Programy

Adam układa tajny plan z Hanią. Tę rozmowę mogliście przegapić [BONUSY Z RAJU]

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"Hotel Paradise". Adam spiskuje z Hanią

Dla wielu uczestników wyczekiwany, ale dla innych zaskakujący powrót Adama i Hani do "Hotelu Paradise" wprowadził nutkę niepewności w życie naszych bohaterów. Monika nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw. Hania i Adam są wdzięczni za szansę od Rajskiego Boga i nie zamierzają jej zmarnować. Od razu przeszli do opracowania strategii przetrwania. Sprawdźcie, jaką rozmowę mogliście przegapić.

Wróciła ex partnerka Mikołaja, z którą chłopak nie chciał już tworzyć relacji, ale po jej powrocie przyznał, że nadal ma do niej słabość. Jednak Miki obiecał Monice, że będzie wobec niej lojalny. Hania okazała skruchę i zapewniła, że pobyt poza hotelem skłonił ją do przemyśleń na temat swojego wcześniejszego zachowania. Zadeklarowała jednak, że nie zamierza psuć relacji Moniki i Mikołaja. Jednak chyba jest już na to za późno...

Grzegorz z "HP" o tym, czego dowiedział się o uczestnikach oglądając show
Grzegorz z "HP" o tym, czego dowiedział się o uczestnikach oglądając show Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Hania i Adam rozmawiają o strategii przetrwania w "Hotelu Paradise"

W "Bonusach z Raju" możemy posłuchać poważnej rozmowy Adama i Hani. Mężczyzna chciał wybadać, czy może czuć się bezpieczny w parze z piękną brunetką.

"Mówisz, że chciałabyś ze mną być w parze? A jak Miki nagle da ci zielone światło i powie, że chcecie wrócić, to co wtedy? Ja zostanę na lodzie..." - stwierdził zmartwiony.

Adam dodał, że myśli również o stworzeniu relacji z Moniką, której najbardziej ufa. Reszta dziewczyn nie przypadła mu do gustu.

"Jak jeszcze ciebie nie było, to od razu powiedziałem, że chciałbym być z Moniką w parze, bo najbardziej ją lubię i jej ufam. Bo te nowe dziewczyny to widzę, że są takie pozamykane, a już trochę tu są. I nawet z nowych dziewczyn to żadna w moim typie, żeby coś było więcej" - odparł.

Hania uznała, że bierze pod uwagę zamianę par. Mogłaby wrócić do Mikołaja, ale nie deklaruje tego na 100%.

"Myślę, że to jest wszystko uzależnione od niego. Bo chciałbym być z Moniką, ale jak Miki też chce z nią być..." - rozmyślał Adam.

Hanka zareagowała na ostatnią wypowiedź Adama i stanowczo odpowiedziała, że chce konkretnej decyzji Adama, a jeśli on ją wystawi, to weźmie sprawy w swoje ręce.

"Ale ja też nie będę typiarką, która będzie czekała na to, kto chce być z Moniką, a kto nie. Jeśli wolisz być z Olą czy z kimś innym, to ja tworzę parę z Grzesiem i idę z nim do końca" - wyznała.

"Hotel Paradise". Co postanowi Mikołaj? Z kim będzie w parze?

Po wspólnej randce Adama, Grześka, Marka i Hani, pierwszy z panów podsumował swój układ z dziewczyną.

"Hania ma wolę walki, będziemy razem walczyć i będzie spoko. Będziemy się szanować, rozmawiać i jeśli będzie jakaś zamianka par, to tylko tak, żeby ktoś z nas nie odpadł" - zdradził swoje zamiary.

Teraz faktycznie wszystko zależy od Mikołaja. Czy uczestnik pójdzie za głosem serca, czy skupi się na Monice, przy której czuje się bezpiecznie, ale bez fajerwerków?

Oglądajcie "Hotel Paradise" od poniedziałku do piątku o godz. 20.35 w TVN7. Odcinki dostępne są również w Playerze.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości