Niezwykła niespodzianka dla uczestniczek "HP". Tego nie było w odcinku

"Hotel Paradise 6". Co wydarzyło się w odcinku?
"Hotel Paradise 6". Co wydarzyło się w odcinku?
Źródło: player.pl
"Hotel Paradise" to jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych TVN 7. Uczestnicy mieszkają w rajskiej willi, starając się nawiązać relacje miłosne i przyjaźnie, które zostaną z nimi na całe życie. Kamery towarzyszą im cały czas, bacznie przyglądając się ich poczynaniom. W materiałach niewyemitowanych w telewizji pokazano, w jaki sposób bohaterowie miłosnego show spędzili dzień kobiet.

Wielu widzów i fanów "Hotelu Paradise" ciekawi to, jak wyglądają kulisy kręcenia rajskiego show. Tym bardziej ucieszyła ich możliwość obejrzenia fragmentów, które nie trafiły do głównego odcinka programu. Uczestnicy zdecydowali się na piękny gest. Jak wyglądał Dzień Kobiet w "Hotelu Paradise"? 

"Hotel Paradise 6". Jak wyglądał Dzień Kobiet w programie? 

Uczestnicy 6. edycji "Hotelu Paradise" przebywali w Panamie wczesną wiosną. Wspólnie świętowali ważne daty takie jak urodziny Wiktorii czy Dzień Kobiet. To właśnie z okazji 8 marca zdecydowali się na miły gest. Igor zaproponował, że każda z dziewczyn powinna otrzymać piękne kwiaty niezależnie od tego, z kim obecnie jest w parze. 

Panowie postanowili, że szybko przystąpią do czynów i zerwali się do działania. Wspólnie zwiedzali otoczenie hotelowego raju w poszukiwaniu najpiękniejszych kwiatów. Panamscy floryści nie zawiedli uczestniczek show i podczas kolacji każdej z nich wręczyli własnoręcznie zrobiony bukiet. 

"Będę dawkował to rozpieszczanie swojej kobiety. Nie chcę, żeby się szybko mną znudziła. Poza tym nie mogę wyciągać jeszcze wszystkich asów z rękawa" - wyznał Igor o niespodziance dla kobiet. 

Klaudia El Dursi o opalaniu się topless i akcji "Top Freedom"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise 6". Co wydarzyło się w odcinku? 

W "Hotelu Paradise" pojawiła się nowa uczestniczka - Ewelina. To właśnie w jej rękach leży obecnie los jednej z programowych par. Wielką niewiadomą jest też to, co znajdzie w skrzynce Szansa od Raju. Czy Ewelina zdobędzie immunitet i odeśle jedną z hotelowych koleżanek do domu?

Grzegorz nieustannie próbuje przewodzić życiem w rajskim hotelu. Niemal od pierwszych chwil definiuje się jako właściciel panamskiej willi i nie bacząc na innych, kreuje pakty i sojusze w walce o sobie znane wartości. Czy to pomoże mu w zabezpieczeniu swojej przyszłości w programie?

Nowe odcinki "Hotelu Paradise" możecie zobaczyć od poniedziałku do piątku na antenie TVN 7 o godzinie 20:35 oraz w player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości