Hania z "HP" zdradza, czy jest w związku. Co łączyło ją z mężczyzną ze zdjęcia?

Hanna Balcerzak
Hanna Balcerzak. Jaka jest nowa uczestniczka "HP"?
Źródło: Materiały prasowe
Hanna Balcerzak była uczestniczką 6. edycji "Hotelu Paradise". Choć próbowała stworzyć związek z Mikołajem, ich relacja po licznych awanturach dobiegła końca. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Hania zdradza, czy jej serce jest zajęte. Natomiast Grzegorz ujawnia, że ma na oku pewną uczestniczkę "Hotelu Paradise". Co łączy go z Hanią?

Hanna Balcerzak była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek 6. edycji "Hotelu Paradise". Kobieta od pierwszych chwil w panamskim raju zainteresowała się Mikołajem - z wzajemnością. Połączyli się w parę i przez znaczną część programu próbowali stworzyć głębszą relację. Ostatecznie doszło do konfliktu i rozłamu, co w konsekwencji przyczyniło się do podjęcia przez Hanię i Mikołaja decyzji o rozstaniu. Niedługo później Hania opuściła "Hotel", a Mikołaj budował relację z Moniką i w tej parze dotarli aż do samego finału.

Choć Hania wróciła do panamskiego raju i deklarowała, że chciałaby spróbować poznać Mikołaja po programie, teraz nie są razem. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl uczestniczka zdradziła, czy jest w szczęśliwym związku.

Dalsza część artykułu pod wideo: "Hotel Paradise". Hania Balcerzak o związku

"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o związku. Odniosła się do jej zdjęcia z uczestnikiem innego show
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Hania Balcerzak zdradza, czy jest singielką

Od emisji ostatniego odcinka "Hotelu Paradise" minął prawie tydzień. Jednak z panamskiego raju uczestnicy wrócili znacznie wcześniej. Te kilka tygodni pozwoliło im zweryfikować nawiązane relacje i sprawdzić, jak poradzą sobie w szarej rzeczywistości. Internauci z zaciekawieniem śledzą dalsze losy hotelowiczów, zastanawiając się, czy któreś pary przetrwały bądź uczestnicy połączyli się w innych, czasem zaskakujących, konfiguracjach.

W trakcie emisji show do sieci wyciekło interesujące zdjęcie. Hania znajdowała się w miłosnych objęciach Michała "Sarny" Sarnowskiego, uczestnika programu "Warsaw Shore" dostępnym na Player.pl. Para namiętnie się całowała. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl Hania wyjaśnia, co łączyło ją z tajemniczym mężczyzną.

- Nie jestem w szczęśliwym związku, nie jestem w żadnej relacji. Miałam przez chwilę krótki epizod, ale jestem szczęśliwą singielką - wyznaje Hania.

- To była bardzo krótka relacja, chwilę się spotykaliśmy, nie byliśmy w żadnym związku. Po prostu się spotykaliśmy. Gdyby miało być, to by było, ale niestety nie ma. Chociaż może stety, bardzo dobrze się stało - stwierdza.

"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz zauroczony uczestniczką show. Co łączy go z Hanią?

Grzegorz Głuszcz dotarł do finału 6. edycji "Hotelu Paradise", jednak jego relacja z Magdą Gałdą nie przetrwała. Choć wydawało się, że łączy ich gorące uczucie, szybko zgasło - już podczas finałowej imprezy doszło między uczestnikami do rozłamu. Więcej przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl: Grzegorz z "HP" zdradził, czy nadal jest z Magdą. Zaskakująca historia.

Mimo że w rozmowie z Dagmarą Olszewską stwierdza, że nie jest całkowicie zamknięty na tę relację, ma na oku kogoś innego. Grzegorz zdradza, że jest to uczestniczka "Hotelu Paradise", jednak nie doprecyzowuje, z której edycji.

- Mam kogoś na oku, kto mi się bardzo podoba [...]. Jest to osoba z "Hotelu Paradise" - mówi Grzegorz.

Na jakim etapie jest relacja? Okazuje się, że to dopiero początki.

- Po prostu ze sobą rozmawiamy i ta osoba mi się podoba. Wydaje mi się, że chyba w drugą stronę też to działa, ale nie mieliśmy jeszcze okazji, żeby tak spędzić czas sam na sam. Ale przeżyliśmy trochę czasu ze sobą [...]. Niestety dzieli nas trochę kilometrów [...]. Można powiedzieć, że łączy nas pasja do sportu - zdradza.

Od pewnego czasu w mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia i nagrania, po których można wywnioskować, że Grzegorz spędza dużo czasu z Hanią. Jak wygląda ich relacja?

- Hania jest dość specyficzną osobą, natomiast ja jestem dość zakręconą, z dużym poczuciem humoru i dużym dystansem do siebie [...]. Najpiękniejsze jest to, że się świetnie uzupełniamy. Ale nie, nic nas nie łączy z Hanią - mówi Grzegorz.

Grzegorz podkreśla, że traktują się jak wspierające rodzeństwo. Całej rozmowy posłuchacie na cozatydzien.tvn.pl. Uczestnik zdradza w niej, czy chciał zabrać Hanię na randkę!

"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz ma kogoś na oku. Czy to uczestniczka show?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Kalina Szymankiewicz, Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości