Co 9 października na antenie "Co za tydzień"? Relacja z koncertu "Wilków" i spektaklu "Bliżej"

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. relacja z koncertu zespołu "Wilki" oraz spektaklu "Bliżej". W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 9 października o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Koncert zespołu "Wilki"

Zespół Wilki zagrał wyjątkowy koncert w warszawskim Teatrze Roma. Okazją były trzydzieste urodziny, a także premiera płyty "Wszyscy marzą o miłości". Tego wieczoru wysłuchaliśmy również duetu ojca Roberta z synem Beniaminem. Zaproszenie przyjęli także Patrycja Markowska i raper Smolasty. Zaśpiewali utwory ze swoich solowych płyt, nagrane w duecie z liderem Wilków. Zobaczcie relację z tego wydarzenia w programie "Co Za Tydzień".

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Spektakl "Bliżej"

Spektakl "Bliżej" w Teatrze 6. piętro to uniwersalna opowieść o pięknym, a zarazem okrutnym obliczu współczesnych związków. Bohaterowie zakochują się i odkochują. Miłosne meandry autor opisuje z humorem, by za chwilę obnażyć coś z brutalną szczerością. W ten świat wprowadzają nas Michał Żebrowski, Aleksandra Popławska, Mateusz Damięcki oraz debiutująca na scenie Pola Gonciarz. Olivier Janiak porozmawiał z gwiazdami spektaklu. Zobaczcie koniecznie!

3. urodziny fundacji Martyny Wojciechowskiej

Fundacja Martyny Wojciechowskiej "Unaweza" świętuje trzecie urodziny. Z tej okazji założycielka i szefowa fundacji spotkała się z gośćmi i dziennikarzami i ekipą programu "Co Za Tydzień" w Warszawie. Wszystko zaczęło się kilka lat temu podczas realizacji programu "Kobieta na krańcu świata". Fundacja zrealizowała już piętnaście projektów i zebrała ponad cztery miliony złotych dla podopiecznych.

Odcinek specjalny "Milionerów"

TVN i marka Tatuum, przygotowały wyjątkową akcję - specjalny odcinek "Milionerów" na 25. lecie stacji. O milion złotych walczyli Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński oraz Michel Moran i Tomasz Jakubiak. Razem wygrali 501 000 zł. Pieniądze trafiły do fundacji TVN, która wspólnie z Centrum Zdrowia Dziecka buduje Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

Ewa Bem symfonicznie

W Filharmonii Pomorskiej odbył się Bydgoski Festiwal Muzyczny. Jedną z gwiazd wydarzenia była Ewa Bem, która na jednej scenie spotkała się z Krzysztofem Herdzinem. Kompozytor i dyrygent poprowadził koncert z udziałem sześćdziesięcioosobowej orkiestry symfonicznej. Zobaczcie w programie, co działo się podczas koncertu!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości