Łukasz z "HP" zaskoczył internautów zdjęciem. "Moje serce zostało już skradzione"

Łukasz Hryniewicki "Hotel Paradise 4"
Łukasz z "Hotelu Paradise" podzielił się radosną nowiną. Jego rodzina się powiększy
Źródło: Player
Łukasz Hryniewicki pojawił się w "Hotelu Paradise All Stars" niespodziewanie i w zaledwie kilka sekund sprawił, że uśmiech zniknął z twarzy Nany Majos. Para ma za sobą trudne rozstanie i nie ukrywa, że nie chciała zobaczyć się w nowej odsłonie rajskiego show. Niedługo po rozpoczęciu emisji wydarzyło się jednak coś niespodziewanego. Uczestnik "HP All Stars" opublikował zdjęcie na Instagramie i wyznał, że jego serce jest już zajęte.

Łukasz Hryniewicki wszedł do "Hotelu Paradise" i zaznaczył, że tym razem... nie szuka miłości. Chce przede wszystkim dobrze się bawić i wrócić do Polski z pięknymi wspomnieniami. Jego niedawny wpis w mediach społecznościowych delikatnie jednak zaprzeczył słowom, które widzowie mogli usłyszeć w pierwszym odcinku show. Kto skradł jego serce?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Hotel Paradise All Stars" - zwiastun

Łukasz Hryniewicki z "Hotel Paradise All Stars" o miłości

Łukasz Hryniewicki postanowił rozgrzać atmosferę wśród widzów i fanów "Hotelu Paradise". Postanowił bowiem opublikować zdjęcie, na którym pozuje u boku trzech pięknych uczestniczek poprzednich edycji rajskiego show - Klaudii Bigus, Sary Jezuit i Dominiki Stosio. Wyznał, że kierunek, w który patrzy, zdradza, że jego serce jest już zajęte.

Okazało się, że Łukasz Hryniewicki ma na myśli... talerz z jedzeniem, na który spogląda wyraźnie zaciekawiony jego zawartością. Na komentarze od internautów z podobnym poczuciem humoru nie musieliśmy długo czekać.

"Kocham to. Serio, brakowało mi Łukasza w telewizji" - czytamy na jednej z grup fanów "Hotelu Paradise".

"Miłość do jedzenia, to ta jedyna pewna" - dodała kolejna z obserwatorek.

Zobaczcie zdjęcie, które wywołało w mediach społecznościowych tyle emocji:

Łukasz Hryniewicki
Łukasz Hryniewicki o miłości
Łukasz Hryniewicki
Źródło: Instagram

Łukasz Hryniewicki o powodach rozstania z Natalią "Naną" Majos

Łukasz i Nana byli parą przez niemal dwa lata. Niestety kilka miesięcy temu postanowili zakończyć związek i nie kryli, że czują do siebie niechęć i wiele jeszcze mają do wyjaśnienia. Tym bardziej uczestnictwo w "HP All Stars" sprawiło, że konflikt zaczął się pogłębiać. Już w drugim odcinku rajskiego show uczestnicy zostali zaproszeni na sławetną Pandorę. To wydarzenie, podczas którego muszą szczerze odpowiedzieć nawet na najtrudniejsze, anonimowe pytania zadane przez pozostałych mieszkańców rajskiej willi. To właśnie wtedy widzowie dowiedzieli się, jak na rozpad związku patrzy Łukasz.

"Rozstaliście się, bo byłeś skupiony bardziej na sobie, niż na relacji z Naną?" - brzmiało pytanie do Łukasza Hryniewickiego na jednej z kart.

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać.

"W sumie różnie tam było, różne emocje były, dużo się działo. W pewnym momencie stwierdziliśmy, grzecznie mówiąc, że patrzymy w inny sposób na życie, mamy troszeczkę inne wartości, więc zakończyliśmy to" - powiedział.

W jednym z kolejnych pytań Łukasz Hryniewicki wyznał też, że nie cieszy się z tego, że razem z "Naną" występuje w programie i miał szczerą nadzieję, że nie zobaczy jej tym razem w "Hotelu Paradise".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości