Julia z "HP All Stars" chciała przejść na restrykcyjną dietę. Pokazała efekt

"Hotel Paradise All Stars". Julia Skrodzka
"Hotel Paradise All Stars". Julia Skrodzka postanowiła przejść na dietę
Źródło: Materiały prasowe TVN7
Relacja Julii i Grzegorza zdaje się być tą najbardziej rokującą w całym "Hotelu Paradise All Stars". Mieszkańcy raju mają jednak co do pary dosyć mieszane uczucia. Raz się kłócą, raz kochają, co nie wszystkim przypadło do gustu. Tymczasem Grzegorz jest zachwycony swoją wybranką, którą adoruje na każdym kroku. Mimo licznych zachwytów Julia najwyraźniej chce coś zmienić w swoim życiu i zdecydowała się przejść na dietę.

Julia Skrodzka była uczestniczką drugiej edycji "Hotelu Paradise". W specjalnej, gwiazdorskiej odsłonie programu najlepszy kontakt złapała z Grzegorzem, który stara się jak może, by zdobyć jej serce — z różnym skutkiem. Na przestrzeni odcinków para bardzo się do siebie zbliżyła, choć nie zawsze dzielili sypialnię. Doszło do pierwszych czułości, na których uczestnicy nie poprzestali.

Grzegorz deklaruje, że chciałby kontynuować relację z kobietą po programie. Co z tego wyjdzie? Na odpowiedź fani show będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Wojciech Łozowski o tym, jakim był nastolatkiem
Wojciech Łozowski o tym, jakim był nastolatkiem
Wojciech Łozowski o tym, jakim był nastolatkiem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise All Stars". Julia zdecydowała się przejść na diecie

Grzegorz od razu zauroczył się Julią i na każdym kroku adorował kobietę. Mieszkaniec "Hotelu Paradise All Stars" niejednokrotnie podkreślał, że uwielbia figurę programowej partnerki. Ta jednak najwyraźniej nie czuje się wystarczająco dobrze w swoim ciele i postanowiła niedawno przejść na dietę, o czym poinformowała fanów.

"Wczoraj, kładąc się spać, obejrzałam profil jednej z instagramerek, która wcześniej była weganką i przeszła na dietę carnivora, polegającą na jedzeniu tłustych ryb, czerwonego mięsa, drobiu tłustego. Również jaj, masła i sera. No i stwierdziłam, że następnego dnia przejdą na taką dietę. Pokażę wam, jak wyglądało moje śniadanie" - powiedziała Julia.

Jak obiecała, tak też zrobiła i zaprezentowała talerz, na którym prym zdecydowanie wiodło mięso. Mięsożercy zapewne byliby zachwyceni, jednak Julia miała odmienne zdanie.

"Śniadanie prezentuje się dosyć ładnie. Niestety smakowało okropnie. Śniadania nie przyrządzałam ja. Mięso było twarde jak guma. Nadawało się jedynie do lepienia butów. Jajko też było przeciągnięte. Niestety po takim śniadaniu nie mam chęci na kontynuowanie mojej diety. Pomyślałam sobie, że zacznę innym razem" - dodała.

Skoro nie Julia, to kto przygotował śniadanie? Tego uczestniczka show nie zdradziła. Czyżby to Grzegorz stał za fatalnie usmażonym mięsem?

"Hotel Paradise All Stars". Julia Skrodzka planowała przejść na dietę
"Hotel Paradise All Stars". Julia Skrodzka planowała przejść na dietę
Źródło: Instagram @juliakrinaskrodzka

"Hotel Paradise All Stars". Wielkie powroty!

"Hotel Paradise All Stars" to miejsce, w którym nie można czuć się bezpiecznie. Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, toteż uczestnicy show muszą robić naprawdę wiele, by pozostać w grze. Każde przybycie Klaudii El Dursi nie zwiastuje niczego dobrego. Niedawno mieszkańcy raju stanęli do testu zgodności. Pary musiały wskazać tę samą odpowiedź, a nagroda okazała się niezwykle cenna. Zwycięzcy mogli przez jeden dzień rządzić w raju! Kto otrzymał miano wodzów? Najbardziej zgodni okazali się Nana i Blondino, którzy garściami czerpali z danej im możliwości wykorzystywania współmieszkańców.

Jednak to nie był jedyny przywilej, który otrzymali. Nana i Blondino dostali list. Okazało się, że uczestnicy muszą zdecydować, kto powróci do programu. Nana i Blondino mogli wybrać tylko dwie osoby spośród tych, które w ciągu ostatnich odcinków pożegnały się z programem. Na kogo padło? Uczestnicy wytypowali Basię, która jako pierwsza musiała pożegnać się z show. Dołączył do niej Łukasz! Tego chyba nikt się nie spodziewał. Nawet sam zainteresowany, który przyznał, że kto jak kto, ale on na pewno nie zostanie przywrócony. Wszystko przez to, że decydujący głos miała jest ekspartnerka życiowa Nana. Cóż, los bywa przewrotny!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości