Krzysztof z "HP" zaręczył się! Opowiedział nam o wybrance i planach ślubnych [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 7". Krzysztof Ćwiertnia opowiedział o zaręczynach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Krzysztof Ćwiertnia znany dobrze fanom 7. edycji "Hotelu Paradise" kilka dni temu oświadczył się ukochanej. Jak się okazuje, jego związek z Victorią Wojciechowską nie przetrwał po programie, a partnerka uczestnika ma na imię Karolina. Jak się poznali i czy planuje ślub z ukochaną? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Krzysztof Ćwiertnia to ulubieniec widzów 7. edycji "Hotelu Paradise". Uczestnik od samego początku był w parze z Tori, czyli Victorią Wojciechowską i wszystko wyglądało na to, że uczestnicy mają się ku sobie. Widzowie bardzo im kibicowali i trzymali za nich kciuki, niestety, para odpadła w tygodniu finałowym. Trzeba podkreślić, że od powrotu uczestników z kolumbijskiego raju minęło kilka miesięcy, podczas których mogło wydarzyć się naprawdę wiele! I tak się właśnie stało u Krzysztofa.

"Hotel Paradise 7". Krzysztof Ćwiertnia zaręczył się

Wszyscy czekali na informacje, że Krzysztof i Tori ułożyli sobie życie po programie, jednak tak się nie stało. Okazało się, że odległość, jaka ich dzieliła, a także codzienne obowiązki sprawiły, że ich relacja nie przetrwała próby czasu.

To jednak nie koniec. Tori i Krzysztof pozostali w dobrych relacjach i nadal mają ze sobą kontakt, jednak w życiu Krzysztofa zaszły poważne zmiany. Jak się okazało, uczestnik w czasie wakacji poznał dziewczynę, która kilka dni temu została jego narzeczoną. Jak do tego doszło?

- Do żadnej z uczestniczek moje serce nie zabiło szybciej, natomiast pojawiła się inna dziewczyna w moim życiu, gdzie pojawiło się to uczucie, pojawiła się ta miłość, mam nadzieję, że to będzie się rozwijać w dobrym kierunku. Moje serce do tego stopnia jest zajęte, że kilka dni temu się nawet oświadczyłem — powiedział Krzysztof w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl.

Uczestnik 7. edycji "Hotelu Paradise" opowiedział, jak poznał się z ukochaną.

- Poznaliśmy się w okresie wakacji, ja pracuję na siłowni, gdzie są organizowane kursy trenerskie. Jedna dziewczyna przyjechała z Krakowa na kurs trenerski do Poznania i na początku nie zwracałem na nią uwagi. Po paru dniach to ona nawiązała rozmowę, spotkaliśmy się i kiedy wróciła do siebie do miasta, poczułem, że gdzieś zaiskrzyło. Proponowałem w międzyczasie spotkanie się, wspólne wakacje, pojawiły się uczucia, miłość, chęć spędzania ze sobą czasu, ten sam vibe, ta sama energia, to samo podejście do życia. Mogę powiedzieć, że jeszcze nigdy w ten sposób nie czułem tego, co do tej dziewczyny i w ubiegłym tygodniu postanowiłem uklęknąć przed nią i oświadczyny zostały przyjęte. Spowodowałem u mojej dziewczyny taki szok, że prawie zemdlała w trakcie — zdradził Krzysztof.

Krzysztof Ćwiertnia w rozmowie z nami powiedział również, jaki miał plan na oświadczyny.

- Mój plan był taki, żeby oświadczyć się w balonie na wysokości, ale przez to, że mamy pogodę, jaką mamy, to ta sytuacja z balonem była kilkukrotnie przekładana, natomiast udał się lot szybowcem, który też jej sprezentowałem na urodziny, które miała wcześniej. I stwierdziłem, że skoro jedziemy na lot szybowcem, to oświadczę się po wylądowaniu. Miałem w planach zrobić coś bardziej spektakularnego, ale w tym czasie kiedy byłem w Krakowie, wszystkie atrakcje, które wymyślałem, zostawały odwoływane. Jak wylądowała, powiedziałem, że mam jeszcze jedną niespodziankę, ukląkłem, a ona nie mogła uwierzyć. Zgodziła się, po chwili zapytała, czy naprawdę i od tego momentu mam narzeczoną — dodał.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Hotel Paradise 7". Krzysztof Ćwiertnia planuje ślub z partnerką?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise 7". Krzysztof Ćwiertnia planuje ślub z ukochaną?

Krzysztof Ćwiertnia zdradził również, kto wcześniej wiedział o jego zamiarze oświadczenia się i jak zareagowali jego najbliżsi.

- Jeżeli chodzi o mojego ojca, jest bardzo zadowolony, szczęśliwy, sam nawet mi pomógł sprytnym sposobem ściągnąć rozmiar pierścionka. Mama nie wiedziała, bo za dużo gada wszystkim (śmiech), a chciałem, żeby to było w tajemnicy. Wiedziało o tym kilka osób, zanim zacząłem przygotowania do zaręczyn, wszyscy trzymali za mnie kciuki, że trafiłem na taką kobietę, której jestem pewny, to dla mnie duży krok, a jeśli chodzi o teściów, to poznałem ich dzień po oświadczynach — mówił w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Czy Krzysztof planuje już ślub?

Nie, z tym na chwilę obecną się nie spieszymy, aczkolwiek widzę, że podłapujemy oboje u siebie jakieś zwariowane pomysły, więc nie wiem, co nam strzeli do głowy (śmiech)
- powiedział.

Dagmara Olszewska postanowiła dopytać Krzysztofa o zwariowane pomysły, po czym usłyszała:

- Zrobiliśmy sobie wspólne tatuaże, mamy z boku na uchu to samo, wytatuowaliśmy sobie nasze imiona, gdzie ja wcześniej twierdziłem, że nigdy tego nie zrobię, jednak przy niej zrobiłem, przekłuliśmy sobie sutki i stwierdziła, że jak robimy kolejne szalone rzeczy, to mam coś wymyślić następnego, więc jej się oświadczyłem. Bardzo się dobrze odbieramy, jesteśmy bardzo za sobą i to widać i czuć — powiedział Krzysztof.

Uczestnik 7. edycji "Hotelu Paradise" zdradził również, czy chciałby już zostać ojcem.

- Tak, zaczęły się takie rozmowy, Karolina jest akurat trochę młodsza ode mnie, więc na chwilę obecną się do tego nie spieszy, ja też nie mam parcia na dzieci pomimo swojego wieku, natomiast ostatnio zaczęła rozmowę, że fajnie by było, gdyby takie małe Krzyśki biegały, więc jest pozytywnie. Podoba mi się to, wcześniej nie miałem żadnej chęci ani ochoty oświadczać się swojej dziewczynie z przeszłości, więc tak naprawdę, to już u mnie jest duża zmiana myślenia i podejście do sytuacji, w której się obecnie znajduję — oznajmił.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości