Co 7 sierpnia na antenie "Co za tydzień"? Koncert Dawida Podsiadło, "Akademia Pana Kleksa", Sun Festlival

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. relacja z koncertu Dawida Podsiadło, Sun Festivalu i planu filmu "Akademia Pana Kleksa". W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 7 sierpnia o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Koncert Dawida Podsiadło w Chorzowie

Jesienna trasa Dawida Podsiadło została wyprzedana. Trudno się dziwić, skoro parę tygodni temu tak pięknie uwiódł publiczność zgromadzoną m.in. na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Kilkadziesiąt tysięcy fanów zgromadzonych na trybunach i płycie stadionu, wspólnie z wokalistą śpiewało jego największe hity.

Do udziału w swojej stadionowej trasie koncertowej Dawid Podsiadło zaprosił m.in. Ralpha Kaminskiego, Darię Zawiałow, Vito Bambino i Artura Rojka. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była na tym wydarzeniu i rozmawiała z artystami.

Festiwal "Młodzi i Film" 2022. Kto dostał Wielkiego Jantara?
Źródło: "Co Za Tydzień"

"Akademia Pana Kleksa" - kulisy produkcji

Reżyser Maciej Kawulski, twórca takich filmów jak "Underdog" czy "Jak zostałem gangsterem", zmierzy się z kolejną wersją przygód Pana Kleksa. Na ekranie dojdzie do pewnej zmiany pokoleniowej. Nowym Profesorem Kleksem został Tomasz Kot, w filmie zobaczymy również Piotra Fronczewskiego. Podczas specjalnej prezentacji ekipa programu "Co Za Tydzień" spotkała się z twórcami, aby sprawdzić, co dla nas szykują.

"Projekt Plaża" w Kołobrzegu

Kołobrzeg to przepiękne, położone przy ujściu rzeki Parsęty, największe uzdrowisko w Polsce. Ponad 12 km Wybrzeża i fantastyczne plaże przyciągają co roku turystów z całej Polski. Podobnie jak bogata oferta miasta. Można tu uciec nie tylko od miejskiego zgiełku, ale też aktywnie spędzić czas na lądzie i w wodzie. Tam też zjawił się "Projekt Plaża". Zobaczcie w programie "Co Za Tydzień", co się działo w Kołobrzegu!

"Szkoda czasu na niemiłość" - nowa książka Anny Klimczewskiej

"Szkoda czasu na niemiłość" – to lektura idealna na wakacje. Autorka – Anna Klimczewska, dziennikarka i producentka telewizyjna zadebiutowała powieścią "Masz nową parę!". Najnowsza książka to kontynuacja losów znanej już bohaterki. Zobaczcie, co powiedziała autorka w programie "Co Za Tydzień".

Sun Festival - relacja z festiwalu

Zaledwie tydzień po transowo–house’owych dźwiękach festiwalu Sunrise przyszedł czas na rap. Trzy dni muzyki, kilka scen a na nich gwiazdy: Taco Hemingway, Mata, Sokół i kilkadziesiąt innych. Już po pierwszej odsłonie Sun Festivalu, widać, że w Polsce, narodziło się spektakularne wydarzenie hip-hopowe. Ekipa programu "Co Za Tydzień" spotkała się z artystami i uczestnikami festiwalu. Co powiedzieli?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości