Barbara Cichocka-Mruk wystąpi w "Back to school. Prawdziwy egzamin". Kim jest "Ta Typiara"?

Barbara Cichocka-Mruk
Barbara Cichocka-Mruk
Źródło: "Dzień Dobry TVN"
Już 24 marca na antenie TTV zobaczymy nowy program "Back to school. Prawdziwy egzamin". Basia Cichocka-Mruk znana jest w sieci jako "Ta Typiara" będzie jedną z uczestniczek, które powrócą do szkolnych ław. Z zawodu jest socjologiem. Spełnia się też jako influencerka i mama dwóch córeczek. Co jeszcze o niej wiemy?

Co roku ponad pół miliona uczniów kończy szkołę podstawową i pisze egzamin ósmoklasisty. To ich pierwszy ważny sprawdzian wiedzy w życiu. A jak poradziliby sobie z nim…dorośli? Przekonamy się o tym w najnowszym programie telewizji TTV "Back to school. Prawdziwy egzamin".

Czytaj też: Wiosenna ramówka TTV 2024. Nowe programy i kontynuacje uwielbianych show. Sprawdź, co oglądać

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ramówka TVN na wiosnę 2024

Gwiazdy TVN w nowej oprawie
Źródło: TVN
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
TVN nowa oprawa
TVN nowa oprawa
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun

Kim jest Barbara Cichocka-Mruk z "Back to school. Prawdziwy egzamin"? Instagram

Barbara Cichocka-Mruk jest znana w sieci pod pseudonimem "Ta Typiara". To znana i ceniona influencerka, aktywna przede wszystkim na TikToku i Instagramie. Początkowo skupiała się na publikowaniu treści dotyczących życia młodej mamy, jednak z czasem jej kontent ewoluował, a Barbara zaczęła wykorzystywać swoje umiejętności komediowe do tworzenia humorystycznych filmów.

Jej specjalnością jest naśladowanie różnych typów osób, co rozbawia jej obserwatorów do łez. "Ta Typiara" ukazuje rzeczywistość w krzywym zwierciadle, co przyciąga tysiące widzów i stanowi nie tylko sposób na biznes, ale jest również odskocznią od codzienności.

Barbara Cichocka-Mruk z wykształcenia jest socjolożką, dlatego znakomicie łączy humor z naukowym spojrzeniem na różne zachowania ludzi. W jednym z wywiadów przyznała, że tworzenie krótkich filmów wideo to dla niej forma terapii. Główna grupa obserwatorów "Tej Typiary" to kobiety, które często dziękują jej za twórczość. Barbara Cichocka-Mruk pomogła wielu z nich zrozumieć, że w codziennych relacjach warto czasem pozwolić sobie na większy luz.

Prywatnie Barbara Cichocka-Mruk jest w szczęśliwym związku i wychowuje dwie córeczki. Mąż często towarzyszy jej na nagraniach.

"Back to school. Prawdziwy egzamin" – uczestnicy

"Back to school. Prawdziwy egzamin" to połączenie reality show i eksperymentu społecznego. Grupa dorosłych będących rodzicami, wróci do szkoły, by znów stać się uczniami. Zamknięci w placówce z internatem uczestnicy przez 2 tygodnie będą mierzyć się z przedmiotami obecnymi w podstawie programowej: od polskiego, przez matematykę, aż po fizykę i chemię. Lekcje prowadzone będą przez prawdziwych nauczycieli: pedagogów z doświadczeniem pracy z dziećmi, pasjonatów swoich przedmiotów, stosującymi różne metody nauczania.

"Back to school. Prawdziwy egzamin" – kto wystąpi? Oto lista uczestników:

"Back to school. Prawdziwy egzamin" – kiedy i gdzie oglądać?

Program "Back to school. Prawdziwy egzamin" będzie można oglądać od 24 marca. Odcinki w każdą niedzielę o godz. 16:00, na rozgrzewkę przed nowym tygodniem w szkole.

"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
+2
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: "Dzień Dobry TVN"

podziel się:

Pozostałe wiadomości