Karolina Kuczyńska zaskoczyła strojem na basen. "Ten zakrywa najwięcej"

Karolina Kuczyńska
Karolina Kuczyńska
Źródło: Player
W 4. odcinku programu "Back to school. Prawdziwy egzamin" uczestnicy musieli zmierzyć się z kolejnymi przedmiotami szkolnymi. Tym razem najwięcej problemów sprawił im WF. Większość z nich nie chciała uczestniczyć w zajęciach na basenie. Karolina Kuczyńska była wśród śmiałków, którzy zdecydowali się podjąć pływackie wyzwanie. Jednak strój, jaki wybrała na zajęcia, zaskoczył wszystkich.

Karolina Kuczyńska bierze udział w programie TTV "Back to school. Prawdziwy egzamin". To eksperyment, w którym grupa dorosłych będących rodzicami, wróci do szkoły, by znów stać się uczniami. Uczestnicy przez dwa tygodnie muszą mierzyć się z przedmiotami obecnymi w polskiej podstawie programowej. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Marcela Leszczak i Michał Koterski o synku Fryderyku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Back to school. Prawdziwy egzamin". Karolina Kuczyńska zaskoczyła kostiumem na basen

W ramach zajęć WF-u grupa uczestników programu TTV udała się na basen. Aż 1/3 uczniów w polskich szkołach nie ćwiczy na zajęciach. Podobnie było w tym przypadku. Tylko cztery osoby odważyły się wziąć udział w aktywności fizycznej. Niektórzy uznali, że chodzi o kompleksy. Kiedy "uczniowie" zobaczyli strój kąpielowy Karoliny Kuczyńskiej, byli w szoku.

"To będzie hicior" - powiedziała podekscytowana Davina.

Modelka stwierdziła, że nie przemyślała tego, że nie jadą do Hiszpanii wylegiwać się na plaży. Trenerka uznała, że może nie być jej wygodnie pływać w tak skąpym stroju.

"To jest mój strój, który zakrywa najwięcej. Mam takie, że bym się nie pokazała na polskiej plaży" - powiedziała przed kamerami Karolina Kuczyńska.

Uczestniczka stwierdziła, że komentarze innych osób mogą też ranić. Czasami nie zdają sobie oni sprawy, że nawet szczupła osoba może mieć kompleksy.

"To, że byłam ekstremalnie szczupła, bardzo wpływało na moje poczucie kobiecości. Zawsze tak jest, że ci, co są grubi, chcą być chudzi i na odwrót. Pamiętam bardzo szczęśliwy moment, kiedy w ciąży bardzo przytyłam i złączyły mi się uda" - stwierdziła modelka.

Strój na basen Karoliny Kuczyńskiej zaskoczył wszystkich
Strój na basen Karoliny Kuczyńskiej zaskoczył wszystkich
Źródło: Player

Kim jest Karolina Kuczyńska?

Karolina Kuczyńska była uczestniczką 9. sezonu "Top Model". Na casting przyjechała razem z partnerem i malutkim synkiem Antonim, ale do udziału w programie namówiła ją koleżanka. Przez pewien czas mieszkała w Norwegii. W Oslo prowadziła własną restaurację sushi, gdyż z zawodu jest sushi masterem. Ostatecznie postanowiła powrócić na stałe do Polski i osiadła w Łomży. To właśnie tutaj podjęła decyzję o wzięciu udziału w "Top Model".

Karolina Kuczyńska dobrze radziła sobie w programie "Top Model". Mimo że w dziewiątym odcinku musiała opuścić show, wciąż marzyła o karierze w modelingu. Niespodziewana sytuacja związana z pandemią koronawirusa przekreśliła plany innych uczestników, Patrycji Sobolewskiej i Ernesta Morawskiego, którzy z powodów zdrowotnych nie mogli polecieć do Grecji. Jurorzy uznali, że Karolina ma duży potencjał i postanowili przyznać jej dodatkową szansę. Dlatego też dostała się do finału, ale to Mikołaj Śmieszek zdobył główną nagrodę w 9. edycji.

Po udziale w "Top Model" Karolina Kuczyńska nie spoczęła na laurach. Rozwija karierę w modelingu, uczestniczy w prestiżowych kampaniach dla czołowych marek modowych. Dodatkowo, jako influencerka, współpracuje z różnymi firmami, co można śledzić na jej profilu na Instagramie.

Karolina Kuczyńska na castingu do "Top Model"
Karolina Kuczyńska na castingu do "Top Model"
Karolina Kuczyńska na castingu do "Top Model"
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości