"Gogglebox. Przed telewizorem" po raz 19. w TTV. Wiemy, kiedy ruszy nowy sezon!

 "Gogglebox. Przed telewizorem"
"Gogglebox. Przed telewizorem"
Źródło: Player
Widzowie nie mogą doczekać się powrotu na antenę ich ulubionego programu TTV. Wiemy już, kiedy bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem" ponownie zasiądą na kanapach, aby dostarczać nam jak co tydzień nowej porcji rozrywki. To już 19. sezon tego niesamowitego show.

W programie "Gogglebox. Przed telewizorem" widzowie mają okazję zajrzeć do domów bohaterów z całej Polski, którzy w czasie emisji programów komentują i dyskutują na temat tego, co widzą na ekranie. To prawdziwa gratka dla wszystkich telewizyjnych maniaków, którzy chcą dowiedzieć się, jak inni reagują na to, co oglądają.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Gogglebox. Przed telewizorem"

Agnieszka Kotońska o wykształceniu i pracy w biurze
Agnieszka Kotońska o wykształceniu i pracy w biurze
Agnieszka z "Gogglebox" o dzieciach. Dlaczego nie mają wspólnych zdjęć?
Agnieszka z "Gogglebox" o dzieciach. Dlaczego nie mają wspólnych zdjęć?
Mariusz Kozak o śmierci babci i relacji z tatą
Mariusz Kozak o śmierci babci i relacji z tatą
Dominik Abus o relacji i kłótniach z żoną. "Lwem w rodzinie jestem ja"
Dominik Abus o relacji i kłótniach z żoną. "Lwem w rodzinie jestem ja"
Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o planach noworocznych
Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o planach noworocznych
Iza Zeiske z "Gogglebox" chodzi na randki
Iza Zeiske z "Gogglebox" chodzi na randki
Kim jest dziewczyna Damiana Nagany z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Kim jest dziewczyna Damiana Nagany z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Mateusz "Big Boy" Borkowski o miłości. Przedstawi swoją wybrankę?
Mateusz "Big Boy" Borkowski o miłości. Przedstawi swoją wybrankę?
Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego zostanie gwiazdą?
Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego zostanie gwiazdą?
Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości i zazdrości o kobietę
Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości i zazdrości o kobietę

"Gogglebox. Przed telewizorem" – kiedy nowy sezon?

Jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych powraca na ekrany telewizorów. Od 28 sierpnia stacja TTV rozpocznie emisję 19. sezonu reality-show "Gogglebox. Przed telewizorem". Program, który zdobył ogromną popularność wśród widzów, będzie nadal emitowany w dotychczasowym paśmie - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

W 19. sezonie "Gogglebox. Przed telewizorem" nie zabraknie znanych nam już bohaterów. Na ekranie zobaczymy małżeństwa, rodziny z dziećmi, przyjaciół i osoby żyjące w nieformalnych związkach. Każdy odcinek poświęcony jest innym programom telewizyjnym, dzięki czemu widzowie mają szansę zobaczyć różnorodne reakcje na rozmaite treści.

Program ten od samego początku zaskakuje swoją autentycznością i naturalnością. Uczestnicy nie są aktorami, a ich reakcje są prawdziwe i spontaniczne. To właśnie ta szczerość przyciąga widzów do ekranu. Możemy obserwować, jak różne osoby o różnych zainteresowaniach i poglądach reagują na to samo wydarzenie telewizyjne. Czasem zgadzają się ze sobą, czasem prowadzą zażarte dyskusje, ale zawsze tworzą prawdziwą mozaikę prawdziwych emocji.

Dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem" widzowie odkrywają także nowe programy i seriale. Często reakcje bohaterów na to, co widzą na ekranie, zachęca publiczność do zapoznania się z danym tytułem.

"Gogglebox. Przed telewizorem" – nowi bohaterowie

W poprzedni sezonie "Gogglebox. Przed telewizorem 18" oglądaliśmy dobrze znanych bohaterów programu. Wystąpili m.in.: Iza Zeiske, Agnieszka Kotońska, Katarzyna Gąsienica, Mateusz Borkowski, Krzysztof Radzikowski i Sylwia Bomba.

Do znanych twarzy dołączyli także nowi bohaterowie. W programie zadebiutowali m.in. Hubert Szczypek i Tusia Witkowska - sympatyczne rodzeństwo z Sopotu.

Hubert jest pasjonatem kitesurfingu, a także pracuje jako model, fascynując się modą i stylem. Jego życie jest pełne nowych przygód i podróży w rozmaite zakątki świata. Natomiast Tusia, siostra Huberta, jest blogerką podróżniczą. Jej pasją jest odkrywanie nowych miejsc i dzielenie się nimi z innymi. Oprócz tego jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Danielem. Regularnie publikuje wpisy na Instagramie i prowadzi swój własny blog podróżniczy.

Hubert Szczypek i Tusia Witkowska z Sopotu w "Gogglebox. Przed telewizorem"
Hubert Szczypek i Tusia Witkowska z Sopotu
Hubert Szczypek i Tusia Witkowska z Sopotu w "Gogglebox. Przed telewizorem"
Źródło: Player

Do ekipy programu dołączyła wcześniej także inna para - Karolina Miłoń i Marek Kudela. Na razie nie wiemy o nich zbyt wiele.

Z informacji dostępnych w sieci wynika, że Karolina Miłoń ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Pracowała jako doradca ds. leasingu, a obecnie pracuje jako kierowniczka. Nowa uczestniczka programu ma też konto na Instagramie, na którym widać, że jest miłośniczką gór i podróży. Lubi też spotkania towarzyskie i spędzanie czasu ze swoim partnerem. Marek Kudela pochodzi z Czech. Para mieszka obecnie w Bielsku-Białej.

Karolina Miłoń i Marek Kudela z Bielska-Białej w "Gogglebox. Przed telewizorem"
Karolina Miłoń i Marek Kudela z Bielska-Białej
Karolina Miłoń i Marek Kudela z Bielska-Białej w "Gogglebox. Przed telewizorem"
Źródło: TTV

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości