Grzegorz i Natalia z "HP" pokazali, gdzie mieszkali, gdy odpadli z programu. Zaskoczeni?

Autor:
Dagmara
Olszewska

Finał "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Widzowie z niecierpliwie wyczekują wieści dotyczących tego, kto odpadnie, kto wróci i kto zwycięży 6. edycję show. Niedawno z panamską przygodą pożegnała się Natalia oraz Grzegorz. W mediach społecznościowych podzielili się zdjęciami z miejsc, w których spali i oczekiwali na powrót do Polski.

Natalia Bajko i Grzegorz Głuszcz odpadli z "Hotelu Paradise". Choć nie wiadomo czy to ich ostateczne pożegnanie z programem, uczestnicy show musieli opuścić raj i przenieść się w zupełnie nowe miejsca. Niedawno za pośrednictwem InstaStories pokazali, w jakich warunkach mieszkali. 

"Hotel Paradise 6". Co dzieje się z uczestnikami, gdy odpadną z programu? 

To, co dzieje się z uczestnikami "Hotelu Paradise" po tym jak odpadną, niemal od 1. edycji show wzbudza wiele emocji. Niektórzy już po kilku dniach lecą do Polski, inni zaś czekają na swój powrót do show i wielki finał programu. Natalia i Grzegorz uchylili rąbka tajemnicy, publikując serię zdjęć na Instagramie. 

Natalia Bajko pokazała kilka ujęć znad basenu i wyjaśniła, że pozostały czas w Panamie spędzała, korzystając z kąpieli słonecznych. 

"Poza hotelem też fajnie, słonecznie mam" - napisała na zdjęciu. 

Gdzie trafiają uczestnicy po wyeliminowaniu z "HP"?
Gdzie trafiają uczestnicy po wyeliminowaniu z "HP"? Gdzie trafiają uczestnicy po wyeliminowaniu z "HP"? Źródło: Instagram

Do tej pory uczestnicy byli rozmieszczani w różnych zakątkach państwa, by zminimalizować ryzyko spotkania się przed ewentualnym powrotem do programu. Według internautów miejsca, które pokazali Grzegorz i Natalia są do siebie łudząco podobne. 

"Wydaje mi się, że są w tym samym hotelu. Może to oznacza, że oboje wracają do Polski i już na pewno nie wrócą do programu?" - zastanawia się jedna z internautek. 

"Mam nadzieję, że jeszcze Grześka zobaczymy w programie. Jakoś tak smutno bez niego" - napisał jeden z obserwatorów uczestnika pod postem na Instagramie. 

Jak wygląda dzień po eliminacji z "Hotelu Paradise"?
Jak wygląda dzień po eliminacji z "Hotelu Paradise"? Jak wygląda dzień po eliminacji z "Hotelu Paradise"? Źródło: Instagram

Grzegorz z "HP" pokazał zdjęcia z prywatnego archiwum. Gdzie mieszkał po eliminacji? 

Uczestnicy programu tuż po tym, jak opuszczą "Hotel Paradise" odzyskują dostęp do telefonów, internetu i mogą bez problemów skontaktować się z najbliższymi. Grzegorz Głuszcz po tym, jak opadły pierwsze emocje postanowił udokumentować to, jak wygląda jego nowy hotel w Panamie.

"Takie życie poza bramami 'Hotelu Paradise'. Ja tam mam swój raj" - napisał na zdjęciu. 

W mediach szybko zawrzało, a internauci zaczęli spekulować, czy to, że Grzegorz Głuszcz pokazał swoje zdjęcia z innego hotelu, oznacza, że już nie wróci do programu. Czy to okaże się prawdą?

Nowe odcinki "Hotelu Paradise" możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35 na antenie TVN 7 oraz w player.pl.

Grzegorz z "HP" pokazał gdzie mieszkał po tym, jak odpadł z programu
Grzegorz z "HP" pokazał gdzie mieszkał po tym, jak odpadł z programu Grzegorz z "HP" pokazał gdzie mieszkał po tym, jak odpadł z programu Źródło: Instagram

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Fot. TVN/Grzegorz Piekarski

Pozostałe wiadomości