"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan – kim jest uczestnik programu?

"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan
"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan
Źródło: Mat. prasowe
"Hotel Paradise" powrócił na ekrany w zupełnie innowacyjnej odsłonie "All Stars". Widzowie mogą śledzić historię uczestników z poprzednich edycji show. Chodzi oczywiście o singli, którzy wciąż poszukują prawdziwej miłości i chcą zdobyć duże pieniądze. Artur Sargsyan jest jednym z nich.

Artur Sargsyan wziął udział w drugiej edycji "Hotelu Paradise", którą wygrał, tworząc parę z Atą Postek. W programie wzbudził ogromne zainteresowanie dzięki swojej osobowości i kontrowersyjnym decyzjom, które podjął w trakcie swojej przygody w rajskim hotelu. Jego związek z Atą nie przetrwał, dlatego Artur Sargsyan postanowił ponownie poszukać miłości w telewizji i wziąć udział w programie "Hotel Paradise All Stars".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Blondino z "Hotelu Paradise" o muzyce, zakochaniu i byciu swatką. Kto zawdzięcza mu miłość?

"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan – kim jest?

Artur Sargsyan to młody i utalentowany 25-latek, który stał się rozpoznawalną postacią dzięki udziałowi w "Hotel Paradise 2". Artur dołączył do ekipy "Hotelu Paradise 2" w pierwszym tygodniu rajskiej przygody. W trakcie programu znalazł partnerkę w osobie Dominiki, której wyjątkowy wygląd i silny charakter go zauroczyły. Razem stworzyli zgrany duet, który był ulubieńcem widzów. Niestety, kiedy uczucia zaczęły pojawiać się u Dominiki, Artur nie odwzajemnił ich i podjął trudną decyzję o zakończeniu związku. Na szczęście los miał dla niego inne plany, gdyż związał się z nową uczestniczką, Atą, i razem pokonali liczne przeszkody, osiągając finał. Na ścieżce lojalności nie zawahali się ani na moment i ostatecznie podzielili się wygraną.

Po zakończeniu przygody w "Hotelu Paradise" Artur postanowił rozpocząć nowy rozdział swojego życia i przeprowadził się do innego miasta, gdzie odnosi sukcesy jako agent w branży nieruchomości. Jednak to nie koniec listy osiągnięć Artura. Jego wielką pasją jest boks, który uprawia już od dłuższego czasu.

Co skłoniło go do powrotu do "Hotelu Paradise"?

"Od dawna planowałem odwiedzić Kolumbię, więc gdy tylko dostałem propozycję powtórzenia przygody z Hotelem Paradise właśnie w tym miejscu, nie wahałem się ani chwili! To będą wakacje, których potrzebuję!" - powiedział.

"Hotel Paradise All Stars" – uczestnicy

"Hotel Paradise All Stars" to kolejna okazja dla uczestników poprzednich edycji programu "HP" na powrót do raju. Uczestnicy są singlami i pragną znaleźć miłość. Jednak czy tym razem będzie im łatwiej dotrzeć do wielkiego finału? Mimo że znają już zasady i wiedzą, czego mogą spodziewać się po programie, nie wiedzą, czy spotkają swoich byłych partnerów lub największych rywali.

Czy stare uczucia odżyją w willi? W "Hotel Paradise All Stars" nie brakuje emocji! Mimo że może się wydawać, że powrót do raju jest bezstresowy, uczestników czekają niespodzianki i wyzwania, które mogą wpłynąć na ich drogę do zwycięstwa.

W programie "Hotel Paradise All Stars" występują:

"Hotel Paradise All Stars" – gdzie i kiedy oglądać?

Nowa edycja programu "Hotel Paradise All Stars" rozgrywająca się w Kolumbii miała swoją premierę w TVN7 i na platformie Player.pl 25 maja tego roku. Emisja odcinków w czwartki oraz piątki o godzinie 20.00.

Zobacz galerię zdjęć:

Uczestnicy programu "Hotel Paradise All Stars"
"Hotel Paradise All Stars". Natalia "Nana" Majos
"Hotel Paradise All Stars". Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Lationo
"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan
"Hotel Paradise All Stars". Anna Adamczyk
+21
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości