Kulisy koncertu "Razem z Ukrainą", nowa książka Kazimiery Szczuki. Oglądaj 27 marca "Co za tydzień"

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
Tym razem głównym tematem programu "Co Za Tydzień" będzie niezwykły koncert charytatywny "Razem z Ukrainą". W kolejnym odcinku programu zobaczymy wywiady z artystami, którzy zachwycili widzów. Gdzie jeszcze pojechał z kamerą Olivier Janiak?

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się ważne rzeczy. W najbliższą niedzielę 27 marca o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Artyści o koncercie "Razem z Ukrainą"

Koncert "Razem z Ukrainą" zorganizowany w Łodzi wzruszył, dodał też sił i nadziei, a także przyniósł ogromny zysk — prawie osiem milionów złotych. Wieczór rozpoczęła siedmioletnia Amelka, której wykonanie ukraińskiego hymnu długo nie znajdzie sobie równych. Zaś Andrzej Seweryn zaprezentował aktorski kunszt i obywatelską odwagę. 

Koncert obejrzały miliony widzów w 50 krajach świata, w tym w Ukrainie. Zebrane dzięki koncertowi pieniądze, trafiły do Polskiej Akcji Humanitarnej. 

W programie "Co Za Tydzień" Krzysztof  Zalewski, Marcin Wyrostek i Andrzej Seweryn opowiedzieli o swoich wrażeniach na temat wydarzenia.

"Lady Pank" świętuje 40-lecie aktywności muzycznej
Źródło: Co za Tydzień

"Agora Showcase". Natalia Kukulska, Ania Karwan, Bovska na jednej scenie

"Agora Showcase" to wydarzenie muzyczne z ważnym przekazem. Widzowie docenili różnorodność artystycznych wrażeń. Nie mogło też zabraknąć przykładów społecznego zaangażowania. Organizatorzy i artyści wyrazili wsparcie dla Ukrainy.

Na scenie zobaczyliśmy m.in. Natalię Kukulską, Anię Karwan czy Bovską. Ania Karwan wykonała publicznie po raz pierwszy utwór "Swobodnie", który promować będzie najnowszy album.

Nowa książka Kazimiery Szczuki "Lady Baba Jaga. Opowieść o Jadze Hupało"

Jaga Hupało może być przykładem dla wielu osób jak podążać za swoimi marzeniami i konsekwentną pracą osiągać cele. To stylistka fryzur, artystka i pionierka niezależnego biznesu. W latach transformacji jej fryzury sprawiały, że Polki stawały się kobietami modnymi i nowoczesnymi.

Postać przybliża Kazimiera Szczuka w książce "Lady Baba Jaga. Opowieść o Jadze Hupało".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości