Oliwia z "HP" nie wyjawiła Jackowi prawdy? "Szkoda, że jest tyle rozmów za plecami"

Oliwia Petryna z "Hotel Paradise 7"
Oliwia Petryna z "Hotel Paradise 7"
Źródło: TVN
Oliwia Petryna w ostatnich odcinkach "Hotelu Paradise" nie ma komfortowej sytuacji. Okazało się, że Jacek, z którym chciała zbudować romantyczną relację, nie chce być z nią dłużej w parze, a Paweł, z którym uczestniczka mogłaby się sparować, chce być z Kori. Oliwia teraz wyznała, czy czuje żal do Jacka. W odcinku zachowała się wobec niego fair, ale nie wyznała, jak bardzo jest jej przykro.

Oliwia Petryna dołączyła do grona uczestników 7. edycji "Hotelu Paradise" najpóźniej, tym samym wyrzucając Justynę z programu. Mimo przykrej sytuacji, szczególnie dla Rocha, który budował romantyczną relację z Justyną, pozostali uczestnicy powitali ją bardzo serdecznie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Klaudia El Dursi o finale "Hotelu Paradise All Stars". Nawiązała do decyzji Julii oraz relacji Sary i Mikołaja

"Hotel Paradise 7". Oliwia ma żal do Jacka?

Jackowi, który był w parze z Kori, bardzo spodobała się Oliwia, a przesądziła o tym błotna kąpiel, podczas której oboje poczuli, że coś ich do siebie ciągnie. Zaznaczmy, że finał "Hotelu Paradise 7" zbliża się wielkimi krokami, a do końca zostały zaledwie dwa Rajskie Rozdania.

Widzowie byli zaskoczeni tym zwrotem akcji, ponieważ w programie do tej pory przetrwały tylko dwie pary, które tworzą między sobą romantyczne relacje, czyli Tori i Krzysztof, a także Mallu i Marvin. Wszystko wskazywało na to, że Oliwia z Jackiem wkrótce dołączą do nich i będą mieli szansę stanąć na ścieżce lojalności w finale, jednak z odcinka na odcinek wydarzenia te stają się coraz mniej prawdopodobne.

Wszystko przez burzliwą relację Jacka i Kori. Przypomnijmy, że uczestnicy tworzyli razem parę, a nawet pojawiło się między nimi zauroczenie, jednak kiedy z programu odpadła Viki, wszystko się zmieniło. Wyznanie Jacka sprawiło, że Kori nie chciała dłużej budować z nim relacji, a ich para rozpadła się na kolejnym Rajskim Rozdaniu.

Co ciekawe, separacja wpływa chyba na tych dwoje całkiem dobrze, bowiem będąc w innych parach, Kori i Jacek znów zbliżyli się do siebie. Pikanterii dodała tu również impreza w basenie, podczas której Kori chciała tylko spędzać czas z Jackiem, a także jak sama przyznała, całować się z nim.

W końcu Jacek i Kornelia postanowili szczerze porozmawiać i okazało się, że chcą być razem w parze. Pozostało im tylko powiadomić swoich partnerów o nowym pomyśle, czyli Pawła i Oliwę. Jacek jako pierwszy zdecydował się na rozmowę z Oliwią, a ta nieco zaskoczona powiedziała, że nie chce stać na drodze Jackowi i Kori, dlatego na Rajskim Rozdaniu może sparować się z Pawłem.

Kiedy nadszedł czas na rozmowę Kori z Pawłem, ta już nie przebiegła tak łatwo. Kori przedstawiła Pawłowi lekko okrojoną prawdę, tłumacząc, że to Jacek chce się na nowo z nią sparować, a nie ona z nim, dlatego nie wie, co zrobić i czy Paweł mógłby wybrać Oliwię na Rajskim.

Paweł nie ukrywał zaskoczenia. Wyznał, że zachowanie Jacka jest dziecinne, że tak szybko zmienia zdanie, a Oliwii nie do końca ufa, dlatego wolałby pozostać w parze z Kori. To definitywnie zburzyło plany Kori i Jacka, którzy zdecydowali, że będą budować swoją relację poza parą.

Oliwia jednak przez długi czas chciała budować relację z Jackiem, jednak z czasem zobaczyła, że ten poświęca więcej czasu Kori. Dopiero po czasie Jacek porozmawiał z nią i wyjaśnił, jak wygląda sytuacja. Do tego czasu Oliwia nie wiedziała, co Jacek do niej czuje i czy jest szansa za zbudowanie z nim romantycznej relacji.

"Hotel Paradise 7". Oliwia o rozmowie z Jackiem i zachowaniu Kori

Teraz Oliwia zabrała głos na Instagramie. Postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań internautów.

"Nie jest ci przykro, że Jacek spędza dużo czasu z Kori?" - brzmiało jedno z pytań.

Oliwia odpowiedziała:

"Jest mi przykro, ale nic nie mówię i tylko obserwuję. Nigdy nie zamierzam za kimś biegać i prosić się o uwagę. Jeśli dana osoba tego sama z siebie nie robi, to dużo mi to mówi, więc wyciągam odpowiednie wnioski i zmieniam nastawienie do tej osoby" - odpisała Oliwia.

"Hotel Paradise 7". Oliwia o relacji z Jackiem
"Hotel Paradise 7". Oliwia o relacji z Jackiem
Źródło: Instagram

Kolejna osoba zapytała Oliwię, czy ta poza Jackiem widziała szansę, aby stworzyć parę z innym uczestnikiem.

"Myślę, że z nikim nie byłabym w stanie stworzyć takiej relacji jak z Jackiem, otworzyć się na kogoś tak samo. Natomiast relacja koleżeńska/przyjacielska wchodzi w grę, gdyż widzę, że Jacek się ode mnie odcina" - podsumowała Oliwia.

"Hotel Paradise 7". Oliwia o relacji z Jackiem
"Hotel Paradise 7". Oliwia o relacji z Jackiem
Źródło: Instagram

Oliwia postanowiła również zbiorczo odpowiedzieć na pytania dotyczące Jacka i Kori. Internauci pytali Oliwii, jak ocenia zachowanie Jacka, czy również ma wrażenie, że Kori podoba się Jacek tylko wtedy, kiedy nie może go mieć, lub czy zrobiło jej się przykro po rozmowie z Jackiem.

"Jak już mówiłam, dużo obserwuję i też to wpływa na moje nastawienie do innych osób. Jeśli Jacek i Kori chcą tworzyć razem parę, to nie mam nic przeciwko i to szanuję. Wystarczyło od razu mówić, to co się czuje i myśli i tym samym nikogo nie zwodzić. Szkoda tylko, że jest tyle rozmów za plecami, a wprost nikt nic nie powie" - dodała.

"Hotel Paradise 7". Oliwia o relacji z Jackiem
"Hotel Paradise 7". Oliwia o relacji z Jackiem
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości