Mariusz Kozak o związku. "Wizyta w programie będzie gwoździem do trumny, albo odrodzeniem relacji"

Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o związku
Mariusz Kozak i Sebastian Szarata niedawno pojawili się razem w programie "99. Gra o wszystko". To właśnie tam, w rozmowie z Dagmarą Olszewską uchylili rąbka tajemnicy i wyznali, jak wygląda ich związek, gdy zgasną światła reflektorów. Kiedy pojawia się zazdrość i do kogo należy ostatnie słowo?

Mariusz Kozak zadebiutował w telewizji TTV w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie szybko pokochali go za poczucie humoru i to, jak pokazuje swoje życie. Bacznie przyglądają się także jego poczynaniom w mediach społecznościowych i kibicują relacji z projektantem - Sebastainem Szaratą. W wywiadzie z nami zdradzili, o co najczęściej się sprzeczają. 

Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o związku i zazdrości

W 2021 roku media obiegła informacja o tym, że serce Mariusza Kozaka znów jest zajęte. Szybko okazało się, że gwiazdor TTV spotyka się z projektantem mody - Sebastianem Szaratą. Panowie jednak dopiero niedawno zdecydowali się na wspólne wystąpienia na szklanym ekranie. W rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradzili, jak wygląda ich relacja i kłótnie. 

Mariusz Kozak w rozmowie z nami wyznał, że często słyszy opinie, że to właśnie do niego należy w domu ostatnie słowo. 

- Wszyscy myślą, że ja rządzę w związku i jestem taki hej do przodu, ale tak naprawdę to jest trochę inaczej - powiedział. 

Sebastian Szarata szybko jednak wytłumaczył słowa ukochanego i powiedział, że tak naprawdę ostateczna decyzja w ich związku zawsze jest… wspólna. Panowie opowiedzieli także o tym jak wyglądają ich kłótnie i sprzeczki. 

- Teraz jesteśmy na takim etapie związku, że ostatnio tych awantur było trochę więcej, ale obowiązków też było więcej. Pojawiło się zmęczenie związane z nadmiarem pracy, więc ta wspólna wizyta w programie będzie gwoździem do trumny, albo odrodzeniem naszej relacji. [...] Sebastian, bo on jest taki, że nie pójdzie spać dopóki się nie pogodzi. Chociaż to się zmieniło w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Pragnę też powiedzieć, że z jednym partnerem poszedłem do telewizji i chwilę później się rozstaliśmy. Teraz z drugim przyszedłem, ale mam nadzieję, że nie powtórzę tego schematu - powiedział Mariusz Kozak. 

Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o kłótniach i zazdrości 

Panowie, choć przyznają zgodnie, że sobie ufają, to ich związek nie jest całkowicie wolny od zazdrości. W rozmowie okazało się też, że to uczucie często powodowane jest… mediami społecznościowymi. 

- Ja jestem bardzo zazdrosny. Wtedy się pojawiają kłótnie i włoskie dni - powiedział projektant. 

Na komentarz Mariusza Kozaka nie musieliśmy długo czekać.

- Sebastian nie rozumie, że jak mam wiele obserwujących, to czasami wypada im odpisać. Również chłopakom. A on myśli, że to są moje gachy. A to moi sympatycy - wyjaśnił.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości