Przed nami ekscytujący finał programu "Azja Express". Kto wygra wyścig?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Azja Express" – Daria Ładocha

Przed nami niesamowicie emocjonujący moment - wielki finał trzeciej edycji programu "Azja Express". Po wielu trudach, wyzwaniach i niezwykłych przygodach, zbliżamy się do decydującego momentu, który przyniesie odpowiedź na pytanie, która z drużyn okaże się zwycięzcą i jako pierwsza przekroczy metę w stolicy Uzbekistanu - Taszkencie.

Choć dotarcie do finału samo w sobie jest ogromnym osiągnięciem, to uczestnicy nie zamierzają na tym poprzestać. Ostatni etap tego szalonego wyścigu zapowiada się niezwykle ekscytująco, obfitując w niespodzianki i trudności, które jeszcze bardziej podkręcą tempo rywalizacji. Każda drużyna da z siebie wszystko, aby zdobyć tytuł zwycięzcy i zapisać się na kartach historii "Azja Express".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Andziaks i Luka o "Azja Express". Jak program wpłynął na ich związek?
Andziaks i Luka o "Azja Express". Jak program wpłynął na ich związek?

"Azja Express" – kiedy finał?

Finał programu "Azja Express" już w sobotę 27 maja. Kto w nim wystąpi?

W emocjonującym przedostatnim odcinku "Azja Express" widzowie śledzili zmaganie się uczestników w Uzbekistanie, gdzie toczyła się zacięta walka o finał. Po wielu trudnościach i wyzwaniach, w finale programu znaleźli się Andziaks i Luka. Para ta, wraz z pozostałymi uczestnikami - Pauliną Krupińską-Karpiel i Izabelą Połeć oraz Reni Jusis i Remigiuszem Dorawą - pokonała trudną trasę wyścigu Jedwabnym Szlakiem.

W jednym z zadań uczestnicy musieli stawić czoła ruchomym piaskom na dywanie, co okazało się ogromnym wyzwaniem. Następnie, musieli rozplątywać węzeł z jedwabnej nici, zmagając się z kolejnym trudnym etapem podróży. Każde zadanie było coraz bardziej skomplikowane, a uczestnicy musieli szukać ozdobnych przedmiotów w targowych sklepikach oraz odnaleźć prowadzącą.

W półfinale "Azja Express" Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć oraz Reni Jusis i Remigiusz Dorawa rywalizowali o cenny amulet o wartości 10 tysięcy złotych. Ostatecznie, Paulina i Iza zdobyły ten cenny przedmiot.

Noc spędzona w Uzbekistanie zapadła w pamięć uczestnikom, którzy w podzięce dla gości odegrali scenki z życia legendarnego Nasreddina Hodży. Kolejnym wyzwaniem było zadanie w fabryce bawełny, które składało się z kilku etapów. Po jego wykonaniu pary wyruszyły do ostatniego punktu kontrolnego, gdzie czekała na nich Daria Ładocha.

Andziaks i Luka okazali się najszybszą parą, osiągając metę w Samarkandzie jako pierwsi. Zasłużenie zdobyli immunitet i zapewnili sobie miejsce w trzynastym odcinku, który będzie stanowił finał "Azja Express". Widzowie zapewne nie mogą doczekać się, jakie emocje i niespodzianki przyniesie zakończenie programu.

"Azja Express - po powrocie" – odcinek specjalny po finale

Tuż po finale widzowie programu "Azja Express" będą mogli odbyć podróż za kulisy niezwykłego wyścigu przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan. Twórcy przygotowali odcinek specjalny show "Azja Express - po powrocie". Uczestnicy programu, czyli Andrzej i Kasia Gąsienica, Wojtek Łozowski, Bartek Kochanek, Krystian Pesta, Paulina Krupińska-Karpiel oraz Łukasz Trochonowicz, opowiedzą o swoich przeżyciach podczas trzynastu odcinków programu.

W odcinku specjalnym zobaczysz niepublikowane dotąd materiały, które pozwolą ci inaczej spojrzeć, co się działo w programie "Azja Express". Dowiesz się, co działo się poza kamerami, jak uczestnicy radzili sobie z trudnościami, zmęczeniem, jak wspominają momenty wzruszeń, radości czy wdzięczności za okazaną bezinteresowną pomoc lokalsów.

Na odcinek specjalny zapraszamy do serwisu VOD.pl, tuż po emisji odcinka finałowego programu "Azja Express" w telewizji TVN w sobotę o 21.35!

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze. Zaglądaj także do serwisu VOD.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości