Pastor wystąpi w nowym programie TTV. Pokazał, jak wyglądał w przeszłości. Ogromna przemiana

Maciej Liziniewicz (Pastor)
Maciej Liziniewicz (Pastor)
Źródło: Player
Maciek Liziniewicz zdobył sympatię widzów TTV dzięki udziałowi w dwóch programach. Już niebawem zobaczymy go w nowym show stacji, czyli "Back to school. Prawdziwy egzamin". Pastor jest aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie pokazał, jak wyglądał kiedyś. Przemiana jest niesamowita!

Macieja Liziniewicza poznaliśmy w kostiumowym show TTV "Pałacowe love". Jako Pan Serce doradzał parom, które postanowiły na cztery tygodnie przeprowadzić się do pałacu w Walewicach, aby sprawdzić siłę swoich związków. Później Pastor postanowił przełamać słabości w programie "Nasi w mundurach". Teraz znów zagości na antenie TTV.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice Produkcji #15 Kulisy 2. sezonu "Naszych w mundurach". Celebryci kontra wojskowi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tak pastor Maciej Liziniewicz wyglądał w przeszłości

Maciej Liziniewicz jest znanym pastorem i terapeutą par. Dokładniej mówiąc działa jako duchowny w kościele protestanckim, spełniając funkcje duszpasterskie w swoim zborze. W przeciwieństwie do kościoła katolickiego, zbory nie są wyłącznie miejscem kultu, a raczej przestrzenią spotkań ludzi. Często służą jako miejsce koncertów lub innych spotkań świeckich. Pastorzy protestanccy różnią się od księży katolickich - nie otrzymują sakramentu kapłaństwa i nie są zobowiązani do celibatu. Są raczej liderami swojej gminy chrześcijańskiej.

Poza swoją rolą duszpasterską Maciej Liziniewicz jest również terapeutą par. Określa się jako "mentor emocji i przewodnik w świecie relacji". Jest mocno zaangażowany w swoją pracę, do której aktywne wykorzystuje także media społecznościowe. Prowadzi profil na Instagramie pod nickiem @pastormaciek, na którym często publikuje też zdjęcia z życia rodzinnego. Często występują na nich jego żona Iga i adoptowana córka Zofia Safira, która dołączyła do ich rodziny mając 8 miesięcy.

Swego czasu Pastor dodał post na Instagramie, w którym pokazał swoją przemianę na przestrzeni lat. Tak uczcił 18 lat małżeństwa z Igą. Na pierwszym zdjęciu widzimy ich podczas ślubu. Maciek ma krótkie, ciemne włosy, brak zarostu i inne oprawki okularów. Także jego ukochana ma inną fryzurę.

Pastor Maciej Liziniewicz w nowym programie TTV "Back to school. Prawdziwy egzamin"

Pastor Maciej Liziniewicz będzie uczestnikiem nowego programu TTV "Back to school. Prawdziwy egzamin". To połączenie reality show i eksperymentu społecznego. Grupa dorosłych wróci do szkoły, by znów stać się uczniami. Zamknięci w placówce z internatem uczestnicy przez 2 tygodnie będą mierzyć się z przedmiotami obecnymi w podstawie programowej: od polskiego, przez matematykę, aż po fizykę i chemię. Lekcje prowadzone będą przez prawdziwych nauczycieli: pedagogów z doświadczeniem w pracy z dziećmi.

"Back to school. Prawdziwy egzamin" – kto wystąpi? Oto lista uczestników:

Program "Back to school. Prawdziwy egzamin" będzie można oglądać od 24 marca. Odcinki w każdą niedzielę o godz. 16:00, na rozgrzewkę przed nowym tygodniem w szkole.

"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
+2
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości