Nana z "HP AS" zdradziła, który z mężczyzn wpadł jej w oko. "Coś ma takiego w sobie"

"Hotel Paradise All Stars". Natalia "Nana" Majos
"Hotel Paradise All Stars". Natalia "Nana" Majos zdradziła, który uczestnik wpadł jej w oko
Źródło: Player
W "Hotelu Paradise All Stars" uczestnicy nie mają czasu na próżnowanie. Mieszkańcy raju już pierwszego dnia musieli połączyć się w pary, by za chwilę zmierzyć się z Pandorą. Tymczasem pomiędzy pierwszymi parami powoli pojawia się zainteresowanie. Nana zdradziła, kto wpadł jej w oko. I o dziwo nie jest to Blondino!

Wystartował długo wyczekiwany, wyjątkowy sezon "Hotelu Paradise". Tym razem bramy raju przekroczyli ci, którzy na miłosnych rozgrywkach zjedli zęby. Nie dla wszystkich pierwsze chwile w "Hotelu Paradise All Stars" okazały się pozytywne. Natalia "Nana" Majos zjawiła się w programie, by dobrze się bawić. Podobnie jak Łukasz Hryniewicki. Problem w tym, że jeszcze niedawno tworzyli parę! Uczestników w programie połączyło uczucie, które przetrwało przeszło dwa lata. Rozeszli się jednak w niezbyt miłej atmosferze, którą czuć w rajskim powietrzu. Oj będzie dym!

Przeczytaj też: Łukasz z "HP" ostro o powodach rozstania z Naną. Długo nie zabierali głosu

Ponowne spotkanie Natalii "Nany" Majos i Łukasza Hryniewickiego możecie oglądać w "Hotel Paradise All Stars" w każdy czwartek i piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN 7 i w player.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise All Stars". Nana o uczestnikach. Kto wpadł jej w oko?

Za nami pierwsze odcinki nowej odsłony "Hotelu Paradise". W raju doszło do pierwszych wymownych spojrzeń, malutkich deklaracji i nietypowych obietnic. Nana nie będzie miała łatwej przeprawy. Drzwi raju przekroczył jej ekspartner, z którym nie łączą ją dobre stosunki. Uczestniczka nie ma jednak zamiaru przejmować się obecnością Łukasza. Rozpoznaje teren! I choć opowieści panów ukryte za zmodyfikowanymi głosami wydobywającymi się z pluszowych misiów sprawiły, że kobieta postanowiła na Blondino, jej serce zapukało w rytmie cha-cha w zupełnie innym kierunku.

Niedługo po dołączeniu pań uczestnicy pomieszali się, by bliżej się poznać. Część z nich znała się z grupowych imprez, a część jedynie kojarzyła z telewizji. Doszło do pierwszych wyznań dotyczących upodobań. O czyje względy będzie walczyła Nana? I czy będzie to Blondino? Najwyraźniej jej serce zabiło mocniej w zupełnie innym kierunku.

"Od razu takie spojrzenie, mówię: 'WOW, ale spojrzenie'. Coś ma takiego w sobie. Tak, Maurycy to jest teraz mój crush" - podsumowała Nana.

Zdziwieni?

Uczestnicy programu "Hotel Paradise All Stars"
"Hotel Paradise All Stars". Natalia "Nana" Majos
"Hotel Paradise All Stars". Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Lationo
"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan
"Hotel Paradise All Stars". Anna Adamczyk
+21
Zobacz galerię

"Hotel Paradise All Stars". Łukasz o rozstaniu z Naną

W grudniu 2022 roku Natalia "Nana" Majos i Łukasz Hryniewicki opublikowali oświadczenie, w którym poinformowali, że ich związek to już historia.

"Nadszedł ten czas. Jak wiecie, mieliśmy dużo fajnych chwil, mieliśmy też i gorsze, jak to w związku bywa. Nie wszystko jest tak kolorowe, jak na Instagramie. Ostatnie tygodnie nie należały do najlepszych i gorsze chwile przeważyły. Rozumieliśmy, że jednak się od siebie różnimy i żyjemy na innych zasadach. Są pewne kwestie, które są nie do przejścia" - można było przeczytać.

Para mieszkała ze sobą, planowała wspólną przyszłość. Toteż rozstanie zaskoczyło fanów, którzy chcieli poznać powody podjęcia takowej decyzji. Uczestnicy show podkreślali, że nie będą zdradzać tego, dlaczego ich drogi się rozeszły. Wiadomo jednak, że nie odbyło się to w miłej i przyjacielskiej atmosferze, którą czuć w raju aż na kilometr. Podczas pierwszej Pandory w "Hotelu Paradise All Stars" Łukasz został zapytany o to, czy to jego zachowanie było powodem rozstania.

"Rozstaliście się, bo byłeś skupiony bardziej na sobie, niż na relacji z Naną?" - wybrzmiało na rajskiej plaży.

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać.

"W sumie różnie tam było, różne emocje były, dużo się działo. W pewnym momencie stwierdziliśmy, grzecznie mówiąc, że patrzymy w inny sposób na życie, mamy troszeczkę inne wartości, więc zakończyliśmy to" - powiedział.

Łukasz nie ukrywał, że nie ucieszyła go obecność ekspartnerki. Miał nadzieję, że nie zobaczy jej w programie. Rzeczywistość okazała się zgoła inna. Uczestnicy starają się unikać wzajemnie, a gdy dochodzi do konfrontacji, nie szczędzą sobie gorzkich słów.

Przeczytaj też: Nana i Łukasz z "HP" rozstali się. "Są pewne kwestie, które są nie do przejścia"

"Hotel Paradise All Stars" - zasady, uczestnicy

Zasady "Hotelu Paradise" są jasne. Grupa singli pozbawiona telefonów komórkowych i odcięta od bliskich rozpoczyna przygodę w egzotycznym miejscu. Skupia się tylko na poznawaniu osób, z którymi chciałaby nawiązać romantyczną relację i przy okazji wygrać duże pieniądze. Ten program daje ludziom szansę, ale nie każdy w danej chwili potrafi z niej skorzystać. Bywa, że uczestnik "wygrywa" w programie coś zupełnie innego, a mianowicie przyjaźń.

"Hotel Paradise All Stars" to kolejna szansa od raju, którą otrzyma sześciu uczestników poprzednich edycji "HP". Ponownie zaproszono osoby, które są singlami i pragną kogoś poznać. Czy tym razem będzie im łatwiej w drodze do wielkiego finału? Może się wydawać, że powrót będzie dla nich bezstresowy. W końcu znają już zasady, wiedzą, z czym wiążę się udział w programie. Jednak nie mają pojęcia, czy w willi spotkają się ze swoimi byłymi partnerami lub największymi rywalami. Czy odżyją dawne emocje? W "Hotelu Paradise All Stars" ich nie zabraknie!

Na ten moment w programie możemy oglądać:

 • Basia Pędlowska (3. edycja),
  • Łukasz "Blondino" Książkiewicz (1. edycja),
   • Natalia "Nana" Majos (4. edycja),
    • Julia Skrodzka (2. edycja),
     • Grzegorz Głuszcz (6. edycja),
      • Maurycy Sas-Uhrynowski (3. edycja),
       • Sara Jezuit (4. edycja),
        • Łukasz Hryniewicki (4. edycja),
         • Wiktoria Kozar (5. edycja).
          Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
          Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

          Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

          Przeczytaj też:

          Autor: Dominika Kowalewska

          Źródło zdjęcia głównego: Player

          podziel się:

          Pozostałe wiadomości