Sebastian z "True Love" otarł się o śmierć. "Pewnie by mnie już nie było"

Sebastian Borowicz-Skoneczny
Sebastian Borowicz-Skoneczny z "True Love"
Źródło: Materiały prasowe
Sebastian Borowicz-Skoneczny wziął udział w "True Love" i szybko zaskarbił sobie sympatię widzów. Mieszkaniec Olsztyna zgromadził na swoim instagramowym koncie ponad 26 tysięcy obserwatorów, z którymi dzieli się przemyśleniami i prywatnością. Niedawno zaskoczył ich wyznaniem dotyczącym śmierci.

Sebastian Borowicz-Skoneczny ma 28 lat i pochodzi z Olsztyna. Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z Medycyny Rodzinnej. Pracuje też w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W wolnych chwilach oddaje się grze na gitarze basowej i marzy o występie na wielkiej scenie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sebastian Borowicz-Skoneczny z "True Love" o śmierci

Temat śmierci dla wielu osób wciąż pozostaje tabu. Podczas niedawno zorganizowanej sesji pytań i odpowiedzi Sebastian Borowicz-Skoneczny poruszył ten aspekt. Jeden z internautów zapytał bowiem, czy obawia się utraty życia. Uczestnik "True Love" wyznał, że nie, ponieważ jakiś czas temu był bliski śmierci.

"Boisz się śmierci?" - zapytał Sebastiana jeden z internautów.

"Raczej niespecjalnie. Raz się o nią otarłem i jakoś dużo to też nie zmieniło" - odpowiedział.

Sebastian Borowicz-Skoneczny z "True Love"
Sebastian Borowicz-Skoneczny z "True Love" nie boi się śmierci
Sebastian Borowicz-Skoneczny z "True Love"
Źródło: Instagram

Niedługo później rozwinął ten temat i wyjaśnił, że do niebezpiecznego incydentu doszło podczas pływania.

"Czemu nie boisz się śmierci? Masz jakieś rady dla kogoś, kto nie może sobie z tym poradzić? Co się działo, że się o nią otarłeś?" - dopytywali obserwatorzy.

"Nie mamy na nią wpływu. Jedynie nie chciałbym cierpieć przed. Niestety rad nie mam na to, ale to nic złego. Każdy ma prawo się tego bać. Jak miałem 15 lat chciałem popłynąć 50 metrów pod wodą. Los chciał, że po ok. 25 metrach 'zasnąłem'. Gdyby nie asekurował mnie wtedy mój kolega, to pewnie by mnie już nie było" - wyznał.

Sebastian Borowicz-Skoneczny z "True Love"
Sebastian Borowicz-Skoneczny z "True Love" otarł się o śmierć
Sebastian Borowicz-Skoneczny z "True Love"
Źródło: Instagram

Sebastian z "True Love" o niemoralnej propozycji z Instagrama

Większość uczestników "True Love" aktywnie korzysta z dobrodziejstw mediów społecznościowych. Chętnie bowiem pokazują swoją codzienność i starają się nawiązać owocne relacje z internautami i ewentualnymi reklamodawcami. Niedawno Sebastian Borowicz-Skoneczny odczytał nietypową propozycję matrymonialną i postanowił skomentować ją publicznie.

"Matka rocznych bliźniaczek, zostawię dla Ciebie męża. Idziesz w to? Pytam poważnie" - zapytała jedna z obserwatorek Sebastiana.

Na odpowiedź nie musiała długo czekać.

"Podziękuję. Ale na Twoim miejscu zastanowiłbym się, co Cię skłoniło do rzucenia takiej propozycji i ewentualnej refleksji, że może trzeba coś zmienić?" - odpowiedział wymownie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości