Lenka Klimentova szczerze o ciąży. Razem z mężem sześć lat starali się o dziecko

Lenka Klimentova
Lenka Klimentova o problemach z zajściem w ciążę
Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIAS
Lenka Klimentova i Jan Kliment zostaną rodzicami. Niedawno w wywiadzie tancerka opowiedziała o szczegółach ich walki o potomstwo. "Rozpłakałam się i pomyślałam, że w takim razie będę pomagała zwierzętom" - powiedziała Lenka Klimentova.

Lenka Klimetova i Jan Kliment o ciąży poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. W poście tancerka wspomniała o licznych pytaniach, które kierowane były w ich stronę. Jak się okazuje, para jakiś czas starała się o dziecko.

Lenka Klimentova o staraniu się o dziecko

O tym, z czym mierzą się młode małżeństwa, można pisać w nieskończoność. Niekiedy już dzień po ślubie wścibscy członkowie rodziny zadają nietaktowne pytania o dzieci. Podobnie było w przypadku tancerzy Lenki i Jana Klimentów. Para pobrała się w 2016 roku i jak się okazuje, od tamtego momentu usilnie starali się zajść w ciążę. W wywiadzie dla "Vivy!" Lenka Klimetova opowiedziała o szczegółach walki o pociechę. Tancerze 6 lat starali się o dziecko.

Kiedy się pobraliśmy, pomyśleliśmy, że już nastał ten czas, kiedy możemy stworzyć rodzinę i zostać rodzicami. Ale traktowaliśmy to spokojnie, nie wiedząc, że będą takie trudności. Nigdy nie myślałam o tym, że ciąża jest podarunkiem od losu i nie każda kobieta może ją zaplanować ot tak. Tym bardziej że mojej przyrodniej siostrze łatwo się to udało. Ale u nas było trudniej
- powiedziała Lenka Klimentova w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Tancerka otrzymała jednak angaż w telewizyjnym show i para postanowiła chwilę zaczekać. Wybuch pandemii i wywołana tym przymusowa przerwa zachęciły małżonków do zrobienia badań.

"Zaczęła się jednak pandemia. Zyskaliśmy więc trochę czasu na zrobienie badań, czy wszystko z nami jest w porządku. Okazało się, że nie ma żadnych przeciwwskazań i możemy bez problemu zostać rodzicami. A jednak nam się to nie udawało" - zdradziła.

Lenka Klimentova ma dobry kontakt z mamą. Tancerka wychowywała się w rodzinie adopcyjnej, czego rodzice nigdy przed nią nie ukrywali. Toteż z mamą łączy ją szczególna, przyjacielska więź. Kobieta zdradziła, że gdyby nie udało im się zajść w ciążę, poświęciłaby się swojej drugiej miłości - psom.

"Ja to wszystko przegadałam z mamą. Rozmawiałyśmy o tym, że może nie mogę mieć dzieci. Mama powiedziała: 'Nic na siłę. Jeżeli się nie uda, to może masz inne zadania do spełnienia na tym świecie'. Rozpłakałam się i pomyślałam, że w takim razie będę pomagała zwierzętom, bo bardzo je kocham, i może mogłabym poprowadzić schronisko. I to będzie mój życiowy cel" - powiedziała.

Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu
Jan Kliment to juror "Mam talent!", który ogłosił, że jego żona Lenka spodziewa się ich pierwszego dziecka. Tancerz z radością mówi o oczekiwaniu na potomka, zdradził, czy czeka bardziej na chłopca czy dziewczynkę. Jego odpowiedź zaskakuje.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Lenka Klimentova o reakcji Jana Klimenta

Oboje długo czekali na radosną nowinę. Lenka Klimentova jest od swojego partnera młodsza o 15 lat, toteż czuli, że czas działa na ich niekorzyść. Tancerka wyznała, że czuje się przy mężu bezpieczna i wysłuchana.

Janek również bardzo pragnął dziecka. Dojrzał do tego, żeby być ojcem. Ale również zdał się na przeznaczenie [...] Nasze dziecko jest wyczekiwane, wytęsknione. Przy Janku czuję się bezpieczna, zaopiekowana, razem dbamy o nasz związek, dużo ze sobą rozmawiamy, a teraz oczywiście naszym tematem jest ciąża
- wyznała.

Lenka Klimentova podczas wywiadu opowiedziała o chwili, w której przyszli rodzice dowiedzieli się o ciąży. Nawet teraz wywołuje to u niej wzruszenie.

"Dowiedziałam się najpiękniej, jak mogłam. W swoje urodziny. Wróciłam do domu po zajęciach, a Janek już czekał na mnie z niespodzianką. Świętowaliśmy do późnej nocy [...]. Oboje z Jankiem się rozpłakaliśmy. On jest bardzo emocjonalny. Nie wiem, czy mi pozwoli o tym opowiadać, bo to bardzo intymny moment. Ale ja chcę się nim podzielić [...]. Najpierw z Jankiem nie mogliśmy uwierzyć, że się już udało, a potem rozmawialiśmy o tym, że jeśli ludzie przestają na sobie wywierać presję psychiczną, to los podsuwa im najlepsze rozwiązanie" - powiedziała.

Dziecko Lenki i Jana Klimetów przyjdzie na świat prawdopodobnie pod koniec 2022 roku.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Lenka Klimentova - kariera, życie prywatne

Lenka Klimentova urodziła się w 1989 roku. Pochodzi z Czech i jest pół Czeszką, pół Kubanką. Do Polski przyjechała prawie 10 lat temu. W 2016 roku w czeskiej Ostrawie Lenka i Jan Klimentovie wzięli ślub. Kobieta jest z zawodu tancerką, reprezentuje klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich. Ponadto ukończyła kursy instruktora ZUMBA FITNESS oraz FITNESS.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Viva!

Źródło zdjęcia głównego: PAWEL WRZECION/MWMEDIAS

podziel się:

Pozostałe wiadomości