Fan skrytykował Sylwię Bombę. Grzegorz Collins stanowczo zareagował

Grzegorz Collins, Sylwia Bomba
Grzegorz Collins, Sylwia Bomba
Źródło: MWMEDIA
Sylwia Bomba w mocnych słowach została skrytykowana przez jednego ze swoich obserwatorów. Na zniewagę ukochanej szybko zareagował Grzegorz Collins, który w dosadny sposób odpowiedział złośliwemu internaucie.

Sylwia Bomba jest jedną z gwiazd programu TTV "Gogglebox. Przed Telewizorem". Gwiazda od niedawna wzbudza niemałe zainteresowanie społeczne, odkąd w życiu prywatnym związała się z Grzegorzem Collinsem. Zakochani nie kryją się ze swoimi uczuciami, często pokazując się razem publicznie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

19082022_NASI_W_MUNDURACH_ODCINEK (1)
Tajemnice Produkcji #15 Kulisy 2. sezonu "Naszych w mundurach". Celebryci kontra wojskowi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Grzegorz Collins odpowiada na krytykę Sylwii Bomby

Sylwia Bomba ceni sobie kontakt z fanami. Gwiazda w tym celu często udziela się w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie jej konto śledzi niemal 900 tysięcy obserwatorów. To właśnie tam gwiazda "Gogglebox. Przed Telewizorem" dodała nową relację, w której pokazała, jak wykonuje makijaż.

Niestety odbiór wspomnianego materiału nie był taki, na jaki Sylwia Bomba liczyła. Jeden z odbiorców gwiazdy nie był dla niej zbyt przychylny, nazywając ją "pasztetem". Gwiazda zdecydowała się pożalić ukochanemu, który również był obecny na udostępnionym nagraniu.

"Tak. Jak wyglądam bez makijażu?" - zapytała Grzegorza Collinsa.

Niesympatyczny komentarz na temat wyglądu Sylwii Bomby nie mógł pozostać bez odpowiedzi, a sam Grzegorz Collins zdecydował się na celną ripostę wobec internetowego hejtera.

"Niech przyjdzie do nas i niech to napisze na kartce. Ja z nim porozmawiam. A bez makijażu wyglądasz naprawdę całkiem fajnie i bardzo młodo, co ważne. A po siódme, wygląd nie jest najważniejszy" - wyznał.

Grzegorz Collins, Sylwia Bomba
Grzegorz Collins, Sylwia Bomba
Źródło: instagram @sylwiabomba

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins potwierdzili związek

Od jakiegoś czasu w mediach krążyły plotki dotyczące nowego partnera Sylwii Bomby. Podczas jednej z sesji Q&A gwiazda przyznała, że jest zakochana, ale nie zdradziła, kto jest jej nowym wybrankiem. Tajemnicę utrzymywała aż do pewnego październikowego wieczoru, kiedy to razem z nowym partnerem pokazała się na ściance podczas jednego z ważnych stołecznych wydarzeń.

Niedługo potem na instagramowym koncie Sylwii Bomby pojawił się również wpis, który nie pozostawił żadnych wątpliwości co do tożsamości jej nowego partnera. Okazało się, że jest nim Grzegorz Collins, który również znany jest z programów telewizji TTV.

"Dobry wieczór! To my: Gruba i Łysy. Wiemy, że to największy coming out tego roku — udźwigniemy ciężar SHOW-BIZNESU tylko czy show-biznes jest gotowy na taki Bombowo-Collinsowy zestaw" - napisała gwiazda.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości