Julia von Stein pokazała garderobę. Fani zachwyceni tym, jak ją urządziła

Autor:
Julia
Sadowska

Julia von Stein słynie z zamiłowania do luksusu i zakupów w prestiżowych domach mody. Gwiazda "Królowych życia" pochwaliła się ostatnio kolekcją zgromadzonych przez siebie markowych akcesoriów oraz ubrań, które wypełniają jej szafę.

Julia von Stein to gwiazda programu "Królowe życia". Celebrytka swoją działalność w show-biznesie opiera na prowadzeniu profilu na Instagramie, na którym dzieli się swoją opływającą w luksusy codziennością. Ostatnio zamieszczone przez celebrytkę nagranie, ukazujące garderobę, wywołało dużo emocji w sieci. 

Julia von Stein pokazała garderobę

Julia von Stein w trakcie trwania 12. edycji "Królowych życia" zaprezentowała wiele niesamowitych stylizacji, które wyróżniały się prestiżowymi akcesoriami wprost od najpopularniejszych designerów. W programie celebrytka opowiadała o swoim zamiłowaniu do luksusowych rzeczy i chętnie prezentowała nowe ubraniowe nabytki.

W ostatnio zamieszczonych relacjach na jej instagramowym profilu, celebrytka posunęła się o krok dalej i postanowiła pochwalić się, jak dba o swoje ubrania i jaki panuje ład w jej garderobie. W pokazanym przez Julię miejscu podziwiać mogliśmy kolorystycznie posegregowane ubrania oraz rozmaite akcesoria. Uwagę przykuły torebki oraz buty, których ilość przyprawia o zawrót głowy. Fani zachwyceni są zarówno tym, jak Julia von Stein urządziła garderobę, ale i jak pięknie dba o porządek.

Garderoba Julii von Stein Garderoba Julii von Stein Źródło: @julia_von_stein/Instagram
Garderoba Julii von Stein Garderoba Julii von Stein Źródło: @julia_von_stein/Instagram
Garderoba Julii von Stein Garderoba Julii von Stein Źródło: @julia_von_stein/Instagram
Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej
Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej Julia Von Stein z "Królowych życia" o pracy i rodzinie.

Julia von Stein - kim jest 

Julia von Stein to gwiazda reality-show "Królowe życia", która dołączyła do obsady programu w 12. sezonie serii. Celebrytka jest dziedziczką fortuny zgromadzonej przez jej rodziców zajmujących się branżą funeralną. Kobieta od lat pomaga w firmie rodzinnej, w której projektuje trumny oraz wykonuje pośmiertelny makijaż. Jak mówi, lubi swoją pracę i nie planuje jej zmienić.

Poza pracą w rodzinnym zakładzie pogrzebowym, interesuje się podróżami i modą. Celebrytka doskonale odnajduje się w świecie show-biznesu, dlatego nie spoczywa na laurach i z ochotą angażuje się w kolejne medialne projekty. Obecnie oglądać ją można w programie “99 - gra o wszystko”.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: "Królowe życia"/TTV

Pozostałe wiadomości