Anna Renusz

Anna Renusz to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych gwiazd stacji TTV. Wystąpiła w programie "Królowe życia" i "99 - Gra o wszystko. VIP" razem ze swoim partnerem, Mateuszem "Tarzanem" Leśniakiem. Jej barwna osobowość zwróciła uwagę widzów. Fani obu produkcji pokochali ją za wyjątkowy charakter. 

Anna Renusz – wiek, miejsce zamieszkania i życie prywatne

Według informacji dostępnych w sieci – Anna Renusz urodziła się 23 października 1987 roku. Gwiazda pochodzi z okolic Podlasia, natomiast na co dzień mieszka w Trójmieście, gdzie z powodzeniem prowadzi swój salon fryzjerski o nazwie "Ondie Hair".

Obecnie jest w związku z Mateuszem "Tarzanem" Leśniakiem, z którym wzięła ślub humanistyczny w maju 2022 roku. Wcześniej była żoną piłkarza klubu Arki Gdynia, Michała Renusza.

Renusz ma siostrę, Jolantę Ondycz, która z zawodu jest kosmetyczką. Obie panie musiały wejść szybko w dorosłe życie, ponieważ w wieku nastoletnim straciły rodziców.

Anna Renusz w "Królowe życia" i "99- Gra o wszystko. VIP"

Anna Renusz dołączyła do programu "Królowe życia" w 2020 roku. Tym samym rozpoczęła swoją karierę medialną w jednym z najpopularniejszych reality-show stacji TTV. Widzowie mogli obserwować jej barwne i luksusowe życie. Kobiecie towarzyszył partner – Mateusz "Tarzan" Leśniak.

Show "Królowe życia" przedstawia losy zamożnych uczestników, którzy prowadzą ponadprzeciętne życie, tym samym ukazując ich codzienność w pracy i domu. Sukces zawdzięczają swojej determinacji, pracy oraz przebojowości. Renusz pojawiła się w 9. sezonie programu, gdzie fani produkcji mogli oglądać perypetie telewizyjnych osobistości, takich jak:

  • Iza Macudzińska,
  • Dagmara Kaźmierska,
  • Kasia Alexander,
  • Sylwia Peretti,
  • Patrycja Banaś,
  • Justyna Wojciukiewicz,
  • Leon van Nispen,
  • Damian Antczak van Nispen.

Gwiazda wzięła również udział w 3. odsłonie show "99- Gra o wszystko. VIP", gdzie uczestnicy rywalizują ze sobą w zadaniach zręcznościowych, sprawnościowych i intelektualnych. Tylko jedna osoba może wygrać!

Anna Renusz – Instagram

Na Instagramie Anny Renusz (@ondiehair) jest ponad 502 tys. obserwujących. Stylistka na swoim profilu publikuje prywatne zdjęcia z najbliższymi, a także zamieszcza fotografie z profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Autor:Kinga Banasik

Źródło zdjęcia głównego: Player