Łukasz Hryniewicki z "HP All Stars jest w związku"? Zaskakujące wyznanie

Łukasz Hryniewicki
Łukasz Hryniewicki z "Hotelu Paradise All Stars"
Źródło: Materiały prasowe
"Hotel Paradise All Stars" oficjalnie dobiegł końca. Jednym z najczęściej pojawiających się pytań dotyczących uczestników jest to, czy obecnie ich serca są zajęte i jakie mają stosunki z pozostałymi mieszkańcami rajskiej gry. Łukasz Hryniewicki w rozmowie z nami wyznał, czy jego serce znów zabiło do kogoś mocniej.

Od miłości do nienawiści podobno jest jeden krok. Wydawać by się mogło, że związek Łukasza Hryniewickiego i Natalii Majos doskonale to obrazuje. Jakiś czas temu na jaw wyszło, że Nana po rozstaniu z Łukaszem była już zakochana. Jak wygląda to z perspektywy jej eks partnera? Zobaczcie, co nam powiedział! 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Grzegorz Głuszcz o Magdzie i Natalii
Grzegorz Głuszcz o Magdzie i Natalii. Obawiał się byłych partnerek w programie?
Grzegorz Głuszcz to bezapelacyjnie jeden z ulubieńców widzów TVN 7. Po pierwszej przygodzie w 6. edycji "Hotelu Paradise" był związany z dwoma koleżankami z programu - Magdą i Natalią. W rozmowie z nami wyznał, czy obawiał się, że pojawią się w "Hotelu Paradise All Stars", oraz co zrobi z tatuażem, który jak informował, przedstawiał jego byłą ukochaną.

"Hotel Paradise All Stars". Łukasz Hryniewicki jest w związku? 

Widzowie "Hotelu Paradise All Stars" mogli przez chwilę obserwować, jak w dobrym kierunku zmierza relacja Łukasza Hryniewickiego i Dominiki Stosio. Uczestniczka szybko została jednak wyeliminowana z show i tym samym, zaprzepaszczono jej szansę na zbudowanie związku. Łukasz w rozmowie z nami wyznał, że to właśnie z nią mógłby ewentualnie spróbować stworzyć coś na wzór związku, jednak nie miał ku temu okazji. Po powrocie do Polski doszło między zainteresowanymi nawet do spotkania, jednak jak zaznaczył kilkukrotnie Łukasz, było to czysto koleżeńskie.

Jak obecnie wygląda jego status związku? Zobaczcie, co nam powiedział. 

- Jestem singlem, dalej jestem. [...] Stawiam na to, co było, czyli na szalone życie — wyznał

Łukasz Hryniewicki zamknął się na miłość? Przykre wyznanie uczestnika

Mimo, iż Łukasz Hryniewicki zaznacza, że jego serce ma obecnie funkcje wyłącznie biologiczne, opowiedział nam, jaka miałaby być idealna kobieta, która mogłaby spróbować je skraść. 

- Tam nie ma nic do skradania. Nie udaje się, bo tak naprawdę to serca już nie ma, już nie ma co skradać. Musiałaby być trochę podobna do mnie, pozytywna, tolerancyjna, ale ciężko znaleźć taką osobę. Także na razie naprawdę nie szukam, nie liczę na żadne relacje, po prostu żyję sobie sam, żyję sobie bardzo dobrze, jest wesoło i tyle. To nie jest jeszcze ten etap, żebym znowu wchodził w jakiś związek - wyznał.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości