Bliźniaczki z "Goggleboxa" pochwaliły się wspaniałą nowiną. "Pół życia na to czekałam"

Bliźniaczki z "Goggleboxa"
Bliźniaczki z "Goggleboxa" spełniają marzenie w studio nagrań
Źródło: X-NEWS
Ewa i Agnieszka to bliźniaczki znane z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Siostry zaskoczyły fanów, ujawniając kolejny projekt w ich medialnej karierze. Panie spełniły swoje marzenie. Zawsze chciały występować w telewizji, ale to, co teraz zrobiły, było ich największym pragnieniem.

Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska biorą udział w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" już od kilku lat. Wcześniej wystąpiły w show "Pierwszy raz za granicą". Panie szybko odkryły, że znakomicie czują się w otoczeniu kamer. Jedno z ich marzeń spełniło się i stały się rozpoznawalne. Jako małe dziewczynki marzyło o karierze piosenkarek lub aktorek. Teraz mogły doświadczyć, jak to jest śpiewać w profesjonalnym studio nagrań.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Agnieszka z "Gogglebox" o własnym bistro
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Bliźniaczki z "Goggleboxa" nagrywają piosenkę

Tydzień temu na oficjalnym profilu bliźniaczek z "Goggleboxa" pojawiła się informacja o tym, że Ewa nagrywa piosenkę w profesjonalnym studio nagrań.

"Ewa spełnia marzenia, co z tego wyjdzie, okaże się niebawem" - napisały bliźniaczki.

Teraz okazało się, że Agnieszka również doświadcza pracy wokalistki.

"Marzenie się spełnia. Pół życia na to czekałam! Dzięki Klaudia Nocoń i Wojtek. Zaśpiewaliśmy cover znanego hitu po polsku. Słowa same ułożyłyśmy, efekty tej pracy wkrótce. Dla mnie to było super przeżycie i zabawa! Serce dawno już mi tak nie biło!" - pochwaliła się Agnieszka.  

Fani sióstr nie mogą doczekać się premiery piosenki i trzymają kciuki za swoje ulubione bohaterki "Goggleboxa". Internauci są przekonani, że trzeba realizować marzenia i pielęgnować wewnętrzne dziecko.

Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o dzieciach

Wiele osób pyta, czy siostry bliźniaczki mają mężów i dzieci. Okazuje się, że Agnieszka ma 21-letnią córkę i 19-letniego syna. Jednak jej pociechy nie chcą występować w telewizji. Choć nie wstydzą się mamy komentującej w "Goggleboxie", to też nie chwalą się tym faktem. Agnieszka próbowała namówić córkę do udziału w programie, jednak nieskutecznie.

- No właśnie ona nie chce. Chciałam, proponowałam jej. Mówiłam: chodź, ładnie się ubierzesz, umalujesz, ale ona nie chce być przed kamerami. Nawet jak zrobimy sobie wspólne zdjęcie, to ona zawsze prosi mnie, żebym go nie wstawiała. Nie wiem dlaczego. A taka ładna dziewczyna. Urodę ma po mamusi - mówiła z dumą w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl.

Agnieszka Kuszewska zdradziła, że ma przystojnego syna, którego serce jeszcze rok temu było wciąż wolne.

- Mam również zarąbistego syna. Wyrasta na lovelasa. Także dziewczyny, ja wam pomogę, Mati jest wolny. Naprawdę. Ma piękne błękitne oczy i jest taka sama minionka-gaduła jak ja. Ma charakter po mnie. Jak lubicie chłopaka-gadułę, to ja was skumam - mówiła z uśmiechem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości