Ania Adamczyk z "HP All Stars" pokazała pierścionek zaręczynowy. "Powiedziałam TAK"

"Hotel Paradise All Stars". Anna Adamczyk
"Hotel Paradise All Stars". Anna Adamczyk
Źródło: Mat. prasowe
Anna Adamczyk pojawiła się w "Hotelu Paradise All Stars" i szybko namieszała w relacjach między uczestnikami. Niemal od razu zaznaczyła, że jest tam po to, by wprowadzić chaos i świetnie się bawić. Teraz jednak zaskoczyła swoich obserwatorów. Na Instagramie opublikowała bowiem film, na którym widać pierścionek zaręczynowy i przyznała, że powiedziała "tak". O co chodzi?

Anna Adamczyk wzięła udział w 1. edycji "Hotelu Paradise". Choć wiele wskazywało na to, że odnalazła uczucie u boku tajemniczego Mateusza, po powrocie do Polski na jaw wyszło, że mężczyzna przez cały czas był w związku, a z lotniska odebrała go ukochana. Po kilku latach uczestniczka powróciła do miłosnej gry, by spróbować swoich sił w "Hotelu Paradise All Stars". I gdy nikt nie zakładał, że odnajdzie tam miłość, strzała Kupidyna zaczęła dosięgać ją w relacji z Maurycym.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Leon Myszkowski o dzieciństwie
Leon Myszkowski o dzieciństwie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Adamczyk z "HP All Stars" zaręczona? Pokazała pierścionek

Konto Anny Adamczyk na Instagramie obserwuje ponad 143 tysiące osób. To właśnie oni jako pierwsi zobaczyli zaskakujące nagranie. Uczestniczka otoczona bukietem czerwonych róż pokazała diamentowy pierścionek zaręczynowy.

"Powiedziałam TAK" - napisała.

Anna Adamczyk, "Hotel Paradise All Stars"
Anna Adamczyk z "HP All Stars" zaręczona?
Anna Adamczyk, "Hotel Paradise All Stars"
Źródło: Instagram

Internauci w kilka chwil zaczęli spekulować, czy chodzi o związek z Maurycym, czy może Ania, idąc w ślady znajomego z 1. edycji "HP" zataiła jakąś relację przed wszystkimi. Odpowiedź okazała się jednak zupełnie inna. Kilka godzin po opublikowaniu pierwszego wideo, uczestniczka wyjaśniła, że owszem, jej palec zdobi pierścionek zaręczynowy, jednak otrzymała go nie od ukochanego, a od jednej z firm, z którą podjęła współpracę reklamową.

Anna Adamczyk z "HP All Stars". Co o niej wiemy?

Anna Adamczyk pojawiła się w "Hotelu Paradise" i w mgnieniu oka zaskarbiła sympatię widzów. Drobna blondynka sprawiła, że wielu panów w rajskiej willi chciało nawiązać z nią relację i dążyć wspólnie do finału. Ostatecznie udało się to Mateuszowi Szekowi znanemu jako Matt Palmer. Niestety mimo nadziei wielu fanów formatu, ich związek okazał się wyłącznie grą. Oboje przyznali bowiem, że nie łączy ich nic więcej, niż chęć wygrania głównej nagrody i przywiezienia świetnych wspomnień.

Anna Adamczyk po jakimś czasie od wystąpienia w "Hotelu Paradise" wzięła udział w programie "One Night Squad" emitowanym na player.pl. Widzowie już wtedy zwrócili uwagę na to, że niemal z każdym miesiącem kobieta przechodzi metamorfozę. Z wielką dbałością podchodziła bowiem do sylwetki, doboru ubrań, kosmetyków i fryzury.

"Ania, jesteś nie do poznania! Wyglądasz obłędnie! W czym tkwi twój sekret?" - czytamy w komentarzach pod jej postami.

Co wiadomo o życiu prywatnym Anny Adamczyk?

Choć uczestniczka miłosnego show nie stroni od mediów społecznościowych, na próżno szukać tam informacji o jej związkach, relacjach i znajomościach. Obecnie nie wiadomo więc, czy jej serce zabiło do kogoś mocniej.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości