Nowa "Diabelnie Boska" zaplanowała swój pogrzeb. Zaskakująca decyzja

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Monika Wawrzak z "Diabelnie boskich"

Monika Wawrzak to nowa bohaterka programu TTV "Diabelnie Boskie". Kobieta dołączyła do show w 2. sezonie. Szczera i bezkompromisowa celebrytka zdradziła już, jak ma wyglądać jej pogrzeb. Zależy jej przede wszystkim na tym, jak będzie prezentowała się w trumnie. Dodatkowo Monika Wawrzak przyznała, że chętnie korzysta z medycyny estetycznej.

Monika Wawrzak to bizneswoman z Częstochowy i właścicielka butików. W programie "Diabelnie Boskie" zobaczymy też jej 28-letniego syna Filipa, którego samotnie wychowywała. Nowy sezon show można oglądać na antenie TTV w piątki o 22.00. Widzowie zobaczą także znane już bohaterki - Alex Morzyńską, Izę Macudzińską-Borowiak, Katarzynę "Lalunę" Lirsz, Julię von Stein oraz Carinę Lundmark.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Izabela Macudzińska o początkach w pracy. Nie miała łatwo
Izabela Macudzińska o początkach w pracy. Nie miała łatwo Izabela Macdzińska jest uczestniczką nowego programu "Diabelnie boskie". Opowiedziała o drodze do osiągnięcia sukcesu.

Nowa "Diabelnie Boska" zaplanowała swój pogrzeb

W 2. odcinku "Diabelnie Boskich" dowiadujemy się, że niedawno Monika Wawrzak pochowała ukochanego ojca, emerytowanego pułkownika. W żałobie pogrążona jest cała rodzina. Nowa bohaterka skupiła się na uporządkowaniu swojego życia. Zaczęła też myśleć o kwestiach ostatecznych.

"Tata to był człowiek charakterny, konkretny. On się niczego nie bał" - wspominała ojca.

Monika Wawrzak w najnowszym wywiadzie dla Plotka zdradziła, że pomyślała już, jak będzie wyglądać jej pogrzeb. Najważniejszą dla niej kwestią jest odpowiednie obuwie do trumny. Celebrytka skupiła się na estetyce. Po śmierci również musi prezentować się nienagannie.

"Do śmierci będę chodziła na szpilkach. Gdy umrę, to już wszyscy wiedzą, jaki ma być outfit, jak mam wyglądać. Absolutnie nie chcę być spalona, tylko ładnie w trumience, makijażysta, włosy, ciuszek i białe kwiaty. Tak to będzie wyglądało. I znicze w jednym kolorze, bo nie lubię bałaganu" - powiedziała w wywiadzie.

Plotek zapytał nową "Diablenie Boską", czy wybrała też muzykę, która miałaby wybrzmiewać na pogrzebie. Monika Wawrzak ze śmiechem stwierdziła, że będzie to heavy metal.

Monika Wawrzak mieszka sama. Jest singielką, ale ma nadzieje, że jeszcze spotka odpowiedniego partnera, choć nie ukrywa, że jest w tej kwestii wymagająca. Kobieta jest samodzielna. Prowadzi dwa butiki - jeden w Częstochowie, a drugi w Warszawie. Do biznesu wciągnęła syna, który ma świetne poczucie stylu - jak zapewnia jego mama.

Monika Wawrzak z "Diabelnie Boskich" o medycynie estetycznej

Monika Wawrzak stwierdziła, że idealnie pasuje do programu "Diablenie Boskie".

Te cechy idealnie do mnie pasują, bo czasami jestem diabelsko-mocna, a czasami jestem anielska, do rany przyłóż, więc to zależy od mojego humoru i nastroju

Monika Wawrzak w rozmowie z Plotkiem przyznała, że z chęcią wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Uważa, że warto z nich korzystać. Dodała, że zdecydowała się na nie stosunkowo późno.

"Mnie jest po drodze z medycyną estetyczną. Mam kolegę, który ma swoją klinikę w Warszawie. Często korzystam, przede wszystkim z laserów od niego. Uważam, że lasery czynią cuda. Naprawdę zagęszczają skórę i jest to fajnie zrobione, w naturalny sposób [...] Ja mam też 50 lat i zaczęłam dosyć późno. Pierwszy botoks zrobiłam w wieku 40 lat. Wcześniej mieszkałam w Częstochowie i nie było mnie stać, dopiero raczkowałam z moim butikiem" - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Poniżej Monika Wawrzak z synem Filipem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości