Sara z "HP All Stars" zachwyciła internautów. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście

"Hotel Paradise All Stars". Sara Jezuit
"Hotel Paradise All Stars". Sara Jezuit zachwyciła internautów
Źródło: Player
Sara Jezuit z "Hotelu Paradise All Stars" może pochwalić się niezwykłą urodą i smukłą sylwetką, których zazdrości jej niejedna internautka. Uczestniczka show zna swoje walory, które ochoczo eksponuje w mediach społecznościowych. Niedawno opublikowała nagranie, które zachwyciło fanów programu.

Sara Jezuit nie dołączyła do "Hotelu Paradise All Stars" po to, by znaleźć miłość. Zresztą jak większość mieszkańców kolumbijskiego raju. Wszyscy deklarowali, że wrócili do gry tylko po to, by sięgnąć po główną nagrodę. Po drodze okazuje się jednak, że u niektórych dosyć niespodziewanie pojawiły się motylki, które nie zamierzają przestać trzepotać.

Tak właśnie sprawa się miała w przypadku Sary, której w oko wpadł Mikołaj Grzybowski. I to z wzajemnością! Uczestnicy spędzali ze sobą sporo czasu, skupiając się na rozwijaniu relacji. Do czasu. Decyzją mieszkańców Mikołaj musiał opuścić raj, a Sara postanowiła walczyć o zwycięstwo. Z jakim skutkiem? Niestety jej los w programie może być już przesądzony.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tajemnice Produkcji #12 Kulisy filmu "Sami swoi. Początek". Stuletnie stroje i charakteryzacja aktorów
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise All Stars". Sara Jezuit zachwyca internautów

Jednak zdecydowanie nie samym "Hotelem Paradise" człowiek żyje. Sara Jezuit była uczestniczką czwartej edycji show. Dotarła aż do samego finału i stanęła na Ścieżce Lojalności, by z pełną świadomością czynów rzucić kulą. Toteż każdy, kto spotykał ją na swej drodze w nowym sezonie show, żartował, choć pewnie z niemałą obawą, czy ma w planach powtórzyć ten wyczyn.

Udział w programie przyniósł Sarze rozpoznawalność, którą kobieta wykorzystała przy rozwijaniu działalności w mediach społecznościowych. Te stały się dla niej nie tylko platformą do komunikacji z bliskim i fanami, ale również miejscem pracy. Na instagramowym profilu Sary często pojawiają się zdjęcia będące efektami zmysłowych sesji zdjęciowych czy relacje z codzienności.

Ostatnio internautów zachwyciło nagranie, która uczestniczka "Hotelu Paradise All Stars" opublikowała w ramach współpracy. Odziana jedynie w strój kąpielowy pręży wdzięki, podkreślając zgrabną sylwetkę. Sara dba o wygląd, stawiając na sport, który uwielbia. A efekty widać gołym okiem!

Sara niejednokrotnie podkreślała, że najważniejsze, to kochać i akceptować samą siebie. Czy tak brzmi przepis na szczęście?

"Hotel Paradise All Stars". Sara Jezuit pożegna się z programem?

Odkąd Mikołaj opuścił rajską wyspę, Sara została etatową singielką. Wszyscy widzieli, w jaką stronę rozwijała się ich relacja, toteż najwyraźniej nie zamierzali wchodzić w coś, co po programie ma szansę rozkwitnąć. Jednak Sara chciała zostać w show, czego nie ukrywała. Gdy po roszadach zafundowanych hotelowiczom przez Kornelię i Artura, wraz z Luizą zostały singielkami, było kwestią czasu, że za chwilę otrzymają przywilej. W "Hotelu Paradise All Stars" czasem warto zamieszkać w singlówce.

Podczas Pandory, która rzuciła trochę światła na sytuację panującą w willi, panie otrzymały specjalny listy. Przeczytały w nim, że mają wskazać jedną osobę, która być może pomoże im utrzymać się w "HP All Stars". Padło na Nanę. Jakie zadanie otrzymała? Mogła wskazać dwie osoby, które na najbliższym Rajskim Rozdaniu nie będą mogły do siebie podejść. Zadanie nie było proste, jednak mogło uratować przynajmniej jedną z singielek. Jak wybrała? Trzeba przyznać, że takiego obrotu spraw to się chyba nikt nie spodziewał!

Nowy, 16. odcinek "Hotelu Paradise All Stars" zobaczycie przedpremierowo na platformie Player.pl. A już w piątkowy wieczór Rajskie Rozdanie zadebiutuje na antenie TVN7.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości