Katarzyna Gąsienica pokazała wiadomość od syna. Internauci płaczą ze śmiechu

Andrzej i Kasia Gąsienicowie
Katarzyna Gąsienica pokazała wiadomość od syna.
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie to jedna z najbardziej lubianych par w telewizji TTV. Od kilku tygodni widzowie mogą oglądać też ich zmagania w show "Azja Express". Niedawno na instagramowym profilu żony górala pojawiło się zdjęcie, które wyjątkowo przypadło do gustu internautom. Wszystko przez liścik, który zostawił jej syn.

Katarzyna Gąsienica i Andrzej Gąsienica rozpoczęli swoją przygodę z telewizją od programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Małżeństwo mieszkające w Zakopanem szybko rozkochało w sobie widzów TTV, którzy szybko przybyli na ich konta w mediach społecznościowych, by podglądać ich prywatne życie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Andrzej Gąsienica o córce. Chciałby dla niej męża górala?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Gąsienica pochwaliła się listem od syna

Katarzyna Gąsienica mimo rosnącej popularności nie zmieniła trybu życia. Wciąż pracuje w swojej firmie i rozwija zmysł artystyczny. W wywiadach zaznacza, że dobro najbliższych jest dla niej najważniejsze i nie będzie obawiała się zrezygnowania z kariery telewizyjnej, jeśli to okaże się najlepsze dla tych, których kocha. Niedawno za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie liściku, który napisał dla niej syn.

"Koham Cieł" - brzmi napis na kartce ozdobionej serduszkiem. Bohaterka programów TTV nie czekała długo ze skomentowaniem tego niewątpliwie uroczego gestu.

Katarzyna Gąsienica
Katarzyna Gąsienica pochwaliła się liścikiem od syna. Urocze?
Katarzyna Gąsienica
Źródło: Instagram

"Czuję w kościach, że mój syn to będzie niezły orzeł w szkole. Albo lovelas" - napisała wyraźnie rozbawiona.

Jak prywatnie wygląda relacja Katarzyny i Andrzeja Gąsieniców i podział obowiązków w wychowywaniu dzieci? Andrzej Gąsienica niejednokrotnie podkreślał, że zależy mu na pielęgnowaniu tradycji, w której wzrastał. Choć sam w dzieciństwie raczej jej nie doceniał. W rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznaje, że im jest starszy, tym zwraca na to większą uwagę i stara się kultywować to, co wyniósł z rodzinnego domu. I tą samą smykałkę chciałby zaszczepić w dzieciach.

- Chciałbym, żeby moje dzieci chodziły na taniec góralski czy na skrzypce. Ale oczywiście nie będę ich do tego zmuszał, więc jeżeli będą chciały, to jak najbardziej - podkreśla.

Katarzyna Gąsienica przeszła metamorfozę

Katarzyna Gąsienica, choć jest obecna w mediach społecznościowych, co jakiś czas robi sobie przerwy od publikowania. Po powrocie z jednej z nich, internauci zwrócili uwagę na jej wyjątkową metamorfozę. Bohaterka TTV zdecydowała się bowiem na zrzucenie kilku kilogramów.

"Nie było mnie tu już grube lata, mam wrażenie. Jak wiecie, remonty u Gąsieniców trwają w najlepsze, biorę rozpuszczalnik i idę się wyczyścić [...] Na wstępie chciałam podziękować za wszystkie wiadomości, jakie od was dostałam z zapytaniami, czy jestem zdrowa, czy żyję, czy wszystko ok u mnie, czy rozwodzę się ze starym, czy wyprowadziłam się z Zakopanego. Moi drodzy, u mnie jest wszystko ok. Wręcz to, co robiłam przez ostatnie 2 miesiące, było zaj****cie dobre, ale o tym kiedy indziej" - powiedziała.

Niedługo później dodała też:

"Jak już wam mówiłam, schudłam 10 kg. Aktualnie codziennie chodzę na siłownię. Słuchajcie, powtarzam to głośno: codziennie chodzę na siłownię i jest ok. Tak że tyle w temacie. "Nie stosuję diety żadnej, jem po prostu 1/3 tego, ile bym chciała" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości