Grzegorz z "HP" o relacjach z uczestnikami. Ma kontakt z Jayem i Elizą?

Autor:
Dominika
Kowalewska
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise"

Grzegorz Bartoszek i Laura Tarkota tworzyli jedną z dwóch finałowych par 5. edycji "Hotelu Paradise". Niestety, nie udało im się wygrać. Decyzją uczestników na Ścieżce Lojalności stanęli Wiktoria Kozar i Sevag Formella i to oni zdobyli główną wygraną. Niedługo przed finałem Grzegorz i Laura wyeliminowali najsilniejszą parę - Jaya i Elizę. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl Grzegorz wyznał, czy ma kontakt z uczestnikami po programie.

Finałowy tydzień w "Hotelu Paradise" przepełniony jest nagłymi zwrotami akcji i zaskakującymi wydarzeniami. Grzegorz i Laura wygrali konkurencję polegającą na roztapianiu lodowych brył. Za ten wyczyn para zyskała możliwość wytypowania uczestników, którzy opuszczą program. Po rozmowach z hotelowiczami Grzegorz i Laura postanowili wytypować parę z najdłuższym stażem - Elizę i Jaya. Uczestnicy nie byli z tego powodu zadowoleni. Padło kilka przykrych słów ze strony wyeliminowanej pary. Czy po tej nieprzyjemnej sytuacji Grzegorz ma kontakt z uczestnikami po programie?

Grzegorz z "HP" o relacjach z Jayem i Elizą

Od zakończenia programu minęło już trochę czasu. Niektórzy uczestnicy widują się podczas m.in. urodzinowych imprez, co relacjonują za pośrednictwem mediów społecznościowych. Grzegorz przyznał, że jego kontakt z niektórymi jest dość ograniczony. Szczególnie dotyczy to Elizy, którą wyeliminował.

- Jeśli chodzi o Jaya, to ja naprawdę go lubię i nie mam nic do niego. Czasami rozmawiamy, choć rzadko. Bardziej na imprezach się spotykamy razem. Z Elizą też normalnie się witam, aczkolwiek mamy słaby kontakt. Nie rozmawiamy jakoś ze sobą [...]. Ja nie mam problemu, żeby się z kimś przywitać, ale to nie jest osoba, z którą utrzymuje kontakt - powiedział Grzegorz w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

Grzegorz z "HP" o relacjach z uczestnikami po programie
Grzegorz z "HP" o relacjach z uczestnikami po programie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Grzegorz z "HP" o relacjach z uczestnikami po programie

Jak wyglądają relacje Grzegorza z pozostałymi uczestnikami? Wszyscy widują się przede wszystkim na imprezach.

- Z Sevagiem trochę się mijałem w tym programie. On przyszedł na koniec, znaliśmy się kilka dni. Teraz uważam, że on jest jedną z bardziej uczciwych i takich normalnych osób. Rozmawiamy czasem ze sobą prywatnie [...]. Tak samo jak Wiktoria. Dopiero na końcu łapałem z nią fajniejszy kontakt i fajnie, że to się utrzymało po programie. Bo to taka sama osoba, jak Sevag - zawsze uśmiechnięta, zawsze z żartem i dystansem podchodząca do siebie - powiedział Grzegorz.

Uczestnik dodał, że właściwie ze wszystkimi uczestnikami, poza Elizą, ma całkiem dobry kontakt. Choć nie ze wszystkimi zdarza mu się rozmawiać prywatnie, podczas grupowych spotkań panuje przyjazna atmosfera.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości