Kulisy "Mask singer", Dorota Szelągowska w nowej roli. Oglądaj 20 marca "Co za tydzień"

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
Ekipa programu "Co Za Tydzień" na czele z Olivierem Janiakiem pojawia się na najciekawszych wydarzeniach kulturalnych i medialnych, aby przeprowadzić rozmowy z ich uczestnikami. W kolejnym odcinku zagości m.in. na planie nowego show "Mask singer" oraz programu "Wszystkiego słodkiego", który zaskoczy nie tylko oryginalnymi przepisami, ale też duetem prowadzących.

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle dostarczy nam garść najciekawszych informacji ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 20 marca o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

"Mask singer" - kto kryje się pod maską?

"Mask Singer" to wielkie muzyczne widowisko z niezwykłymi kostiumami i zabawa w szukanie odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską? Show zrobiło już furorę w 41 krajach na świecie, podbijając miliardy serc. Czy w Polsce będzie podobnie? Za nami już pierwsze odkrycia. Pierwszy zdjął maskę Mateusz Banasiuk. W drugim odcinku pod maską krył się Stefano Terrazzino.

W programie "Co Za Tydzień" zobaczymy wypowiedzi detektywów, prowadzącego oraz twórców programu. Tajniki choreografii zdradzi Tomasz Barański, a o swoich wrażeniach opowiedzą Julia Kamińska, Kacper Ruciński i Joanna Trzepiecińska.

Premierowe odcinki programu do obejrzenia w sobotę na antenie TVN o 20.05.  

CZT - lady pank
"Lady Pank" świętuje 40-lecie aktywności muzycznej
Źródło: Co za Tydzień

"Wszystkiego słodkiego". Dorota Szelągowska w nowej roli

Ekipa programu "Co Za Tydzień" odwiedzi też plan najsłodszego projektu w wiosennej ramówce telewizji TVN. Program "Wszystkiego słodkiego" skoczy duetem prowadzących. Zobaczymy w tej roli Mateusza Gesslera i... Dorotę Szelągowską. Podzielą się oni swoją wiedzą i pomysłami na stworzenie wyjątkowych słodkości.

Program będzie emitowany od 21 marca, od poniedziałku do piątku o 17.15 w TVN.

Koncert na rzecz Ukrainy w "Studio Buffo"

Do działań na rzecz Ukrainy dołączył się także warszawski teatr "Studio Buffo", gdzie odbył się koncert charytatywny. Chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu nie brakowało. 

Aktorzy i wokaliści w obecnej sytuacji muszą wykazywać się dużym wyczuciem. W programie posłuchamy relacji Janusza Józefowicza i Nataszy Urbańskiej.

Koncert "Pogodny" z okazji Dnia Walki z depresją

Koncert "Pogodny", zorganizowany z okazji Dnia Walki z depresją, jak co roku ma dawać otuchę i chwilę wytchnienia. To szczególnie ważne w czasach gdy mamy wiele powodów do niepokoju.

Inicjatorem tych koncertów był Dariusz Wasilewski. Lekarz psychiatra zmarł niespełna rok temu. Ideą koncertu było wprowadzenie w pogodny nastrój, stąd starannie dobrane utwory. Czy się udało? O koncercie opowiedzą aktorki Anna Korcz, Joanna Trzepiecińska i Magdalena Zawadzka.

Jubileusz Grażyny Barszczewskiej

Grażyna Barszczewska zagrała dotychczas ponad 200 ról teatralnych i filmowych, a także ponad 1000 słuchowisk. Rolą Raniewskiej w "Wiśniowym sadzie" w Teatrze Polskim uczciła pięćdziesięciolecie pracy artystycznej.

Artystka opowie w programie "Co Za Tydzień" o swojej karierze. Posłuchamy też wywiadów z dyrektorem Teatru Polskiego Andrzejem Sewerynem oraz młodszymi aktorami grającymi wspólnie z Grażyną Barszczewską.

Andrzej Pągowski zaprasza na wystawę

Artysta grafik Andrzej Pągowski zaprosił ekipę programu "Co Za Tydzień" do swojej kultowej warszawskiej Galerii Grafiki i Plakatu przy ul. Hożej 40, gdzie przygotował wystawę "Panie i Panny". Co powiedział na temat tej wystawy? Oglądajcie już w niedzielę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości