Programy

Marek z "HP" gra w niebezpieczną grę z Natalią i Gabrielą. Jak zareagowały? [Bonusy z raju]

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska

W "Hotelu Paradise" ponownie jest więcej pań niż panów. Wejście nowej uczestniczki Gabrysi i jej zainteresowanie Markiem pokrzyżuje szyki Natalii? Dziewczyna nie może być pewna Marka, ponieważ mężczyzna postanowił zagrać z kandydatkami w niebezpieczną grę.

Kolejne Rajskie Rozdanie zbliża się wielkimi krokami. Już w piątek uczestnicy "Hotelu Paradise" będą musieli podjąć decyzję, z kim stworzą parę w kolejnym tygodniu. Tym razem to pań jest więcej i to mężczyźni będą musieli wybrać. Ta sytuacja daje niektórym uczestnikom przewagę, co sprawia im niemałą satysfakcję. Marek Kuliński jest aktualnie w parze z Natalią, jednak zainteresowanie okazuje mu również nowa uczestniczka Gabrysia. Co z tym zrobi?

Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradie". Marek próbuje grać!

W "Bonusach z raju", które dostępne są na platformie Player, dowiadujemy się, że Markowi zainteresowanie obu pań sprawia przyjemność. Uczestnik w rozmowie z Mikołajem przyznał, że Gabrysia przypadła mu do gustu.

"Tak sobie teraz leżę i chyba podoba mi się ta Gabrysia [...]. Serce, ma fajny charakter" - powiedział.

Mikołaj dodał, że jest ładna, jednak Marek stwierdził, że "nadrabia charakterem i głosem". Uczestnikowi podoba się lekka chrypa kobiety. Natalia, która jest w parze z Markiem, niedługo po rozmowie panów przyszła do sypialni. Postanowiła zapytać uczestnika o jego plany oraz o decyzję, którą podejmie na Rajskim Rozdaniu. Natalia chciała dowiedzieć się, czy tworzą mocną parę. Marek odpowiedział wyjątkowo wymijająco.

"Powiedziałem jej [Gabrysi - przyp. aut.], żeby kierowała się tym, co uważa. Co uważa za słuszne, tak zrobi i tyle" - przyznał.

Chwilę później dowiadujemy się, że podczas intymnej rozmowy Gabrysi i Marka kobieta wytknęła mu brak szczerości. Natalia miała powiedzieć jej, że mężczyzna zapewnił ją, że tworzą bezpieczną parę. Marek był zaskoczony zarzutem i zdementował niepokojące doniesienia. Postanowił przy okazji zapytać Gabrysię o to, co planuje. Kobieta jasno podkreśliła, że zamierza zaangażować się w relację z Markiem, na co uczestnik zareagował z nieskrywanym entuzjazmem.

"Nie jestem pewna ciebie i wydaje mi się, że ty się nie określisz. A jak będę uwagę poświęcała tylko tobie, to ja mogę na tym wyjść źle" - przyznała Gabrysia.

A Marek, uśmiechając się, postanowił nie rozwiewać wątpliwości uczestniczki. Czy uczestnik dobrze na tym wyjdzie?

"Hotel Paradise". Układ par przed Rajskim Rozdaniem

W "Hotelu Paradise" układ sił zmienia się z prędkością światła. W jednym tygodniu uczestnicy nie mogą oderwać od siebie wzroku, a w innym z łatwością budują relację z kimś zupełnie innym. Przed piątkowym Rajskim Rozdaniem sytuacja robi się coraz bardziej napięta. Kto pożegna się z programem? Aktualnie pary w "Hotelu Paradise" wyglądają następująco:

  • Natalia i Marek
  • Angelika i David
  • Ola i Grzegorz
  • Klaudia i Grzegorz
  • Monika i Mikołaj

Więcej o "Hotelu Paradise" przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości