"Gogglebox. Przed telewizorem"

"Gogglebox. Przed telewizorem"
"Gogglebox. Przed telewizorem"
Źródło: TTV
"Gogglebox. Przed telewizorem" - program telewizyjny emitowany na antenie TTV od 2014 roku.

"Gogglebox. Przed telewizorem" - gdzie można oglądać?

Gogglebox. Przed telewizorem” to program typu reality show, który można oglądać w TTV w poniedziałki o 22.00. Pierwszy sezon programu nosił tytuł “Gogglebox” i nadawany był od 6 września 2014 roku. “Gogglebox” oparty jest na licencji All3Media International. Oryginalny “Gogglebox” jest programem brytyjskim”, emitowanym w stacji Channel 4.

5 września 2022 roku w TTV rozpoczęła się 17 seria programu “Gogglebox”. 16 edycję programy oglądało średnio ok. 463 tys. widzów. “Gogglebox. W pierwszych dwóch seriach odcinki trwały ok. 23 minut, potem wydłużono czas do ok. 33 minut, a od 8 serii odcinki “Gogglebox” trwają ok. 42 minut.

"Gogglebox. Przed telewizorem" - opis programu

W programie “Gogglebox. Przed telewizorem” uczestnicy siedzą przed telewizorami i komentują oglądane programy telewizyjne. Uczestnicy reality show to pary, rodziny, przyjaciele. Oglądają seriale, programy rozrywkowe, talent show, filmy, programy sportowe i serwisy informacyjne. Widzowie mogą śledzić ich reakcje na oglądane programy z poprzedniego tygodnia.

Narratorem w “Gogglebox” jest Radosław Popłonikowski (w pierwszej serii narratorką była Joanna Kurowska). Program doczekał się również wydań specjalnych. Były to m.in. odcinki świąteczne, odcinek zatytułowany “Baby Shower u Sylwii Bomby”.

"Gogglebox. Przed telewizorem" - uczestnicy

Uczestnicy programu “Gogglebox. Przed telewizorem” mają swoich sympatyków i status celebrytów, a ich profile w mediach społecznościowych obserwują tysiące fanów.

Do najbardziej znanych uczestników “Gogglebox” należą:

 • Izabela i Joachim Zeiske - matka z synem. Mieszkają w Chludowie (woj. wielkopolskie). Czasami w programie dołącza do nich mama Izabeli Zeiske.
  • Sylwia Bomba - od pierwszej serii występowała w “Gogglebox. Przed telewizorem” z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską, a od 2022 roku z Lili Antoniak. Mrozowska w 16 serii programu występowała u boku męża, po czym zrezygnowała z udziału w kolejnych seriach.
   • Mateusz „Big Boy” Borkowski, Damian Nagana i Marek Morus - przyjaciele z Kielc. Nagana i Big Boy wystąpili także w programie TTV “99 - gra o wszystko”, a Morus w “Kanapowcach”.
    • Jędrek i Kasia Gąsienicowie - małżeństwo z Zakopanego.
     • Agnieszka Murak i Ewa Rogalska - bliźniaczki z Tychów.
      • Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal i Jakub Feliński - Feliński i Mariański chodzili razem do liceum w Białymstoku, Ufnala poznali w Warszawie, dokąd przeprowadzili się na studia.
       • Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus - przyjaciele, nazywani “siłaczami”, wcześniej występował z nimi Konrad Karwat.
        • Artur, Agnieszka i Dajan Kotońscy - Artur i Agnieszka są małżeństwem, Dajan ich dorosłym synem.
         • Mariusz Kozak i Jacek Szawioła - wcześniej para, rozstali się, ale nadal razem występują w Gogglebox.
          • Regina Krasnowska i Józef Ponceleusz - znajomi emeryci. Wcześniej występowała też z nimi Barbara Romaniuk. Kobieta zmarła 12 lutego 2018 roku wskutek potrącenia przez samochód.
           Agnieszka Kotońska o wykształceniu i pracy w biurze
           Agnieszka Kotońska o pracy, studiach i wykształceniu.

           Źródło zdjęcia głównego: TTV

           podziel się:

           Pozostałe wiadomości