"Damy i wieśniaczki". Karina ze Ściechowa przeszła ogromną metamorfozę. Jest nie do poznania

"Damy i wieśniaczki". Karina Nowak ze Ściechowa
"Damy i wieśniaczki". Karina Nowak ze Ściechowa
Źródło: Player
Karina Nowak ze Ściechowa to bohaterka 2. odcinka 4. sezonu polskiej edycji popularnego programu telewizyjnego "Damy i wieśniaczki". Jej historia poruszyła serca widzów. Wieśniaczka musi zmagać się na co dzień z trudami życia. Jest mamą szóstki dzieci. Mieszkają w domu bez ciepłej wody. Tym razem kobieta miała okazje zadbać tylko o siebie. Przeszła spektakularną metamorfozę.

"Damy i Wieśniaczki" to program emitowany na antenie TTV, w którym udział biorą kobiety z różnych sfer. Ma on na celu ukazanie kontrastu i różnic między życiem w luksusie i na wsi. Pokazuje również, jak uczestniczki radzą sobie w nietypowych dla nich sytuacjach. Program ma również na celu przełamywanie stereotypów i pokazanie, że niezależnie od pochodzenia i stylu życia, każda kobieta jest wyjątkowa.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia von Stein marzyła o zostaniu projektantką
Julia von Stein marzyła o zostaniu projektantką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Damy i wieśniaczki". Karina Nowak ze Ściechowa bohaterką 2. odcinka 4. sezonu

Karina Nowak to matka sześciorga dzieci i szczęśliwa żona Grzegorza. Kobieta zmaga się z wieloma kompleksami. Największym z nich jest jej waga, przez co wstydzi się nawet nosić sukienki. Mieszkanka Ściechowa codziennie zarządza całym gospodarstwem domowym, dbając o potrzeby licznej rodziny. Mieszkają w skromnym gminnym mieszkaniu, które kiedyś służyło jako dworcowa poczekalnia. Warunki tam panujące są dalekie od komfortowych – brak ciepłej wody i ogrzewania to tylko niektóre z trudności, z którymi muszą się borykać.

Pomimo materialnych braków, Karina czerpie radość z niematerialnych aspektów życia. Jest głęboko zakochana w swoim mężu, z którym dzieli życie już od ponad dwóch dekad. Ich miłość jest dla niej źródłem siły i wsparcia w trudnych chwilach.

Decyzja o wzięciu udziału w programie była dla Kariny dużym krokiem. Zdecydowała się na zamianę z Martą, która wiedzie życie pełne luksusu i wygód, ponieważ pragnęła w końcu odpocząć i choć na chwilę uciec od codziennych obowiązków. Ta zamiana była dla niej szansą na doświadczenie zupełnie innego życia – bez zmartwień o byt rodziny, bez konieczności zarządzania gospodarstwem i opieką nad dziećmi.

Marta, dama z wielkiego miasta, z kolei miała okazję poznać, jak wygląda życie na wsi, pełne wyzwań i obowiązków. Zamiana miejsc ukazała nie tylko kontrast między życiem w luksusie a codziennym trudem, ale także pokazała, jak wiele można nauczyć się od siebie nawzajem.

"Damy i wieśniaczki".  Karina Nowak ze Ściechowa
"Damy i wieśniaczki". Karina Nowak ze Ściechowa
Źródło: PLAYER

"Damy i wieśniaczki". Wielka metamorfoza Kariny Nowak ze Ściechowa

Po zamianie miejsc z damą Martą Karina trafiła do Warszawy, gdzie czekało na nią mnóstwo atrakcji i niespodzianek, które diametralnie odmieniły jej wygląd i samopoczucie. Na początek Karina otrzymała od Marty 1600 zł, które mogła wydać na zabiegi medycyny estetycznej. Skorzystała z tej okazji, aby wymodelować sobie usta, co znacznie poprawiło jej samoocenę i pewność siebie. To jednak był dopiero początek jej metamorfozy.

Następnie przyjaciółka damy zabrała Karinę do renomowanej kliniki stomatologicznej. Okazało się, że Karina ma bardzo zaniedbane uzębienie i wiele zębów do usunięcia. Na szczęście stomatolodzy uczynili cuda. Po kilku zabiegach Karina wyszła z kliniki z pięknym, zdrowym uśmiechem, co było dla niej ogromnym przeżyciem i źródłem radości.

Jednak to jeszcze nie wszystko. Karina przeszła także ogromną metamorfozę wyglądu zewnętrznego. Profesjonalni styliści zajęli się jej fryzurą, makijażem i ubiorem. W pełnym makijażu i stylowej odzieży była nie do poznania. Efekty tej przemiany zostały uwiecznione podczas specjalnej sesji zdjęciowej, która podkreśliła nowy wygląd Kariny.

"Damy i wieśniaczki". Wielka metamorfoza Kariny Nowak ze Ściechowa
"Damy i wieśniaczki". Wielka metamorfoza Kariny Nowak ze Ściechowa
Źródło: PLAYER
"Damy i wieśniaczki". Wielka metamorfoza Kariny Nowak ze Ściechowa
"Damy i wieśniaczki". Wielka metamorfoza Kariny Nowak ze Ściechowa
Źródło: PLAYER

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości