Damian Nagana pokazał, jak obecnie wygląda i ile waży. Zaskoczył fanów

Damian Nagana
Damian Nagana
Źródło: TTV
Damian "Nagana" Bąk to jeden z najbardziej charakterystycznych i znanych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie znają go też z "Naszych w mundurach" i "Kanapowców", gdzie walczył z własnymi słabościami. Niedawno zaskoczył fotografią z siłowni i wyznał, że waży 100 kilogramów. Zobaczcie sami.

Damiana Bąka wszyscy widzowie TTV znają pod pseudonimem "Nagana". W "Gogglebox. Przed telewizorem" do komentowania zasiada wraz z Markiem Morusem i Mateuszem "Big Boyem" Borkowskim. Wszyscy trzej panowie pochodzą z Kielc. Nagana to także przedsiębiorca i muzyk. Niedługo do tej listy dołączy też określenie: sportowiec?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Karolina Pisarek szczerze o życiu, sukcesie i początkach w branży

Damian "Nagana" Bąk zaskoczył zdjęciem z siłowni

Widzowie telewizji TTV Naganę doskonale znają też z "Kanapowców", gdzie walczył o to, by schudnąć i lepiej poczuć się we własnym ciele. Choć uczestnik nie zawsze wykazywał się chęcią współpracy z trenerami, ewidentnie polubił dbanie o własne ciało. Niedawno bowiem opublikował na Instagramie fotografię, obrazującą efekty jego ciężkiej pracy.

Pozując przed lustrem na siłowni zaprezentował muskuły i napisał: 100 kg żywej wagi.

Na komentarze od zachwyconych internautów nie trzeba było długo czekać.

"No to ładnie" - napisał Patryk Borowiak, partner Izabeli Macudzińskiej-Borowiak.

"Łapa nabita", "Brawo", "Przygotowania trwają" - czytamy.

Zobaczcie zdjęcie, które tak poruszyło internautów.

Damian "Nagana" Bąk z TTV rozpoczyna nowy biznes?

Damian "Nagana" Bąk niedawno postanowił zaskoczyć obserwatorów i wyjaśnił, że rozpoczyna nowy etap w życiu. Postanowił dołączyć do grona kieleckich restauratorów. Jego najnowszy biznes to pizzeria, która mieści się w malowniczym zakątku Kielc.

"Trzy tygodnie temu poszedłem na pizzę i kupiłem pizzerię! Jak pizza w Kielcach, to do mnie!"- napisał pod zdjęciem wykonanym przed lokalem.

Lokalizacja pizzerii jest jej dużym atutem. Znajduje się na kieleckim Pakoszu, niedaleko Rezerwatu Kadzielnia z charakterystycznym amfiteatrem oraz popularnego kieleckiego deptaka, czyli ulicy Sienkiewicza. Bliskość tych miejsc przyciąga zarówno turystów, jak i samych mieszkańców, tworząc idealne miejsce na spotkania w większym gronie. A jeśli do tego dołączymy fakt, że Damian Nagana jest ulubieńcem widzów TTV, to możemy się spodziewać, że wielu z jego fanów będzie ciekawych i zainteresowanych odwiedzeniem jego lokalu. Może nawet będą mieli okazję spotkać Naganę na miejscu!

Początki nowego biznesu Damiana Nagany zapowiadają się obiecująco. Pod zdjęciem obserwatorzy dodali mnóstwo ciepłych słów i życzyli powodzenia bohaterowi "Gogglebox. Przed telewizorem".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości