"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan wyjawił powód rozstania z Wiktorią Kozar

Artur Sargsyan i Wiktoria Kozar z "Hotel Paradise All Stars"
Artur Sargsyan i Wiktoria Kozar z "Hotel Paradise All Stars"
Źródło: Player
Artur Sargsyan i Wiktoria Kozar byli jedną z najlepiej rokujących par w programie "Hotel Pradise All Stars". Choć ich losów nie śledzą już kamery, to widzów wciąż interesuje, czy ich znajomość przetrwała próbę czasu i zmianę otoczenia. Uczestnik odpowiedział na to pytanie przecząco. Dlaczego im nie wyszło?

Artur Sargsyan, który wygrał drugą edycję reality show "Hotel Paradise", wyróżniał się od samego początku. Jego spryt i przebiegłość sprawiły, że szybko został uznany za jednego z najlepszych graczy tego programu. W poprzedniej wersji programu Artur przyciągnął uwagę Dominiki Konował, jednak na ścieżce lojalności stanął z Beatą "Atą" Postek, której jednak zadeklarował tylko przyjaźń i wierność. W "Hotel Paradise All Stars" uczestnik nawiązał romans z Wiktorią Kozar. Jednak ich relacja nie rozwinęła się po powrocie do Polski. Uczestnik wyjaśnił dlaczego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Hotel Paradise All Stars". Grzegorz Głuszcz o finale i dalszych losach

Grzegorz z "HP All Stars" komentuje wywiad Julii Skrodzkiej
Grzegorz z "HP All Stars" komentuje wywiad Julii Skrodzkiej. Nie zgadza się z jej słowami
Grzegorz z "HP All Stars" komentuje wywiad Julii Skrodzkiej. Nie zgadza się z jej słowami
Co Julia powiedziała Grzegorzowi tuż po rzucie kulą?
Co Julia powiedziała Grzegorzowi tuż po rzucie kulą?
"Hotel Paradise All Stars". Julia Skrodzka była w związku podczas kręcenia programu?
"Hotel Paradise All Stars". Julia Skrodzka była w związku podczas kręcenia programu?
Grzegorz Głuszcz odkrył tajemnicę Juli Skrodzkiej. Ciężko w to uwierzyć...
Grzegorz Głuszcz odkrył tajemnicę Juli Skrodzkiej. Ciężko w to uwierzyć...
Grzegorz Głuszcz gorzko o finale "HP All Stars". "Czuję się oszukany"
Grzegorz Głuszcz gorzko o finale "HP All Stars". "Czuję się oszukany"

"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan wyjawił powód rozstania z Wiktorią Kozar

Po zakończeniu pierwszej edycji "Hotel Paradise All Stars" fani zastanawiali się, czy Artur i Wiktoria mają ze sobą kontakt i rozwijają znajomość, czy może ich drogi rozeszły się po zakończeniu show. Jedna z obserwatorek Artura postanowiła zapytać wprost, czy relacja z Wiką się utrzymała. Nie musiała długo czekać na odpowiedź. Choć wydawało się, że jest między nimi chemia, to ostatecznie nie stworzyli stałego związku.

"Jak widać, nie" - odpisał uczestnik "Hotelu Paradise All Stars".

Teraz Artur odpowiedział na InstaStories, dlaczego nie wyszło mu z Wiktorią Kozar. Po powrocie do kraju z egzotycznej Kolumbii żadne z nich nie podjęło kroków w kierunku poważniejszej relacji.

"Ponieważ żadne z nas nie chciało kontynuować relacji na stopie związku. Obydwoje zdecydowaliśmy, że będziemy znajomymi..." - wyjaśnił Artur Sargsyan.

"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan wyjawił powód rozstania z Wiktorią Kozar
"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan wyjawił powód rozstania z Wiktorią Kozar
"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan wyjawił powód rozstania z Wiktorią Kozar
Źródło: Instagram Artura Sargsyana

"Hotel Paradise All Stars". Historia związku Artura Sargsyana i Wiktorii Kozar

Artur Sargsyan wpadł w oko Wiktorii Kozar od samego początku. Jednego z obserwatorów dziewczyny na Instagramie zastanowiło, dlaczego Wiktoria tak szybko otworzyła się na Artura, a na innych uczestników była bardziej zamknięta.

"Bo mi się najbardziej spodobał. Nie otwieram się na osoby, które mi się nie podobają pod względem bardziej romantycznym, bo nie czuję takiej potrzeby, jakiejkolwiek potrzeby bliskości czy dotyku, i nie chcę komuś robić nadziei" - wyjaśniła uczestniczka.

O serce Wiktorii Kozar walczył także Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Latino. Podczas jednej z imprez wyjawił jej swoje uczucia. Jednak cała uwaga Wiki skierowana była na Artura, który mocno zainteresował się wracającą do programu Basią. Dziewczyna musiała walczyć o uwagę swojego partnera i dała kosza Blondino. Ten szybko zmienił zadanie na temat Wiktorii. W materiale bonusowym "Hotelu Paradise All Stars" zobaczyliśmy scenę, której nie pokazano w telewizji. Blondino w szczerej rozmowie z Naną powiedział, dlaczego nie chciał o nią walczyć.

"Wiki mi się podoba, ale widziałem, jak wszedł Artur, jak się zachowuje. On też widzi, ja się z Arturem rozumiem bez słów, to jest mój dobry kumpel. Wiki mi się podoba, ale ciężko byłoby mi uwierzyć, że to ja, tobie wierzę..." - zwrócił się do Nany.

Blondino zwrócił uwagę na to, że woli przyjaźń od relacji romantycznej, w której nie ma szczerości. Zasugerował, że w programie są osoby, które tkwią w czymś nieprawdziwym.

"Od Wiki czuję jakąś chemię, ale też wiem, jak wygląda życie. Życie tak mnie nauczyło, że lojalność przyjacielska jest o wiele lepsza, niż bycie w niepewności, tak jak to widzę po niektórych, że chodzą jak na sznurku" - stwierdził.

Artur Sargsyan z 2. edycji "HP"
Artur Sargsyan z 2. edycji "HP" w finale
Artur Sargsyan z 2. edycji "HP"
Źródło: player.pl

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości