Nana z "HP All Stars" nagrała filmik dla Łukasza. Czy był to jej plan na finał?

Nana Majos, Luiza Benzouaoua, Łukasz Hryniewicki
"Hotel Paradise All Stars". Nana nagrała pożegnalny film dla Luizy i Łukasza. Ma plan na finał?
Źródło: Player
Ostatnia prosta przed finałem "Hotelu Paradise All Stars"! W grze pozostali najwytrwalsi, którym udało się stworzyć silną relację. Pandora pokazała jednak, że nie wszyscy wierzą w szczerość intencji. Tymczasem w "Poczcie z raju" dowiadujemy się, że Nana wcale nie żałuje decyzji o przywróceniu Łukasza. Co więcej, pomiędzy ekspartnerami najwyraźniej atmosfera uległa ociepleniu.

Finał wyjątkowej edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Tylko dwie pary wciąż walczą o zwycięstwo. Niedawno z szansą na finał pożegnali się Luiza i Łukasz. Uczestnicy jako ostatni dotarli na metę dosyć trudnego testu zręcznościowego, w którym to panowie z zakrytymi oczami musieli słuchać poleceń partnerek. Mimo że Luiza i Łukasz nie byli razem zbyt długo, jak wszyscy mieli chrapkę na zwycięstwo. Ostatecznie musieli obejść się smakiem, ale wrócili, by podczas ostatniej Pandory wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Hotel Paradise" – rozmowy z uczestnikami

QUIZ_ELIZAJAY
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Sevag z "Hotelu Paradise" o kuchennych grzechach Polaków
Sevag z "Hotelu Paradise" o kuchennych grzechach Polaków
Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" - co będzie robił po programie?
Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" - co będzie robił po programie?
Monika z "HP" nie powiedziała rodzinie o udziale w show
Monika z "HP" nie powiedziała rodzinie o udziale w show
"Hotel Paradise". Mikołaj Grzybowski o związku. Czy jego serce jest zajęte?
"Hotel Paradise". Mikołaj Grzybowski o związku. Czy jego serce jest zajęte?
"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz ma kogoś na oku. Czy to uczestniczka show?
"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz ma kogoś na oku. Czy to uczestniczka show?
"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o związku. Odniosła się do jej zdjęcia z uczestnikiem innego show
"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o związku. Odniosła się do jej zdjęcia z uczestnikiem innego show

"Hotel Paradise All Stars". Nana nagrała pożegnalny film dla Luizy i Łukasza. Ma plan na finał?

Uczestnicy żegnający się z programem spotykają się, by porozmawiać o tym, co czują i co działo się w show. Dla niektórych mieszkańcy raju przygotowali specjalne pożegnalne nagrania. Luiza i Łukasz spotkali się z Kamilem, by przedyskutować to, co wydarzyło się w ostatnich dniach. Stwierdzili, zgodnie zresztą, że niewiele brakowało, a odpadnięcie tuż przed finałem nie należy do najłatwiejszych.

Relacja z oglądania pożegnań mogliśmy śledzić w materiałach specjalnych, zamieszczonych na platformie Player. "Poczta z raju" pozwala spojrzeć na to, co działo się w willi z dystansem. Luiza i Łukasz pochylili się nad nagraniami przygotowanymi przez uczestników. Pożegnalny filmik nagrał dla nich Latino, który nie ukrywał, że będzie mu brakowało Łukasza. Panowie złapali bardzo dobry kontakt.

Jednak najciekawsze okazało się wideo przygotowane przez Nanę. Nie od dziś wiadomo, że kobieta oraz jej ekspartner Łukasz nie pałali do siebie sympatią. Wręcz przeciwnie — gdy Nana otrzymała szansę wyeliminowania mężczyzny z programu, szybko z niej skorzystała. Najwyraźniej z biegiem czasu zmieniła zdanie, bo później postanowiła o jego przywróceniu. Nana w pożegnalnym wideo przyznała, że będzie tęskniła za Luizą i Łukaszem.

"Tak mi was będzie brakować w tej naszej trójeczce, ake za to będziecie mogli po nas jechać dowoli. Bardzo się cieszę, że mieliście taką okazję, że mogliście wrócić. Łukasz, nie żałuję mojej decyzji o przywróceniu ciebie, bo taki mały geścik, a w sumie dużo zmienił. Tak mi się wydaje" - powiedziała Nana.

Łukasz był zaskoczony słowami ekspartnerki. Natomiast Kamil zapytał, czy Nana przekonała ich do tego, by to za nią stanęli podczas finału. Przyznali zgodnie, że mają jeszcze czas na podjęcie decyzji.

"Hotel Paradise All Stars". Ostatnia Pandora dolała oliwy do ognia?

Po Pandorze z programem musiała pożegnać się jeszcze jedna para. W końcu w finale nie było miejsca dla szóstki uczestników. Ostatecznie o przejście Ścieżką Lojalności walczyli: Nana i Łukasz oraz Julia i Grzegorz. Niejednokrotnie uczestnicy zarzucali Julii, że udaje sympatię względem partnera. Pytanie ponownie pojawiło się podczas ostatniej Pandory. Jak widać, mieszkańcy willi zauważyli, że zachowanie kobiety względem Grzegorza nie było szczere. Czy Julia jest z mężczyzną tylko po to, by dotrzeć do finału? Czas pokaże.

Tymczasem pomiędzy Julią a Grzegorzem doszło do szczerej rozmowy. Para postanowiła porozmawiać o tym, co będzie dalej. Julia nie ukrywała, że dostrzega w mężczyźnie cechy wskazujące na ewentualny brak wierności. Kobieta prosto z mostu nazwała Grzegorza babiarzem. Czy to mogłoby przelać czarę goryczy? Która z par stanie na Ścieżce Lojalności?

Finał "Hotelu Paradise All Stars" już w piątek 11 sierpnia o 20:00 na antenie stacji TVN7. A już po odcinku na kanale YouTube specjalny materiał, w którym dowiemy się więcej o dalszych losach bohaterów.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości