Za nami 5. odcinek "Azja Express". Wojowniczy taniec, tureckie słodkości i szok na mecie

"Azja Express". Co wydarzyło się w 5. odcinku programu?
"Azja Express". Co wydarzyło się w 5. odcinku programu?
Źródło: x-news
Za nami 5. odcinek "Azja Express". W poprzednim odcinku z programem pożegnali się Krystian Pesta i Oliwia Pesta, a kto odpadł w tym odcinku? Z czym musieli zmierzyć się uczestnicy? Przeczytajcie naszą relację.

"Azja Express" to program, który od wielu lat zbiera przed telewizory tysiące widzów, którzy z zaciekawieniem śledzą losy uczestników formatu. W najnowszej edycji udział wzięli Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Luka i Andziaks, Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Wojciech Łozowski i Bartek Kochanek, Dorota i Czesław Mozilowie, Krystian i Oliwia Pesta, Adam i Dariusz Zdrójkowscy, a także Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o udziale w programie
"Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o udziale w programie

5. odcinek "Azja Express". Z czym zmierzyli się uczestnicy?

Do tej pory z programem pożegnali się Dorota i Czesław Mozilowie, a w ostatnim odcinku do domu pojechali Krystian Pesta i jego siostra Oliwia. W 4. odcinku show pojawiła się również Czarna Flaga, która znacznie utrudnia wykonanie zadań uczestnikom. Czy ktoś odpadnie w 5. odcinku? Przekonacie się już teraz.

Uczestnicy kolejny odcinek rozpoczęli od wyścigu od wybrzeży Morza Egejskiego do antycznej Isparty. Pierwszą misją uczestników był taniec ludowy wojowników z Anatolii. 6 nauczycieli miało przygotować uczestników, którzy dopiero po zatańczeniu całej choreografii, mogli rozpocząć wyścig.

Zadanie lekko przeraziło uczestników, gdyż nie wszyscy mieli podobne poczucie rytmu. Wojciech Łozowski nie miał jednak tak dużego problemu z wykonaniem zadania, jak inni, bowiem jego tato był czterokrotnym mistrzem Polski w tańcach towarzyskich. I to właśnie Łozo wraz z Bartkiem Kochankiem jako pierwsi rozpoczęli wyścig.

Uczestnicy mieli udać się do Dalyan, następnie do Fethive Oludeniz, a później do Isparty. Łącznie mieli do pokonania 378 km.

Pierwsza misja odbywała się w ruinach starego zamku. Właśnie tam uczestnicy musieli znaleźć dwie monety, jedna miała posłużyć parze do zapłacenia statku, aby móc dalej podróżować, a druga umożliwi im zapisanie do książki w punkcie kontrolnym. Dwie pary, które jako pierwsze pojawią się na punkcie kontrolnym, zawalczą o 5 tys. zł, a także będą miały zapewniony nocleg i kolację.

Aby dostać się do ruin antycznego zamku, uczestnicy musieli najpierw sami wsiąść do łódek i dostać się na drugi brzeg wiosłując. Nie wszystkim jednak to zadanie przypadło do gustu.

"Azja Express". Zadania na wodzie i noc pod gołym niebem

Kiedy Gąsienicowie, a także Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć byli już na wodzie, Andziaks i Luka wraz z Adamem i Dariuszem Zdrójkowskimi bawili się w najlepsze na lądzie, prosząc o coś do jedzenia w różnych lokalach gastronomicznych. Uczestnicy nie kryli swojej radości, kiedy w każdym dostali coś do jedzenia, a po konsumpcji dołączyli do wyścigu.

Gwiazdami odcinka zdecydowanie byli Andziaks i Luka. Małżeństwo załapało świetny kontakt z rodziną Zdrójkowskich i razem pokonywali kolejne zadania. Andziaks zdołała nawet złapać stopa... na wodzie! Jak się okazało, Luka nie czuł się z tym do końca dobrze.

Okazało się, że jego umiejętności wioślarskie nie są tak dobre, jak pozostałych np. Zdrójkowskich, którzy wskoczyli do wody i pomogli im dostać się na brzeg. Również, kiedy uczestnicy szukali monet, to Adam Zdrójkowski znalazł monety, które podarował parze przyjaciół, bowiem chwilę wcześniej ojciec aktora znalazł je dla nich. Te dwie sytuacje, w których Luka nie poradził sobie tak, jak inni, wpłynęły negatywnie na jego samopoczucie.

Na miejscu jako pierwsi zawitali Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie, a na drugim miejscu pojawił się jedyny kobiecy duet programu, czyli Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć. Pary według obietnicy mają zapewniony nocleg i kolację

Pozostali uczestnicy, którym nie udało się do tego czasu stawić w punkcie, musieli dotrzeć do miasta Fethive Oludeniz i tam znaleźć nocleg. Reni Jusis, Remigiusz Dorawa, a także Andziaks i Luka znaleźli nocleg na łodzi. To przywołało ich wspomnienia sprzed lat znad polskiego morza.

Adam i Dariusz Zdrójkowscy spotkali po drodze Wojciecha Łozowskiego i Bartka Kochanka, więc postanowili razem poszukać noclegu. Ku zaskoczeniu wszystkich okazało się, że Wojciech Łozowski ma ponadprzeciętne umiejętności załatwiania noclegu, bowiem udało mu się znaleźć miejsce do spania dla swojej pary i Zdrójkowskich, kiedy kilka minut wcześniej Zdrójkowscy zostali odprawieni z kwitkiem z tego samego domu, prosząc o nocleg dla tylko dwóch osób.

Okazało się, że przyjaciel właścicieli domu oddał im na jedną noc apartament w centrum miasta, który akurat stał pusty. Reni Jusis, Remigiusz Dorawa, a także Andziaks i Luka spędzili noc na łodzi pod gołym niebem... bez prysznica. Na szczęście następnego dnia uczestnicy spotkali Zdrójkowskich i ich kompanów, którzy użyczyli im swojej łazienki.

W tym czasie Gąsienicowie wraz z Pauliną Krupińską-Karpiel i Izabelą Połeć zaczęli rywalizację. Rozpoczęli grę w statki. Każda z par na swojej planszy musiała umieścić cztery statki. Zadanie polegało na tym, aby zlokalizować i zatopić statki przeciwnika. Strzela się pociskami, które najpierw trzeba wyłowić z morza. Każdy pocisk dedykowany jest konkretnemu polu na planszy. Wygrywa ta para, która jako pierwsza trafi wszystkie statki przeciwnika.

Katarzyna Gąsienica i Paulina Krupińska-Karpiel starały się zlokalizować statki na planszy, a ich partnerzy mieli wyłowić pociski z wody. Kasia i Andrzej Gąsienicowie wygrali wynikiem 10:9. Małżeństwo wygrało 5 tys. zł i dostali złotą kartę, która dawała im szansę pominięcia 3 zadań.

5. odcinek programu "Azja Express". Co wydarzyło się w programie?
5. odcinek programu "Azja Express". Co wydarzyło się w programie?
5. odcinek programu "Azja Express". Co wydarzyło się w programie?
Źródło: x-news

5 odcinek "Azja Express". Dariusz i Adam Zdrójkowscy byli w szoku

Uczestnicy musieli pokonać 200 km, aby dostać się do Isparty, jednak żeby zakwalifikować się na punkcie kontrolnym, musieli zrobić sobie 6 zdjęć, przedstawiających ich w zabawnych i śmiesznych sytuacjach. Fotografie mieli wykonać aparatami, które były już dla nich przygotowane.

3 zdjęcia uczestnicy mieli zrobić w drodze, a trzy zdjęcia w Isparcie. Do wykorzystania mieli 9 prób. Każda z par miała wykonać zdjęcia siebie siedzących na huśtawce, jadących na rowerze, siedzących na fotelu u fryzjera, przy budce telefonicznej, z grą planszową tryktak oraz grających w piłkę z miejscowymi. Uczestnikom do przejechania zostało 268 km. Gąsienicowie wykorzystali złotą kartę, która umożliwiła im pominięcie trzech zdjęć.

Isparta słynie z uprawy róż, a także olejku różanego, który dodawany jest do kosmetyków oraz słodyczy. To właśnie ze słodkościami była związana ostatnia misja uczestników, przed dotarciem na metę. Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, a także Wojciech Łozowski i Bartek Kochanek nie dotarli na miejsce na czas, dlatego walka o immunitet rozegrała się między parami, które zdążyły przekazać swoje zdjęcia Darii Ładosze.

W związku z tym uczestnicy, którzy byli jeszcze w drodze, musieli zostać dowiezieni na miejsce technicznie. Ci, którzy dotarli na miejsce o czasie, musieli znaleźć na rynku konkretny stragan z tureckim lokum. Na każdym znajduje się stół z galaretkami o różnych smakach. Mają rozpoznać i przynieść miseczkę tych, o smaku różanych.

W punkcie kontrolnym jako pierwsi stawili się Dariusz i Adam Zdrójkowscy, jednak przyniesione przez nich lokum było o innym smaku niż różany. Ojciec z synem musieli powtórzyć misję. Niestety emocje wzięły górę, Adam Zdrójkowski nie krył rozczarowania całą sytuacją, ponieważ mimo wielu starań jeszcze ani razu nie wygrał amuletu.

Kiedy wszystkie pary dotarły na miejsce Daria Ładocha powiedziała, kto dotarł na metę jako pierwszy. Ku zaskoczeniu wszystkich okazało się, że mimo dwóch prób w ostatniej misji to właśnie Dariusz i Adam Zdrójkowscy byli pierwsi w punkcie kontrolnym i to oni wygrali immunitet.

5. odcinek programu "Azja Express". Co wydarzyło się w programie?
5. odcinek programu "Azja Express". Co wydarzyło się w programie?
5. odcinek programu "Azja Express". Co wydarzyło się w programie?
Źródło: x-news

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo
Materiał promocyjny

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach.  "Jestem dumna z siebie"

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach. "Jestem dumna z siebie"

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i  muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?