Jay z "HP" po rozstaniu z Elizą zdobył się na kolejne wyznanie. "To już nie istnieje"

Jeremiah Dąbrowski
Jeremiah Dąbrowski
Źródło: Instagram @jay_dabrowski
Jeremiah "Jay" Dąbrowski z 5. edycji "Hotelu Paradise" przeżywa rozstanie z Elizą Milewską. Mężczyzna skupił się teraz na rozwoju duchowym i kontakcie z obserwatorami, którzy wspierają go na Instagramie. Jay odpowiedział na pytanie związane z tym, jak szybko "odpuścić sobie i iść dalej". Zobaczcie, co napisał.

24 maja Jay potwierdził, że jego relacja z Elizą dobiegła końca. Para opublikowała osobne oświadczenia. Uczestnik "Hotelu Paradise" nie ukrywał, że ostatnie miesiące były dla niego bardzo obciążające psychicznie.

Dalsza część artykułu poniżej artykułu wideo.

ELIZAJAY_RELACJA
Jay i Eliza z "Hotelu Paradise" szczerze o swoim zachowaniu w show. Żałują tego samego
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise" Jay zaskoczył fanów odpowiedzią na pytanie

Jay z "Hotelu Paradise" wyznał, że stracił swoją drugą połówkę. Był bardzo zżyty z Elizą, z którą był w związku ponad dwa lata.

"Nie mogę to uwierzyć lub akceptować, ale muszę. Nie mogę spać, a jak się obudzę, mam wrażenie, że to był koszmar. Niestety nie był. [...] Mieliśmy przepiękne życie i bez was dużo z tego nie byłoby nam dane. W tym momencie nie wiem, jak iść dalej, ale muszę. Ból i emocje są ciężko do zniesienia, ale będę to wszystko przechodzić bez alkoholu, narkotyków albo innych kobiet" - wyznał na Instagramie.

Jay stara się odpowiadać na pytania internautów. Jeden z nich poprosił o udzielenie wsparcia i poradę: "Jak odpuścić? Wiem, że nie zapomnę, ale jak odpuścić raz na dobre?".

Jeremiah Dąbrowski odparł, że nie jest najlepszą osobą do udzielenia rad w tej kwestii, ale napisał, co uważa. Stwierdził, że lepiej nie rozpamiętywać przeszłości i iść dalej.

"Czasu nie cofniesz. Nie ważne, jak bardzo byś chciała. To już nie istnieje i nigdy nie będzie istnieć. Jedyne, co masz, to tu i teraz. Usuń wszystko z pamięci i tego, co cię w niej trzyma. Nawet jeśli jest to trudne i bolesne, rób to dla siebie. Inaczej nie odpuścisz i nie dasz rady" - podzielił się refleksją [zachowano pisownię oryginalną].

Jay Dąbrowski
Jay Dąbrowski
Źródło: Instagram @jay_dabrowski

"Hotel Paradise". Jay i Eliza o początkach swojego związku

Dwa lata temu Jay i Eliza z "Hotelu Paradise" udzielili wspólnego wywiadu dla serwisu cozatydzien.tvn.pl. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedzieli o początkach ich relacji po powrocie do Polski.

- Jay przyjechał do mnie po około dwóch tygodniach od zakończenia programu i od tego czasu tak naprawdę mieszkamy u mnie z moimi rodzicami - powiedziała Eliza.

Jay i Eliza musieli ukrywać swój związek podczas trwania emisji programu, co było dla nich bardzo trudne.

- Mieszkamy to za dużo powiedziane (śmiech), to trochę takie więzienie, bo nie mogę za bardzo stamtąd wyjść (śmiech). Już na samym początku miałem taką sytuację, że wcześnie rano poszedłem na zewnątrz na fajkę. Ktoś akurat przejechał i zapytał mnie po imieniu "Jay, nie możesz spać?". Było to dla mnie na początku bardzo trudne. Praktycznie cały czas byłem w domu, nie wychodziłem, bo wszyscy mnie rozpoznawali i dodawali sobie jeden do jednego. Wtedy wychodziło, że jestem z Elizą. Ale udało się - ujawnił.

Rodzice Elizy od razu zaakceptowali Jaya.

- Bardzo ciepło mnie przyjęli, niczym syna. Byłem w szoku. Temat rodziny Elizy omawialiśmy już w hotelu. Mówiłem wtedy, że Adam nie będzie dumny i że musimy uważać. Trochę już ich znałem z opowieści (śmiech). Najważniejszym testerem był jednak pies, który też mnie zaakceptował. Lusia mnie pokochała (śmiech), a i z teściową też się bardzo fajnie dogaduję — przyznał.

Związek Elizy i Jaya wydawał się być poważny. Para zrobiła sobie nawet pamiątkowe tatuaże. Wykonała je ich koleżanka z programu Marika Worach. Uczestniczka show miała wytatuowanego hipopotama i literkę "J", a jej partner kaczuszkę z literką "E".

Para nie ujawniła przyczyny rozstania. Eliza dodała do oświadczenia Jaya to, że nie chce wchodzić w szczegóły i dziękuje byłemu partnerowi za czas, który mogła spędzić u jego boku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @jay_dabrowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości