Dzień Dobry TVN – program, prowadzący, gdzie i kiedy oglądać

Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk
prowadzący Dzień Dobry TVN

Program Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom każdego dnia, od poniedziałku do niedzieli. Jest pięć par prowadzących, którzy pojawiają się w studiu i prowadzą z gośćmi interesujące rozmowy na przeróżne tematy. Są to zarówno eksperci, gwiazdy ze świata show-biznesu, jak i inspirujący ludzie czyniący dobro albo zachęcający do inspirujących działań.

Dzień Dobry TVN – co to za program?

Dzień Dobry TVN to program emitowany na antenie TVN od 3 września 2005 r. Początkowo program pojawiał się jedynie w weekendy, ale potem na stałe trafił do codziennego czasu antenowego.

Prowadzący zapraszają do studia osoby, które stają się inspiracją dla widzów. Są to zarówno eksperci, udzielający porad na tematy bliskie ludziom, zarówno z dziedziny prawa, medycyny, związków, relacji, dzieci, mody i urody, jak i gwiazdy znane z telewizji, ze świata mody, kina, teatru czy aktywności w mediach społecznościowych.

Stałą częścią programu są także nowinki ze świata show-biznesu, kącik kulinarny, czaty z ekspertami, występy wokalistów i zespołów na scenie w studiu lub na dachu, a także informacje z kraju i ze świata, przygotowywane przez dziennikarzy TVN24. W programie możemy także obejrzeć specjalnie przygotowane przez reporterów materiały z życia zwyczajnych, ale niezwyczajnych bohaterów dnia codziennego, akcje społeczne, ekologiczne, a  także związane z profilaktyką zdrowia.

Program nadawany jest na żywo ze studia TVN na rogu ul. Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie.

Zobacz wideo:

Maja Hyży o reakcji synów na Konrada
Maja Hyży o reakcji synów na Konrada Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała, jak jej synowie zareagowali na nowego partnera. Źródło: Co za Tydzień

Dzień Dobry TVN – gdzie i kiedy oglądać?

Program śniadaniowy „Dzień Dobry TVN” można oglądać codziennie od poniedziałku do niedzieli od godziny 8 do 11.30 na antenie TVN. Można także śledzić program na platformie Player.pl zarówno w czasie rzeczywistym, jak i oglądać powtórki. 

Dzień Dobry TVN – prowadzący

Obecnie program prowadzi pięć par prowadzących:

  • Dorota Wellman i Marcin Prokop
  • Małgorzata Ohme i Filip Chajzer
  • Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga
  • Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik
  • Paulina Krupińska i Damian Michałowski

We wcześniejszych programach można było oglądać także: Piotra Kraśke, Kingę Rusin, Jolantę Pieńkowską, Magdę Mołek, Oliviera Janiaka, Roberta Kantereita, Wojciecha Jagielskiego, Bartosza Węglarczyka, Marcina Mellera i Jarosława Kuźniara

Dzień Dobry TVN – strona internetowa

Strona dziendobry.tvn.pl prowadzona jest równolegle do wydań antenowych, jednak można na niej znaleźć wiele materiałów, które pojawiają się niezależnie od programu. Autorzy przygotowują ciekawe wywiady o tematyce kobieco-społecznej. Pojawia się także wiele newsów o życiu kulturalnym, społecznym, jak i z życia gwiazd.

Na stronie internetowej odnajdziemy także wiele porad dotyczących makijażu, pielęgnacji skóry, radzenia sobie z dziećmi, relacji damsko-męskich i przyjacielskich. Codziennie rano pojawia się także horoskop, najnowsze dane dot. koronawirusowa oraz pogoda.

Zobacz także:

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości