Agnieszka Kotońska w różowym bikini. Fani: "Babcia z taką figurą… wow"

Autor:
Dagmara
Olszewska

Agnieszka Kotońska kolejny raz zachwyciła figurą podczas wakacyjnych wojaży. Zdjęcie w różowym bikini podbiło sieć, a internauci w kilka chwil zasypali je pozytywnymi komentarzami i pochwałami. "Babcia z taką figurą… wow. Sama chciałabym tak wyglądać".

Agnieszka Kotońska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu "Gogglebox. Przed Telewizorem". Widzowie pokochali ją za charyzmę, cięty język i poczucie humoru, którym w kilka chwil potrafi zarazić każdego. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z wakacyjnego wyjazdu, które wywołało prawdziwą burzę. 

Agnieszka Kotońska zachwyca figurą w bikini 

Lato to czas, w którym internauci mogą zobaczyć swoich ulubieńców w wakacyjnej scenerii. Plaża, basen, morze i palmy przewijają się na wielu zdjęciach. Jednak nie każdy post wywołuje tak duże zainteresowanie jak ten, który udostępniła uczestniczka programu "Gogglebox. Przed Telewizorem". 

Agnieszka Kotońska wraz z najbliższymi wypoczywa w jednym z nadmorskich kurortów. Dzięki pomocy syna, Dajana, gwiazda telewizyjnego show uraczyła internautów odważnymi zdjęciami w różowym kostiumie kąpielowym. 

"Babcia z taką figurą… wow. Sama chciałabym tak wyglądać" - napisała jedna z obserwatorek Agnieszki Kotońskiej. 

"Zazdroszczę Pani figury, ale wiem, ile trzeba było pracy, żeby tak pięknie wyglądać. Gratuluję i miłego wypoczynku"- czytamy pod postem gwiazdy TTV. 

Agnieszka z "Gogglebox" o dzieciach. Dlaczego nie mają wspólnych zdjęć?
Agnieszka z "Gogglebox" o dzieciach. Dlaczego nie mają wspólnych zdjęć?

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" - rodzina

Agnieszka Kotońska widzom telewizyjnego show dała się poznać jako pełna energii, wigoru i pozytywnej energii kobieta. Oprócz swojej charyzmy zaprezentowała także wielkie zamiłowanie i poszanowanie dla swoich najbliższych. W jednym z odcinków programu opowiedziała o swoim wczesnym macierzyństwie. Wyznała także, jak wyglądają jej stosunki z synową i wnuczkiem - Tymonem. 

"Nie jesteśmy idealną rodziną, bo takich nie ma, kłócimy się, płaczemy, śmiejemy się razem, ale na tym opiera się rodzina!! Wspólne tematy do rozmów, do płaczu i do kłótni. Najważniejsze, że razem idziemy przez życie i wierzymy, że świat jest piękny, kolorowy i ludzie mają do siebie wzajemny szacunek (tego dziś brakuje), ale wiara w ludzi nigdy nie przestanie mnie zadziwiać!" - powiedziała niedawno Agnieszka Kotońska w jednym z wywiadów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Foto: IG @agnieszkakotonska

Pozostałe wiadomości