Programy

Kto zastąpi uwielbianego Kisiela w "Hotelu Paradise"? Na widzów czeka duża niespodzianka

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska

"Hotel Paradise 5" zbliża się wielkimi krokami. Do premiery najnowszego sezonu zostało zaledwie pięć dni. Na widzów czeka niespodzianka, bowiem w serii pojawi się aż dwóch godnych następców kota Kisiela - pieski Chałka i Pączek. Roztopią serce nawet największych twardzieli w Panamie.

Wielka premiera pierwszego odcinka najnowszego sezonu "Hotelu Paradise" odbędzie się w poniedziałek 21 lutego o godzinie 20:35 na antenie TVN7. Aż cztery razy w tygodniu widzowie będą mogli podglądać losy uczestników przebywających w Panamie. Co nas czeka? Nowy raj, nowi bohaterowie, nowe wyzwania i oczywiście - nowi pupile sezonu. 

"Hotel Paradise 5" - psy w willi w Panamie

Dla wielu osób kot Kisiel był jedną z największych gwiazd 3. edycji "Hotelu Paradise". Uczestnicy szybko go polubili i choć ten, co jakiś czas, atakował pazurkami i zębami, chętnie brali go ze sobą na nagrania, głaskali, karmili smakołykami i mówili do niego. Zwierzę posiada nawet swój fanpage w mediach społecznościowych, a kilka tysięcy osób obserwuje jego dalsze losy. 

W 5. sezonie show pojawi się dwóch nowych pupili. Psy szybko zaskarbiły sobie serca uczestników. Pączek jest starszy, ma zieloną obrożę i lubi spacerować nad brzegiem basenu willi w Panamie. Chałka to młodsza suczka o pięknym, czekoladowym ubarwieniu. Na co dzień nosi pomarańczową obrożę. Czy pieski staną się nowymi ulubieńcami widzów? 

Psy Chałka i Pączek
Nowi uczestnicy "Hotelu Paradise". Psy Chałka i Pączek Źródło: TVN7
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie
Psy Chałka i Pączek
Nowi uczestnicy "Hotelu Paradise". Psy Chałka i Pączek Źródło: TVN7

Widzowie TVN7 swoją miłość do zwierząt będą mogli podzielić teraz pomiędzy dwa zwierzaki. Czy Pączek i Chałka zdominują "Hotel Paradise 5"? O tym dowiemy się już 21 lutego.

Psy Chałka i Pączek
Nowi uczestnicy "Hotelu Paradise". Psy Chałka i Pączek Źródło: TVN7

"Hotel Paradise 5" - fabuła, uczestnicy i niespodzianki

"Hotel Paradise 5" ma być dla widzów duży zaskoczeniem. Jak zawsze możemy spodziewać się flirtu, zazdrości, paktów i intryg. Pojawią się też nieznane dotąd elementy gry, takie jak "Szansa do raju". Każdy nowy uczestnik, który pojawi się w panamskiej willi po pierwszych dziewięciu osobach, będzie miał do wyboru jedną z trzech szkatułek. Ich zawartość może pomóc mu utrzymać się w programie. Niestety, im więcej nowych twarzy, tym większa szansa na to, że szkatułka zostanie odebrana. 

Więcej na temat nowych zasad znajdziesz tutaj: "Przesłanie do raju", "Szansa od raju", prawo do szkatułki - nowe zasady

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: GRZEGORZ PIEKARSKI/TVN

Pozostałe wiadomości