Dominik Gumienny świętuje urodziny. Ukochana sprawiła mu wyjątkową niespodziankę

Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny
Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny są małżeństwem
Źródło: Archiwum prywatne
Dominik Gumienny skończył 28 lat. Z tej okazji jego ukochana Wiktoria Gromadzka sprawiła mu wzruszającą niespodziankę, a efekty opublikowała na Instagramie. Celebrytka nawiązała do wszystkich chwil, które spędzili razem.

Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka to uczestnicy programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Zakochani szybko skradli serca fanów swoją otwartością i serdecznym podejściem do życia. Oboje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, za pomocą których dają znać obserwatorom, co u nich słychać.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka o wymarzonym ślubie i zakupie mieszkania
Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o planach na przyszłość. Planują ceremonię ślubną, kupują mieszkanie oraz... czekają na przyjście na świat pierwszego potomka.

Wiktoria Gromadzka nagrała filmik z okazji urodzin Dominika Gumiennego

Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka stanowią zgraną parę od ładnych paru lat. Celebryci od dawna marzyli o ślubie i postanowili sformalizować w końcu swój związek. Już na początku 2023 roku zapowiadali, że najbliższe miesiące będą dla nich przełomowe i tak się też stało. Jakiś czas temu zakochani poinformowali, że spodziewają się dziecka, a niedawno powiedzieli sobie "tak" podczas ślubu.

Teraz mieli kolejną okazję do świętowania. Dominik Gumienny skończył bowiem 28 lat! Z tej okazji Wiktoria Gromadzka opublikowała wyjątkowy filmik, na którym widzimy między innymi kompilację zdjęć z wyjątkowych momentów z ich wspólnego życia.

Sto lat! Wszystkiego, co najlepsze! Spełnienia wszystkich marzeń i jeszcze miliona wspólnych chwil razem!
- napisała.

Fani Dominika Gumiennego od razu pośpieszyli z życzeniami.

"Spełnienia marzeń i samych cudownych dni";

"Najlepszego!!!";

"Jesteście wspaniali, wszystkiego dobrego" - czytamy w komentarzach.

Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka niedługo zostaną rodzicami

Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka wzięli ślub 30 czerwca 2023 roku. Ceremonia była bardzo skromna i uczestniczyli w niej jedynie najbliżsi celebrytów oraz urzędnik państwowy, który ogłosił ich mężem i żoną. Para organizowała wszystko bardzo szybko, ponieważ bardzo zależało im na tym, by ich dziecko urodziło się już w związku małżeńskim.

Jakiś czas temu Wiktoria Gromadzka w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznała, że informacja o ciąży była dla niej oraz Dominika Gumiennego sporym zaskoczeniem. Początkowe miesiące nie były dodatkowo proste ze względu na liczne dolegliwości, z którymi musiała się mierzyć celebrytka. Mimo to zakochani bardzo cieszą się z tego, że niedługo zostaną rodzicami. Podczas popularnego w show-biznesie "gender party" zakochani zdradzili, że spodziewają się córeczki.

- Dla nas to było zaskoczenie i niezaskoczenie. Cały zeszły rok planowaliśmy jak to logistycznie ogarnąć, pogodzić z pracą i życiem. Ponad rok staraliśmy się o dziecko. Moja choroba, endometrioza, dodatkowo bardzo utrudniła sprawę. Po kilku miesiącach prób dotarło do mnie, że w ogóle nie mam wpływu na to, co się wydarzy i że życie jest pełne niespodzianek. Jak tylko się dowiedziałam, to chciałam wszem, wobec wykrzyczeć i powiedzieć o swoim szczęściu. Ale Dominik mnie zatrzymał, powiedział, że musimy zachować spokój i podejść do tego na spokojnie — powiedziała Wiktoria Gromadzka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Archiwum prywatne

podziel się:

Pozostałe wiadomości