Ktoś nie przystąpił do egzaminu w "Back to school. Prawdziwy egzamin". Duże zaskoczenie!

Uczestnicy "Back to school. Prawdziwy egzamin"
Uczestnicy "Back to school. Prawdziwy egzamin"
Źródło: Player
Finałowy odcinek programu "Back to school. Prawdziwy egzamin" z pewnością zaskoczy widzów. Uczestnicy show wrócili do szkolnych ławek po to, aby przekonać się, z czym na co dzień mierzą się ich pociechy. Przez dwa tygodnie przygotowywali się do egzaminu ósmoklasisty. Jednak ktoś w ostatniej chwili z niego zrezygnował.

"Back to school. Prawdziwy egzamin" to program, który pojawił się w stacji TTV w marcu. Ten telewizyjny format jest połączeniem reality show i eksperymentu społecznego, w którym grupa dorosłych, będących rodzicami, wraca do szkoły, by znów stać się uczniami. Uczestnicy show przez dwa tygodnie przebywali w placówce z internatem. Mierzyli się z przedmiotami obowiązującymi w podstawie programowej. Lekcje były prowadzone przez prawdziwych nauczycieli.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

28092023_KRUPA_EDUKACJA_CORKI
Joanna Krupa o edukacji córki. Asha będzie chodziło do zwykłej szkoły?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Back to school. Prawdziwy egzamin". Kto nie przystąpił do egzaminu?

Kto wystąpił w "Back to school. Prawdziwy egzamin"? Oto lista uczestników:

 • Misiek Koterski ("To tylko kilka dni")
  • Dominik Abus ("Googlebox. Przed telewizorem")
   • Maciek Lizinewicz ("Pałacowe love")
    • Kasia Gąsienica ("Googlebox. Przed telewizorem")
     • Agnieszka Kotońska ("Googlebox. Przed telewizorem")
      • Kamil Dudek ("Życie na kredycie")
       • Michał Będzimirowski ("modny_tata")
        • Karolina Kuczyńska ("Top Model")
         • Barbara Cichocka-Mruk ("tatypiara")
          • Davina Reeves Ciara ( influencerka)

           W ostatnim odcinku programu "Back to school. Prawdziwy egzamin" uczestnicy przystąpili do egzaminu końcowego. Atmosfera w sali była napięta. Michał Koterski był wyluzowany, choć często opuszczał lekcje. Kamil Dudek obawiał się kompromitacji przed swoimi dziećmi. W trakcie egzaminu uczestnicy musieli zmierzyć się z zadaniami z przedmiotów, w których brali udział na lekcjach - od polskiego, przez matematykę, aż po fizykę i chemię, biologię i historię.

           Ktoś odmówił przystąpienia do egzaminu. Będziecie zaskoczeni, kto to był. Oglądajcie finałowy odcinek w niedzielę 12 maja o godzinie 16.05 w TTV.

           Michał Koterski ujawnił prawdę o sobie w "Back to school. Prawdziwy egzamin"

           Michał Koterski podczas nagrań do programu wyznał, że jest osobą w spektrum autyzmu.

           "Nie ma podziału już tak naprawdę. Po prostu jest się w spektrum. U niektórych to może się objawiać np. nieumiejętnością okazywania uczuć i zamknięciem na te uczucia, ale inni są bardzo wylewni w uczuciach, jak widać, i ja tak mam. Często przekraczają granice" - wyjaśnił.

           Aktor rozprawił się z niektórymi stereotypami na temat autyzmu.

           "Ludzie w spektrum mają różne zdolności. Ja jestem genialnym aktorem, ale matematyka to nie jest mój konik. Myślę, że wielu ludziom wydaje się, że bycie w spektrum czy autyzm wiąże się z dysfunkcją, jeśli chodzi o odnalezienie się w społeczeństwie, ale wcale tak nie musi być" - podkreślił.

           Michał Koterski zwrócił uwagę na jeszcze jeden aspekt tego zaburzenia. Wspomniał o tym, że wiele osób w spektrum autyzmu nigdy nie usłyszało diagnozy. Nieświadomi ludzi nie rozumieją swoich zachowań i to utrudnia im funkcjonowanie w społeczeństwie. Gwiazdor dodał, że w szkołach takie osoby często są niesprawiedliwie oceniane.

           "Człowiek może przejść przez życie, nie wiedząc, a będąc ocenianym i szufladkowanym w taki sposób, że jest niegrzeczny, nie słucha, nie potrafi się skoncentrować, ja przynajmniej tak byłem oceniany i źle o sobie przez to myślałem" - przyznał.

           Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

           Autor: Kalina Szymankiewicz

           Źródło zdjęcia głównego: Player

           podziel się:

           Pozostałe wiadomości