Comedy Fest — humor z Opery Leśnej trafi na antenę TVN. Sprawdź, kiedy transmisja!

Marcin Daniec wystąpił na Comedy Fest na TOP of the TOP Sopot Festival 2022 
Marcin Daniec wystąpił na Comedy Fest na TOP of the TOP Sopot Festival 2022 
Źródło: MWMEDIA
Czwarty dzień festiwalu TOP of the TOP Sopot Festival 2022 upłynął pod znakiem dowcipu. Podczas wieczoru komediowego Comedy Fest w Operze Leśnej zagościł humor najwyższych lotów. Już w tę środę zobaczymy retransmisję tego wydarzenia w telewizji TVN!

Top of the Top Sopot Festival to jedno z najważniejszych świąt muzyki w Polsce. W Operze Leśnej występują największe gwiazdy estrady. TOP OF THE TOP Sopot Festival odbędzie się w tym roku w dniach 16-19 sierpnia.

Comedy Fest - kabarety z TOP of the TOP Sopot Festival 2022 - kto wystąpił?

COMEDY FEST to wyjątkowy wieczór komediowy. W pierwszej części o nazwie "Szkło kontaktowe jubileuszowo" widzowie spotkali się z gospodarzami i komentatorami sztandarowego programu TVN24. Na scenie Opery leśnej zaprezentowali się: Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Marek Przybylik, Henryk Sawka, Tomasz i Szymon Jachimek, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska i Wojciech Fiedorczuk. Magiczny wieczór poprowadzili Wojciech Zimiński i Tomasz Sianecki, a wsparcie muzyczne zapewni Grupa MoCarta.

W drugiej części wieczoru – Klubie Mistrzów — zaprezentowały się prawdziwe gwiazdy polskiej komedii i ikony gatunku  – artyści, którzy w różnorodny sposób zaznaczyli swoją obecność na polskiej scenie przez ostatnie 25 lat. Wśród nich niepowtarzalni i jedyni w swoim rodzaju: Andrzej Grabowski, Jerzy Kryszak, Marcin Daniec, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka. W tym zacnym gronie pojawi się również akcent jubileuszowy. Młody stand-uper Tomek Kołecki, 25-latek, czyli rówieśnik TVN-u, prezentuje głos swojego pokolenia.

Comedy Fest - kabarety z TOP of the TOP Sopot Festival 2022 - kiedy transmisja w TVN?

Wieczór kabaretowy Comedy Fest z festiwalu TOP of the TOP Sopot Festival 2022 będzie retransmitowany w telewizji TVN w środę 31 sierpnia o 21.35. Zobacz zwiastun:

Comedy Fest na TOP of the TOP Sopot Festival 2022 
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości