Alicja z "HP" zaskakuje. Zdradziła, z kim sparowałaby się, gdyby wróciła do programu

Alicja z "Hotelu Paradise"
Alicja z "Hotelu Paradise" o nowym uczestniku, z którym by się sparowała
Źródło: Player
W "Hotelu Paradise" nowi uczestnicy wzbudzają spore emocje, ale fani programu nie zapominają o osobach, które już opuściły raj. Wśród nich jest Alicja Długosz, która właśnie odpowiedziała na kilka pytań obserwatorów. Ala z "HP" wskazała chłopaka, na którego teraz zwróciłaby uwagę, gdyby została w show.

Alicja Długosz była singielką przez większość swojego życia. Miała wiele krótkotrwałych przygód, ale wciąż nie znalazła tego jedynego. Marzy o prawdziwej, wiecznej i bezinteresownej miłości. W "Hotelu Paradise" najbardziej spodobał jej się Roch. A teraz wybrałaby zupełnie kogoś innego. Właśnie to zdradziła.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

14062023_TAJEMNICE_PRODUKCJI_MASTERCHEF
Tajemnice Produkcji #14 Kulisy programu "MasterChef"

"Hotel Paradise 7". Alicja wskazała nowego uczestnika, który wpadł jej w oko

Alicja z "Hotelu Paradise" została zapytana przed fanów programu o to, na kogo zwróciłaby teraz uwagę w show, gdyby cały czas miała możliwość uczestniczenia w grze.

"Bardzo kibicuję Jackowi, wydaje się być bardzo dobrą mordeczką z dobrym serduszkiem, a zawsze zwracam na to uwagę" - wyznała.

Alicja podkreśliła, że oczywiście to tylko obserwacja na tę chwilę.

Jacek Kania jest sparowany z Kornelią. Jednak ich relacja stoi pod znakiem zapytania, bo chłopak zauważył już, że dziewczyna okazuje mu mniej atencji, niż na początku. Przypomnijmy, że Kornelia była wniebowzięta, gdy do show dołączył Jacek. Wyznała, że w końcu czuje się przy kimś swobodnie.

"Kori poczuła się zbyt bezpiecznie i ma mnie gdzieś. Z jej strony nie otrzymałem żadnego wsparcia, a wydaje mi się, że jako para powinniśmy to sobie okazywać" - skomentował ostatnio Jacek.

W "Hotelu Paradise" wiele się może jeszcze zmienić. Trzymacie kciuki za Alicję i jej powrót do programu?

Alicja Długosz z "Hotelu Paradise"
Alicji z "HP" spodobał się Jacek
Alicja Długosz z "Hotelu Paradise"
Źródło: Instagram @alicja_hotelparadise7

Alicja Długosz w "Hotelu Paradise 7"

Alicja odpadła z ręki Marvina, do którego podeszła z pełną świadomością, że wybierze swoją partnerkę Mallu. Dziewczyna była jednak gotowa na opuszczenie raju.

"Nauczyłam się wiele od was wszystkich. Staliście się moją rodziną. Nie bądźcie tak naiwni jak ja" - wyznała na Rajskim Rozdaniu.

Alicja pożegnała się z uczestnikami, a szczególnie z Kornelią, z którą stworzyła przyjacielską relację. Odeszła z podniesioną głową.

"Najwyraźniej to jest mój czas, uważam, że byłam prawdziwa i szczera. Podejmowałam decyzje, które były dla mnie czasami niszczące, ale przynajmniej pochodziły z mojego serduszka. Nie uważam, że to jest koniec mojej historii. I może daję mi siłę poczucie, że wszystko jest jeszcze przede mną" - skomentowała po odejściu z willi.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości