Anna Renusz pokazała sensualne zdjęcie w wannie. Pomysł na sesję zaskoczył fanów

Anna Renusz
Anna Renusz
Źródło: Player
Anna Renusz jest ukochaną Mateusza "Tarzana" Leśniaka. Oboje znani są z programów stacji TTV. Zadebiutowali w show "Królowe życia", ale pojawiali się jeszcze m.in. w "99 - Gra o wszystko. VIP". Anna Renusz słynie z odważnych zdjęć, które udostępnia na Instagramie. Tym razem kobieta pozowała w wannie.

Anna Renusz i Mateusz "Tarzan" Leśniak w 2022 roku pobrali się po kilku latach związku. Przeszli długą drogę, by stworzyć stabilny związek, ale udało im się przezwyciężyć przeciwności losu. Zdecydowali się jednak na ślub humanistyczny, który w świetle polskiego prawa jest nieważny.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

220715_czt_renusz_niesmialosc_www-
Anna Renusz z "Królowych życia" o nieśmiałości i udziale w programie "99 - Gra o wszystko"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Renusz pokazała sensualne zdjęcie w wannie

Anna Renusz zawodowo zajmuje się fryzjerstwem. Prowadzi pracownię, w której przeprowadza metamorfozy na głowach klientek. Kobieta specjalizuje się w tworzeniu peruk. Żona Mateusza Leśniaka zainteresowała się również występowaniem przed kamerą. W telewizyjnych programach rozrywkowych czuje się coraz lepiej, choć wyznała w rozmowie z nami, że musiała zwalczyć nieśmiałość.

- Jestem otwarta, ale jestem wstydliwa. Z wiekiem ta wstydliwość jest troszeczkę mniejsza, ale ja od dziecka byłam raczej wycofaną osobą, bo się wstydziłam. Teraz uczę się, pracuję z ludźmi, którzy są wspaniali, więc bardziej się otwieram i pracuję nad tą wstydliwością cały czas - tłumaczyła w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Anna jest za to bardzo odważna na sesjach zdjęciowych. Bohaterka "Królowych życia" często odsłania ciało i decyduje się na to, aby zaprezentować się w mocno wyciętych kreacjach. Przyznała też, że jest miłośniczką Lary Croft. Influencerka wciąż zaskakuje obserwatorów na Instagramie. A ma ich już prawie 500 tysięcy.

Ukochana "Tarzana" tym razem pozowała w wannie. Sensualne zdjęcie skomentowała jedynie krótkim wpisem, w którym życzyła fanom miłej niedzieli. Anna Renusz ma na sobie bieliznę, długie, czarne kozaki na szpilkach. Warto zwrócić na ciekawy dodatek w postaci nakrycia głowy, które przypomina uszy Myszki Miki.

Anna Renusz zdradziła, czy planuje mieć dzieci

Anna Renusz stara się być w bliskim kontakcie z fanami. Co jakiś czas umożliwia obserwatorom zadawanie jej pytań za pośrednictwem Instagrama. Niestety pewien ciekawski fan bardzo ją zasmucił.

"Planujecie dzieci? A jeśli tak to własne czy adopcyjne?" - brzmiało pytanie.

Anna Renusz i Mateusz Leśniak są bardzo szczęśliwym małżeństwem i często pokazują, jak bardzo się kochają. Jednak kobieta nie czuła się komfortowo z ujawnieniem, czy zamierzają zostać rodzicami. Influencerka zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie i zdradziła, jakie ma podejście do kwestii planowania powiększenia rodziny.

"To pytanie jest bardzo męczące, ciągle się gdzieś tam pojawia. Na razie to mamy dużo planów takich bardziej rozwojowych, osobistych, więc skupiamy się na pracy, dużo pracy. Ja teraz chcę otworzyć nowy salon, więc na razie o tym nie myślimy, a co życie nam pokaże dalej, to się okaże" - powiedziała Anna Renusz.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości