Kasia Sokołowska o macierzyństwie i in vitro. "Była myśl, że może tego dziecka nie będzie"

"Dzień Dobry TVN". Kasia Sokołowska w szczerej rozmowie o macierzyństwie z Małgorzatą Rozenek-Majdan
"Dzień Dobry TVN". Kasia Sokołowska w szczerej rozmowie o macierzyństwie z Małgorzatą Rozenek-Majdan
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan spotkała się z Kasią Sokołowską, aby porozmawiać o macierzyństwie, metodzie in vitro i o tym, jak słynna reżyserka pokazów mody czuje się w roli mamy. Kiedy obejrzeć ich rozmowę w "Dzień Dobry TVN"?

Już niedługo w "Dzień Dobry TVN" wyjątkowy wywiad Małgorzaty Rozenek-Majdan z Kasią Sokołowską. Prowadząca jest mamą trzech synów, urodzonych dzięki in vitro, przybliża też ten temat w programie "In Vitro. Nauka czy cud?". Tym razem o staraniach o dziecko porozmawia z jurorką "Top Model", która niedawno także została mamą dzięki tej metodzie.

Kasia Sokołowska o macierzyństwie i metodzie in vitro

Kasia Sokołowska to odnosząca sukcesy znana projektantka pokazów mody oraz jurorka programu "Top Model". W lipcu na świat przyszedł jej długo wyczekiwany syn Ivo Lew. Gwiazda zdecydowała się na szczerą rozmowę z Małgorzatą Rozenek-Majdan, w której opowiedziała o doświadczeniach z metodą in vitro i walce o spełnienie marzenia, jakim od dawna było macierzyństwo. Wyznanie jurorki "Top Model" porusza.

- Moja historia trwała parę lat. Zakończyła się, jak widać sukcesem. Też w takim momencie... granicznym [...] W mojej świadomości była już taka myśl, że może będę się musiała pogodzić z tym, że tego dziecka nie będzie - mówiła Kasia Sokołowska w programie.

Zobacz fragment rozmowy:

"Dzień Dobry TVN". Kasia Sokołowska w szczerej rozmowie o macierzyństwie z Małgorzatą Rozenek-Majdan
"Dzień Dobry TVN". Kasia Sokołowska w szczerej rozmowie o macierzyństwie z Małgorzatą Rozenek-Majdan
Źródło: TVN

Kasia Sokołowska w "Dzień Dobry TVN" – kiedy oglądać?

Kasia Sokołowska w rozmowie z Małgorzatą Rozenek-Majdan opowiedziała też, jak czuje się w roli mamy i zmianach, które zaszły w jej życiu po narodzinach dziecka. Ten wyjątkowy wywiad będzie można zobaczyć już 28 grudnia w "Dzień Dobry TVN". Rozszerzona wersja rozmowy zostanie udostępniona w Playerze jako kolejny odcinek "Dzień Dobry TVN Extra". W serwisie znajdziemy też poprzednie odcinki "Dzień Dobry TVN Extra", których gośćmi byli m.in. Jacek Rozenek, Ołena Zełenska czy Magdalena Stępień.

Szczere rozmowy z ludźmi ze świata polityki, kultury, nauki można też zobaczyć w nowym cyklu "Rozmowy Dzień Dobry TVN". Prowadzący spotykają się z wyjątkowymi gośćmi, którzy opowiadają o swoich poglądach, dokonaniach, spojrzeniu na rzeczywistość. Pierwszym gościem, z którym rozmawiała Dorota Wellman, był Lech Wałęsa.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości