"Azja Express" odcinek 2. Kto odpadł z programu?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Azja Express" odcinek 2. Kto odpadł z programu?

Uczestnicy programu "Azja Express" mieli kolejną okazję, by pokazać swoje umiejętności i determinację w drugim odcinku. Na trasie wyścigu czekały na nich trudne zadania, a walka o przeżycie zaostrzała się jeszcze bardziej. Która para odpadła z rywalizacji, a kto zaskoczył swoją wytrwałością? Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

W 2. odcinku programu "Azja Express" uczestnicy stanęli przed kolejnymi wyzwaniami, które wymagały od nich nie tylko siły fizycznej, ale również sprytu i szybkiego myślenia. Zadania były tak trudne, że niektóre pary musiały podjąć trudną decyzję i zrezygnować z dalszej rywalizacji. Jakie przygody czekały na uczestników i kto ostatecznie dotarł pierwszy na metę? Kto musiał opuścić program?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Azja Express"

"Azja Express" - zwiastun nowego sezonu
"Azja Express" - zwiastun nowego sezonu
wideo 2/8

"Azja Express 3" odcinek 2. – co się wydarzyło?

W drugim odcinku "Azja Express" uczestnicy musieli walczyć o to, aby nie być ostatnimi na mecie. Wykonali wiele zadań na trasie wyścigu, w tym strzelanie z łuku do tradycyjnej osmańskiej tarczy oraz realizację trudnej misji na polach słoneczników. Dwa duety miały okazję wytaplać się w oleju i świetnie się bawić podczas gry o amulet, a przy okazji zdobyć pieniądze. Daria Ładocha czekała na uczestników na mecie odcinka w miejscowości Kütahya i tam też ogłoszono wyniki.

Niestety, pierwsza para musiała pożegnać się z programem. Ich przygoda z "Azja Express" dobiegła końca, a pozostali uczestnicy musieli kontynuować wyścig bez nich. Czarna koperta również ujawniła swoją tajemnicę, ale już dla pozostałych par, które nadal walczyły o główną nagrodę.

"Azja Express 3" odcinek 2. – kto odpadł?

W drugim odcinku programu "Azja Express" Czesław Mozil i jego żona Dorota musieli pożegnać się z dalszą rywalizacją. Jednak to nie wynik wyścigu zapadł w pamięć widzom, a ich szczere wyznanie o powodach rezygnacji z rodzicielstwa.

Gdy zostali zapytani o dzieci przez turecką rodzinę, Czesław i Dorota odważnie przyznali, że dla nich posiadanie potomstwa nie jest koniecznym czynnikiem, który miałby uczynić ich związek małżeński bardziej wartościowym. Artysta z dumą podkreślił, że cieszy się obecnością swojej małżonki i niczego im nie brakuje. Świadome i dobrowolne rodzicielstwo jest bowiem najlepszym wyborem.

Chciałem powiedzieć, że świadomie podjęliśmy z Dorotą taką, a nie inną decyzję i jesteśmy szczęśliwi. A złożyło się na to wiele powodów. Spotkaliśmy się dość późno, już jako dojrzali ludzie i stwierdziliśmy, że nie będziemy rodzicami. Najważniejsze dla nas jest to, żeby nasz związek się rozwijał. Natomiast każdy ma prawo do swojej decyzji w tym temacie

W obecnych czasach coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że nie musi posiadać dzieci, aby być szczęśliwym i spełnionym. Czesław i Dorota stanowią dobry przykład, że rodzicielstwo to nie jedyna droga do pełni życia. Ostatecznie, każdy powinien podejmować decyzje zgodnie z własnymi przekonaniami i potrzebami, a nie z powodu społecznych oczekiwań.

"Azja Express" odcinek 2. Czesław i Dorota Mozilowie odpadli
"Azja Express" odcinek 2. Czesław i Dorota Mozilowie odpadli "Azja Express" odcinek 2. Czesław i Dorota Mozilowie odpadli Źródło: TVN

"Azja Express 3" – uczestnicy

Pełna lista uczestników 3. edycji "Azji Express". Oto ich nazwiska:

"Azja Express " – prowadząca

Program "Azja Express" poprowadzi po raz kolejny Daria Ładocha - prezenterka telewizyjna, dziennikarka kulinarna, autorka książek i trener kuchni tajskiej. Daria Ładocha często gości w kuchni "Dzień Dobry TVN", niedawno wzięła także udział w programie "Mask Singer", prowadzi też bloga o nazwie "Mamałyga" z przepisami i radami kulinarnymi.

"Azja Express" - Daria Ładocha
"Azja Express" - Daria Ładocha "Azja Express" - Daria Ładocha Źródło: TVN

"Azja Express " – gdzie i kiedy oglądać?

Program "Azja Express" znalazł się w wiosennej ramówce stacji TVN. Można go oglądać w soboty o godzinie 20.00 w TVN i player.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości